Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Glupiutkaaa

Maz nie chce sie wyprowadzic!!

Polecane posty

Gość Glupiutkaaa

Maz stracil kompletnie moje zaufanie po tym jak szmacil sie w internecie, zakladal konta na portalach erotycznych a w zdjeciu glownym zdjecie swojego penisa! Znalazlam jego profil i Mam caly cZas ten profil i zdjecia zapisane na dysku. Wielokrotnie puszczal sie w internecie, taka internetowa dziw..a! Nawet umowil sie z laska z badoo ale jak dowiedziala sie ze jest zonaty to kopla go w tylek! A on blagal ja jeszcze przez 2 miesiace!

Po ogromnych wybojach, lacznie z wyrzuceniem przez policje i zakazem zblizania  wybaczylam( przysiega malzenska) bo nigdy nie doszlo do seksu  „ tylko chcial bzykac inne mimo ze w lozku macho nie jest!

Ale po 3 latach okazuje sie ze nie odbudowal ani jeden procent zaufania, ja stracilam resztki uczuc do niego i od pol roku prosze go by sie wyprowadzil! I nie chce! Obiecalam ze przez rok nie bedzie musial dac zlotowki! Ma sie tylko wyprowadzic, dodam ze chce zyc jak kawaler ale w mslzenstwie! 
po probie wybaczenia przylapalam go na parkingu jak sprawdza swoje konta erotyczne a ja glupia myslalam ze robi wielogodzinne zakypupy!

miArka sie przebrala, nie umiem zasiasc do stolu wigilijnego! Chce by odszedl!! Ale  on nie chce!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

pół godziny temu założyłaś już taki temat. po co się powtarzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Facet miał zakaz zbliżania z powodu podejrzenia o zdradę? Oj, coś kręcisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×