Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Facet 29 lat za stary dla 27 latki?

Polecane posty

Gość Gość

Chciałabym sobie jeszcze życie ułożyć i celuję raczej w kogoś młodszego tak 20-24 lata max, sama mam 27 lat, ale uważam, że kobiety teraz dłużej zachowują młodość. Ale poznałam faceta, nawet fajny, przystojny, ok jeśli chodzi o charakter, tylko ten wiek... 29 lat. Dla mnie to chyba jednak za dużo, bo mam wrażenie, że zaraz stary pryk się z niego zrobi. Chyba mu od razu podziękować skoro czuję, że ten wiek zgrzyta między nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuda

Marne prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Śmieszna jesteś 27-latko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffddffds

Przecież to żadna różnica a i tak on pewnie jest milion razy bardziej atrakcyjny od ciebie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Ty też już pierwszej młodości nie jesteś więc nie oczekuj cudów. Zresztą taki 20-latek nawet na Ciebie nie spojrzy, bo dla niego jesteś już za stara, woli swoje rówieśniczki, które są zdecydowanie bardziej atrakcyjne niż Ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz rację, 29 to za stary. 20-latek będzie doskonałym materiałem na wspólne układanie sobie życia XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Er123

Nawet jeśli prowo to znam osobiście dziewczynę dla której 3 lata starszy facet jest "za stary" i wzięła sobie 4 lata młodszego. Na razie są ze sobą i to po ślubie- jak będzie dalej. Nie wiem. Może będzie dobrze może nie.

A to że teraz kobiety dłużej zachowują młodość to jakiś kit- każdy starzeje się wg. własnego tępa inni lepiej znoszą starzenie a inni gorzej- genetyka i inne czynniki zewnętrzne...ale tak było od zawsze a nie że "teraz jest inaczej"

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 098765
44 minuty temu, Gość Er123 napisał:

Nawet jeśli prowo to znam osobiście dziewczynę dla której 3 lata starszy facet jest "za stary" i wzięła sobie 4 lata młodszego. Na razie są ze sobą i to po ślubie- jak będzie dalej. Nie wiem. Może będzie dobrze może nie.

ja jestem w zwiazku z mlodszym o 3 lata 4 miesiace. Razem od 2002 roku, mialam wtedy 24 a on 21. zreszta poznalam go  jak swietowal urodziny z kolegami w studenckim klubie, jego kolega  poprosil moja kolezanke o papierosa, potem drugiego, potem kupili nam piwo i  zaprosili nas bysmy z nimi usiadly  ... 

jestesmy malzenstwem od 2015 roku. mamy 11sto i 8-letnie dzieci. jestesm yszczesliwa para i szczesliwa rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia

Znam dwie takie pary, w obu kobiety bardzo o siebie dbają i wyglądają super jak na swój wiek. w jednym przypadku kobieta starsza o 4 lata w drugim o dwa. W obu też Panowie bardzo przystojni i notorycznie te żony zdradzają. Może to tylko taki zbieg okoliczności ale nie wydaje mi się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Htr
1 godzinę temu, Gość Ewcia napisał:

Znam dwie takie pary, w obu kobiety bardzo o siebie dbają i wyglądają super jak na swój wiek. w jednym przypadku kobieta starsza o 4 lata w drugim o dwa. W obu też Panowie bardzo przystojni i notorycznie te żony zdradzają. Może to tylko taki zbieg okoliczności ale nie wydaje mi się. 

Bo tak to działa, atrakcyjny facet woli młodsza z czasem i tyle. A jak jest młody to czasami da się złapać w sidła starszej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×