Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaTka

Pytanie do mlodych, czy chcialybyscie zostac od mamy

Polecane posty

Gość MaTka

Zloty lancuszek z np zlotym aniolkiem  pod choinke? Moja corka pracuje i kosmetykow i parfym ma od groma , wiec tego nawet jej nie kupuje  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTka

Przepraszam za literowki, pisze z telefonu w trzesacym  sie tramwaju 😖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę,że to fajna pamiątka 🙂 nie znam twojej córki i nie wiem co lubi. Ja złota nie noszę, łańcuszkow wcale, więc pewnie leżałby schowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

złoto to dobry pomysł, jakąś wartość ma, a jak sie znudzi mżna przetopić, poza tym ja złoto noszę więc bym sie uceszyła. Córka nosi złoto? czy sredbro? jest jeszcze białe złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dąbrowianka

Ja lubię prezenty praktyczne, nie bibeloty-kurzołapy. Jeśli trafisz w jej gust z biżuterią, to ok. Albo coś, czym się interesuje. Ja poprosiłam o taką książkę (Protokół dyplomatyczny). Fajne są też bony, ale do sklepów, do których chodzę regularnie. Kiedyś dostałam też fajny prezent - bon na masaż tajski. Nie byłam specjalnie ucieszona, do czasu, aż z niego skorzystałam 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

a i moze niekonicznie aniołek, tylko jakiś "fason " bardziej trdendy, typu celebrytka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Łańcuszek tak, ale z mniej infantylną zawieszka niż jakiś aniołek. Chyba że córka ma 8lat to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No ja bym chciała dostać nowego iphona 😎 No a z realnych rzeczy to może drewniany zegarek z plantwear marzy mi się taki ładny z tarczą z kamienia. Ewentualnie biżuterię z naturalnych kryształów i kamieni. Ręcznie robiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym wołała dostać np szlafrok albo kaszmirowy szalik. Biżuterii to już mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym się ucieszyła 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×