Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga11

Zostać tirowka

Polecane posty

Gość Aga11

Hej,od paru dni chodzi mi po głowie pomysł zeby ubrać się sexownie i stanąć gdzieś w lesie,i zobaczyć jak to jest być tirowka i ile klijentow bede miała,co wy na to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Aga11 napisał:

Hej,od paru dni chodzi mi po głowie pomysł zeby ubrać się sexownie i stanąć gdzieś w lesie,i zobaczyć jak to jest być tirowka i ile klijentow bede miała,co wy na to 

 Codziennie jadąc do pracy mijam 2 śniade panienki Bułgarki? Rumunki? Często widzę zatrzymujące się samochody. Nie zapomnij ze sobą łazienki zabrać 😄 ( półtoralitrowej butelki z wodą! ) 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga11

Spróbować nie zaszkodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj maz jest kierowca ciezarowki. Kiedys pojechalam z nim w trase i wypadlo tak ze stalidsmy na parkingu przez weekend. Lato, goraco wiec bylam bardzo lekko ubrana. Bez biustonosza i chyba przeswitujaca w sloncu ...enka, myslalam kiedy kilku kierowcow zaczelo sie mi dziwnie przygladac i szeptac. Potem okazalo sie ze maz gdy ktorys z nich zapytal o mnie ,powiedzial ze jestem tirowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Przed chwilą, Gogo123 napisał:

Moj maz jest kierowca ciezarowki. Kiedys pojechalam z nim w trase i wypadlo tak ze stalidsmy na parkingu przez weekend. Lato, goraco wiec bylam bardzo lekko ubrana. Bez biustonosza i chyba przeswitujaca w sloncu ...enka, myslalam kiedy kilku kierowcow zaczelo sie mi dziwnie przygladac i szeptac. Potem okazalo sie ze maz gdy ktorys z nich zapytal o mnie ,powiedzial ze jestem tirowka.

 Fajnego męża masz, dobrze że kolejki na tobie nie zrobili 😄  A może niedobrze?  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kierowcy na parkingach niezle popijaja. Przez caly dzien mialam niezly ubaw, ale nie odstepowalam meza na krok. Ale wieczorem juz bylismy niezle wstawieni😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gogo123 napisał:

Kierowcy na parkingach niezle popijaja. Przez caly dzien mialam niezly ubaw, ale nie odstepowalam meza na krok. Ale wieczorem juz bylismy niezle wstawieni😯

 Niezły ubaw? Nie mów że latałaś z kabiny do kabiny ? 😉  Gratuluję wzięcia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Daj sobie spokój z byciem tirowka jak już tak bardzo chcesz mieć klientów to załóż sobie konto na roksa i w normalnych warunkach przyjmoj zobaczysz że będziesz miała większe wzięcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

¿Nie! Zle to napisalam. Ubaw mialam z tego jak sie gapili .Nie jestem juz nastolatka, ale chyba dobrze sie trzymam no i jak kazda kobieta lubie sie podobac. Ale jak pisalam nie odchodzilam na krok od meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Aga11 napisał:

Hej,od paru dni chodzi mi po głowie pomysł zeby ubrać się sexownie i stanąć gdzieś w lesie,i zobaczyć jak to jest być tirowka i ile klijentow bede miała,co wy na to 

To napisz gdzie stoisz, może cię odwiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Kafe

Chyba grudzień to nie jest dobry moment, żeby debiutować w tej branży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×