Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krysia

...enka na sylwestra Wrocław

Polecane posty

Gość Krysia

Chciałam dzisiaj podejść gdzieś do jakiegoś sklepu z ...enkami we Wrocławiu. Szukam czegoś na sylwestra. Podpowiecie gdzie iść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanax

A czego szukasz? Trochę mało napisałaś, bo teraz masz przecież pełno ...enek po galeriach. Wchodzisz do pierwszej lepszej i kiecek sylwestrowych jest mnóstwo. Chyba, że chcesz wiedzieć w której galerii będzie ich najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia

No faktycznie za mało napisałam! Właśnie chodzi o to, że ja nie chcę typowej kiecki z galerii jak to napisałaś 😉 szukam czegoś bardziej wyszukanego, eleganckiego, oryginalnego itd. Dlatego bardziej celuję w jakieś taki sklepy, które mają np. tylko su knie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oNA

VIVID STORE na Biskupiej we Wrocławiu. Mają tam przepiękne suknie. Nie wiem czy już kupiłaś czy nie, ale jeśli nie to warto się tam przejść i zobaczyć co mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick
Dnia 27.12.2019 o 21:07, Gość oNA napisał:

VIVID STORE na Biskupiej we Wrocławiu. Mają tam przepiękne suknie. Nie wiem czy już kupiłaś czy nie, ale jeśli nie to warto się tam przejść i zobaczyć co mają. 

To mój ulubiony sklep jeśli chodzi o piękne kreacje. Już dwa razy ubierałam się tam na rodzinne wesela. Zawsze ...enka cudo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×