Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Na miejscu ktorej vlogerki chciałbys cie byc

Polecane posty

Gość Gosc

Na miejscu której vlogerki chciałbys cie byc, ale szczerze? Można się tu przyznać anonimowo. Ja na miejscu Szarlot t. Już mówię dlaczego: ma obydwoje rodziców,  z którymi często się widuję,  mój tata zmarł jakiś czas temu. Ma siostrę,  z którą też się często kontaktuje, moja siostra mieszka daleko i pozostaje kontakt telefoniczny,  albo widzenie raz czy dwa razy w roku. Szarlot ma męża,  który ogarnia sprawy domowe, ja mieszkam sama w bloku, jestem zdania na siebie i fachowców.  Szarlot może nie pracować,  ja pracuje bez przerwy od niemal 15 lat i oby tak było dalej i zdrowie było,  bo inaczej zęby  w ścianę.  Mieszka w domku, ma 4 koty, też zawsze chciałam domek, a mieszkam na 40metrach  Tylko psa sobie wzięłam że schroniska. Jak szarlot choruje, mąż wozi j do lekarza, mi zostaje własne auto albo taksi  jak już się bardzo źle czuje.

Może głupie i wielu się będzie z tego śmiało ale jakoś jej vlogi mnie uspokajają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paulina Kuczynska, bo duzo podrozuje i wydaje sie, ze ma fajnego faceta (nie chcialabym tylko miec tak pomaranczowej skory jak ona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Paula Jagodzińska - dużo podróżuje, super zadbana, dość zamożna i wydaje się, że z mężem tworzą kochające się małżeństwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na miejscu żadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Doriska też nie ma źle (chyba, ze czego snie wiemy). Siedzi w domu, chata się buduje, mąż obrotny, dziewczynki udane, a teraz i rodzina blisko.  Chociaż ta praca jej męża - musi być frustrujące, gdy jego całymi dniami nie ma bo w trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem czy on jeździ w trasy czy teraz dogląda budowy.Teraz to on może zostać wuefistą.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Andziaks, bo jest bogata i ją lubię :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtert

Doncia? ma wszystko.

szusz - ma wszystko (ja dzieci nie chce).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na miejscu Ewy, bo jest obrotna, pewna siebie i ogarnięta. Ona sobie zawsze w zyciu poradzi i ja tez bym chciala taka byc a jestem od niej starsza i wątpię ze nagle nabiore pewnosci siebie 😕 czasem jest mi ciezko nawet wyjsc z domu i zalatwic najprostsza rzecz. Mam wrazenie ze kazdy mnie ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A rodzine chciałabym miec jak Laura O. Kochająca,  duża rodzina, normalny ojciec, zero alkoholu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
50 minut temu, Gość Gość napisał:

A rodzine chciałabym miec jak Laura O. Kochająca,  duża rodzina, normalny ojciec, zero alkoholu w domu.

To chyba nie widzialas pijanej danki we vlogach 😂 Przeciez tam wino litrami idzie.

 

Chyba na miejscu zadnej. Mamaginekolog (wiem, nie vlogerka,no ale tez tutaj komentowana)- urodzila martwe dziecko, zly kontakt z tesciowa. Nieesia25- mieszkanie w Londynie, praktycznie zerowe szanse na powrot do Polski z Gavinem. Szusz- masakra, rownia pochyla, alko, botoks, zaczatki choroby psychicznej. Laura Ogr.- samotne macierzynstwo, otylosc, problemy emocjonalne. Fashionelka- mentalne dziecko.

 

No z zadna bym sie nie zamienila. I jeszcze zeby mieli mnie na kafe wysmiewac? Sprzedawac swoje zycie w internecie? Pffff. Uwazam, ze do dobrego poziomu zycia mozna da sie dojsc w inny sposob, niz wystawiajac sie pod publiczke. Moge zazdroscic jednej tego, a drugiej tamtego (np. wspomnianej Pauli Jagodzinskiej zazdroszcze slicznego nosa i tego, ze zawsze tak nienagannie wyglada, a np. Marzenie Ogrodowczyk, ze ma sliczne i zdrowe dziecko), ale z zadna bym sie nie zamienila. Nos moge zoperowac, w ciaze tez moge zajsc itd. Uwazam, ze lepiej brac zycie w swoje rece, niz komus zazdroscic, albo marzyc o jego zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A rodzine chciałabym miec jak Laura O. Kochająca,  duża rodzina, normalny ojciec, zero alkoholu w domu.

Ja też zazdroszczę Laurze takiej rodziny. Widać, że wszyscy są za sobą i się bardzo wspierają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ania  vlog - bo żyje jak w kokonie, ma wsparcie i rodziny, rodziców, męża (którego poznała  sto lat temu, więc omijają ją dylematy starej panny singielki przed 30 i ma poduszkę finansową od rodziny - to bardzo dużo.  Jest zaopiekowana jak dziecko - też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg

Nissiax,  żyje w ny, nie ma dzieci, biega, je  wegańsko, jest śliczna i młodo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

W sumie nie wiem która, ale chciałabym mieć wielu przyjaciół. Jak niektóre z nich.  Czuje się strasznie samotna. Nie mam pomysłu gdzie znaleźć znajomych często gdy oglądam jakieś vlogi to płakać mi się chce. Podróże, imprezy, wspólne zakupy...  a ja żyje tylko pracą. Nie mam faceta, koleżanek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To i ja szczerze. Niewiele vlogerek oglądam więc trochę będzie ciężko. Chciałabym mieć dobre stosunki rodzinne i tak otwartych rodziców jak Szarlot. T. Chciałabym faceta "złotą rączkę" takiego jak Marek od Kretki.(mój wszystko potrafi, ale ma lenia w tego typu sprawach). Chciałabym figurę a może i nawet cała urodę przemiłej Eweliny Beglashes. Chciałabym prowadzić biznesy jak mama Andzia*ks Chciałabym mieć takiego psiaka jak VlogLola i kota jak Olfaktoria. Chciałabym mieć talent do makijażu jak ma Kitulec. Włosy chętnie ukrad*łabym Karolinie Myśliwiec - najpiękniejsze chyba na you yubie, bez dopinek i cudaczenia z nimi. Piękne, naturalne. Osobowość chętnie zapożyczyłabym od Daviny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
Dnia 23.12.2019 o 19:55, Gość gość napisał:

