Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy głośny ekstrawertyk jest zawsze lepszy od spokojnego faceta

Polecane posty

Gość gosc

Jak uwazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak, bo jest tzw łobuzem lub prawie łobuzem lub ma coś z łobuza, niegrzecznego chłopca a tacy są pożądani. Zawsze coś wymyśli, strzeli jakimś żartem, bajerem, dwuznacznością a kobiety tak uwielbiają niż nuudnych spokoojnych takich jak ja. Ja robię się bardziej żywy jak uprawiam sport, wstępuje we mnie inna osoba, tak mi się wydaje. Dlatego zawsze odpadnę na spokoojnym spacerze w spokoojnym parku gdzie się spaceruuuje i rozmawia, jak ja nie mam za wiele opowieści do opowiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak, bo jest tzw łobuzem lub prawie łobuzem lub ma coś z łobuza, niegrzecznego chłopca a tacy są pożądani. Zawsze coś wymyśli, strzeli jakimś żartem, bajerem, dwuznacznością a kobiety tak uwielbiają niż nuudnych spokoojnych takich jak ja. Ja robię się bardziej żywy jak uprawiam sport, wstępuje we mnie inna osoba, tak mi się wydaje. Dlatego zawsze odpadnę na spokoojnym spacerze w spokoojnym parku gdzie się spaceruuuje i rozmawia, jak ja nie mam za wiele opowieści do opowiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tak, bo jest tzw łobuzem lub prawie łobuzem lub ma coś z łobuza, niegrzecznego chłopca a tacy są pożądani. Zawsze coś wymyśli, strzeli jakimś żartem, bajerem, dwuznacznością a kobiety tak uwielbiają niż nuudnych spokoojnych takich jak ja. Ja robię się bardziej żywy jak uprawiam sport, wstępuje we mnie inna osoba, tak mi się wydaje. Dlatego zawsze odpadnę na spokoojnym spacerze w spokoojnym parku gdzie się spaceruuuje i rozmawia, jak ja nie mam za wiele opowieści do opowiadania. Poza tym przy takim co więcej gada kobietom iskrzy i im latają motyle a może i ćmy w majtkach czy tam okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Zdaniem kobiet tak, ale w rzeczywistości nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajko

W oczach kobiet oczywiście że tak. Głośny cham zawsze ma przewagę nad cichym i kulturalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie
2 minuty temu, Gość Jajko napisał:

W oczach kobiet oczywiście że tak. Głośny cham zawsze ma przewagę nad cichym i kulturalnym

Ja nie cierpię głośnych chamów. Są wg mnie odpychający. Bardziej pociągają mnie cisi i nieśmiali. To mnie zawsze strasznie kręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Onsam napisał:

Tak, bo jest tzw łobuzem lub prawie łobuzem lub ma coś z łobuza, niegrzecznego chłopca a tacy są pożądani. Zawsze coś wymyśli, strzeli jakimś żartem, bajerem, dwuznacznością a kobiety tak uwielbiają niż nuudnych spokoojnych takich jak ja. Ja robię się bardziej żywy jak uprawiam sport, wstępuje we mnie inna osoba, tak mi się wydaje. Dlatego zawsze odpadnę na spokoojnym spacerze w spokoojnym parku gdzie się spaceruuuje i rozmawia, jak ja nie mam za wiele opowieści do opowiadania. Poza tym przy takim co więcej gada kobietom iskrzy i im latają motyle a może i ćmy w majtkach czy tam okolicach.

Często walisz konia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz twój

Głośny ekstrawertyk to dla was od razu cham tak jak introwertyk to miły chłopak...żenujące. jak zawsze 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość taki obraz twój napisał:

Głośny ekstrawertyk to dla was od razu cham tak jak introwertyk to miły chłopak...żenujące. jak zawsze 🤣

Nie zawsze.

Za to dla was ekstrawertyk to zawsze idealny facet, a introwertyk to zawsze nienadający się do związku nieudacznik i cio-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WygladSieLiczy
2 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie zawsze.

Za to dla was ekstrawertyk to zawsze idealny facet, a introwertyk to zawsze nienadający się do związku nieudacznik i cio-ta.

Chyba że przystojny, to wtedy nie ma większego znaczenia czy ekstrawertyk czy introwertyk

Ale oczywiście mając do wyboru dwóch przystojniaków, jeden ekstrawertyk a drugi introwertyk to kobieta wybierze oczywiście ekstrawertyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie zawsze.

Za to dla was ekstrawertyk to zawsze idealny facet, a introwertyk to zawsze nienadający się do związku nieudacznik i cio-ta.

Haha chyba Cię poyebalo. Introwertyk to nie cipa i mul taka jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olo

Nie oszukujmy się ekstrawertyk zawsze będzie lepszym wyborem bo ma jaja żeby być sobą a taki p##duś pod przykrywką introwertyka siedzi cicho i się boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani lepszy ani gorszy...

W sumie to ekstrawertycy są trochę męczący : ) w nadmiarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Haha chyba Cię poyebalo. Introwertyk to nie cipa i mul taka jak ty.

Coś ci się pomyliło. Nie jestem ani cipą, ani mułem.

3 minuty temu, Gość Olo napisał:

Nie oszukujmy się ekstrawertyk zawsze będzie lepszym wyborem bo ma jaja żeby być sobą a taki p##duś pod przykrywką introwertyka siedzi cicho i się boi.

Introwertyk nie oznacza peezda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Coś ci się pomyliło. Nie jestem ani cipą, ani mułem.

Introwertyk nie oznacza peezda.

Kogo chcesz oszukać? Mnie? Nie musisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Kogo chcesz oszukać? Mnie? Nie musisz...

Nie mam potrzeby nikogo oszukiwać. Z zasady jestem szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×