Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

kicia ma mnie w d....uszy

Polecane posty

Gość gosc

nienawidze jej

jestem oblokany, niestaly emocjonalnie, niedojrzaly i w dodatku prawiczek

kicia lubi ru/chaczy, puszcza się ze swoim kierownikiem, który ma szmal i BMW

ja nawet prawka nie mam i nie stac mnie nawet na skuter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kicia ma własny samochód i nie ma kierownika, a ruchaczy wysyła na księzyc, zasadziwszy uprzednio siarczystego kopa w rozjechanego anala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kicia ma własny samochód i nie ma kierownika, a ru/chaczy wysyła na księzyc, zasadziwszy im uprzednio siarczystego kopa w rozjechanego anala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kicia Bucu się nawrócila , na atlantydzie o Bogu nawija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ci to jest ta wasza Atlantyda???kolejne puste forum klamliwych ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ci to jest ta wasza Atlantyda???kolejne puste forum klamliwych ludzi???

Lał, nie wiecie? To przypomnę przecie, Forum Nowa Atlantyda dziupla przestępców internetowych, kamerkowych K**ew, wszystkie profile z magii tam wsadzili i są ach i och, jacy prawi, no do rany przełoż, dobra energia, miłość od nich kapie . Są tam też osoby, które nie wiem po co wlazly, ale skoro lubią siedzieć w goownie, to z pewnością nie przeszkadza im, że tym goownem, ktoś ich chlapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość gość napisał:

Kicia ma własny samochód i nie ma kierownika, a ru/chaczy wysyła na księzyc, zasadziwszy im uprzednio siarczystego kopa w rozjechanego anala. 

Znaczy kici auto kupił Jej bogaty kochanek, kierownik. Nie musi pracować bo utrzymuje się z jego pieniędzy. Ponadto lubi jak widzę perwersje, bdsm, anal i ma niezły odlot skoro orbita sięga satelity. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nawet  nie wiem co to jest magia,ale już wiem że kafe to szambo również.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Lał, nie wiecie? To przypomnę przecie, Forum Nowa Atlantyda dziupla przestępców internetowych, kamerkowych K**ew, wszystkie profile z magii tam wsadzili i są ach i och, jacy prawi, no do rany przełoż, dobra energia, miłość od nich kapie . Są tam też osoby, które nie wiem po co wlazly, ale skoro lubią siedzieć w goownie, to z pewnością nie przeszkadza im, że tym goownem, ktoś ich chlapie. 

Cisza, nikt na te wieści nie protestuje? Czopkiem od samochodu kici wieści przykrywacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co te tematy zakładasz podszyw ie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kicia ma własny samochód i nie ma kierownika, a ru/chaczy wysyła na księzyc, zasadziwszy im uprzednio siarczystego kopa w rozjechanego anala. 

Nawet kierownik ma jakiegos kierownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Po co te tematy zakładasz podszyw ie? 

Aby pokazać Tobie jaki z Ciebie dzieciak. Zachowujesz się ...ycznie. Zakładając te tematy udowadniasz wszystkim tylko jedno, swoją niedojrzałość. Wiesz jak by ta Twoja głupia kicia zareagowała na te wszystkie wątki? Śmiechem... Bo jesteś śmieszny. Mężczyzna tak nie postępuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Aby pokazać Tobie jaki z Ciebie dzieciak. Zachowujesz się ...ycznie. Zakładając te tematy udowadniasz wszystkim tylko jedno, swoją niedojrzałość. Wiesz jak by ta Twoja głupia kicia zareagowała na te wszystkie wątki? Śmiechem... Bo jesteś śmieszny. Mężczyzna tak nie postępuje. 

Stary cap, nie mając co przy niedzieli robić, tematy o kici zakłada, żeby przykryć to co im się  spod kontroli wymknelo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Młody napalony smarkacz. G.. wiesz o życiu. Traktujesz to miejsce jak śmietnik. Zaśmiecasz nas swoim gów.... Oby ta biedna dziewczyna, której godność tutaj hańbisz wreszcie poznała prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kicia Bucu się nawrócila , na atlantydzie o Bogu nawija

co to jest ta Atlantyda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kicia Bucu się nawrócila , na atlantydzie o Bogu nawija

nawróciła się??? jak może ktoś w Boga nie wierzyć? nie rozumiem .Ja np już w zerówce czułam obecność Boga ale to chyba jakiś dar.Zdaję sobie sprawę z tego że nie wszyscy wierzą od zawsze ,jak ja.To tez zasługa babci i taty bardzo wierzący ludzie ale tez zasługa samego Boga że wiem od zawsze ,że jest ze mną.Kiedyś proboszcz wytypował mnie do zakonu -nie ukrywam że bardzo chciałam .Miałam wtedy 14-15 lat chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×