Ania  vlog - bo żyje jak w kokonie, ma wsparcie i rodziny, rodziców, męża (którego poznała  sto lat temu, więc omijają ją dylematy starej panny singielki przed 30 i ma poduszkę finansową od rodziny - to bardzo dużo.  Jest zaopiekowana jak dziecko - też bym tak chciała.

Wszystko do czasu. Życie lubi być przewrotne i w jednej chwili odebrać komuś wszystko, a im było cieplej, milej, słodziej i wygodniej, tym bardziej będzie bolał upadek  i strata. Ile to już takich historii było....

 

Dnia 27.12.2019 o 18:41, Gość Xxx napisał:

W sumie nie wiem która, ale chciałabym mieć wielu przyjaciół. Jak niektóre z nich.  Czuje się strasznie samotna. Nie mam pomysłu gdzie znaleźć znajomych często gdy oglądam jakieś vlogi to płakać mi się chce. Podróże, imprezy, wspólne zakupy...  a ja żyje tylko pracą. Nie mam faceta, koleżanek... :(

Ale ile z tego to tylko teatrzyk próżności. Widzisz, tylko się dołujesz, po to oglądać, poświęcać uwagę komuś, kto Ci jej nie odda. Lepiej posłuchać jakiejś fajnej muzy, który poprawi Ci humor i da energię do działania. Sama się na tym złapałam, większość vlogów niestety NIC nie wnosi do życia. i mimo tego, że niby dzielą się, jakże hojnie, "z porywu serca", swoimi pięknymi wrażeniami, to jakoś dziwnym trafem nie robi to dobrze oglądającym. Lepiej wyłączyć i zająć się sobą, a nie kimś obcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karolina Stylizacje. Ma świetnego męża. Nie dość, ze sprząta i gotuje to jeszcze złota rączka. No i sporo młodszy od niej, wiec na pewno ma duży temperament jeśli chodzi o łóżkowe spawy. Do tego maja słodka córeczkę, własne biznesy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilXan

Ewelina Be'Glashes. W mojej opinii  wygląda bosko, mieszka w Niemczech, ma super męża, ma pieniądze, a przy tym jest ciepła, sympatyczna, inteligentna, ma jakieś hobby, dużo podróżuje, dużo czyta. Z nią jedną bym się zamieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość LilXan napisał:

Ewelina Be'Glashes. W mojej opinii  wygląda bosko, mieszka w Niemczech, ma super męża, ma pieniądze, a przy tym jest ciepła, sympatyczna, inteligentna, ma jakieś hobby, dużo podróżuje, dużo czyta. Z nią jedną bym się zamieniła.

Biust zrobiony, tony doczepianych włosów, wygląda jak tania lambadziara. Współczuję gustu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość LilXan napisał:

Ewelina Be'Glashes. W mojej opinii  wygląda bosko, mieszka w Niemczech, ma super męża, ma pieniądze, a przy tym jest ciepła, sympatyczna, inteligentna, ma jakieś hobby, dużo podróżuje, dużo czyta. Z nią jedną bym się zamieniła.

Zgadzam się. Mimo ze bardzo bogata, to nie epatuje chamsko tym. Do tego śliczna i nad wyraz sympatyczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Weronika truszczynska- zaradna, przedsiebiorcza i odwazna dziewczyna. Sama mieszka w Chinach, nauczyla sie jezyka, jej wlogi sa Ciekawe. Mysle, ze teraz przeprowadzi sie do innego kraju i poradzi sobie rownie dobrze. Tym mi zaimponowala i niewazne, ze jej rodzice pomogli czy sfinansowali cos. Kto jest emigrantem, ten zrozumie, jak odwazna jest ta dziewczyna. Pomijam jej poglady, jak mieszka (Tez tak zaczynala), jak sie odzywia... Lubie ja ogladac! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Biust zrobiony, tony doczepianych włosów, wygląda jak tania lambadziara. Współczuję gustu. 

Było ją stać, to sobie zrobiła. Włosów nie doczepia od lat. Kup sobie coś na ból doopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadnej! To co widać w Internecie nie pokrywa się z tym co jest naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Żadnej. Lepiej być  sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość gość napisał:

Żadnej. Lepiej być  sobą 

I to jest zdrowe podejscie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Karolina Stylizacje. Ma świetnego męża. Nie dość, ze sprząta i gotuje to jeszcze złota rączka. No i sporo młodszy od niej, wiec na pewno ma duży temperament jeśli chodzi o łóżkowe spawy. Do tego maja słodka córeczkę, własne biznesy. 

O matulu... To musisz być naprawdę nieszczęśliwa i mieć koszmarne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja gość

Czerwcowa Lenka, bo mieszka z mężem w dużym domu z ogrodem. Przed ślubem zwolniła się z pracy aby móc na spokojnie wszystko zorganizować, ma przygarnięte dwa kotki, Jej mąż jest wesoły i wszystko w domu robi i widać, że się super dobrali, bo są razem 10 lat. Takie widać normalne, ale szczęśliwe życie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×