Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gonnab

Bratanek zakochał sie w mojej córce!

Polecane posty

Gość gonnab

Witajcie kochane, mam problem o którym dowiedziałam się wczoraj wieczorem.

Mąż pracuje daleko, więc jakby to powiedzieć starszy kuzyn zastepuje jej ojca, choć nie dosłownie. Córa ma 15 lat, jej kuzyn 25, więc jest róznica.On się nią opiekuje, odprowadza gdzie trzeba i przyprowadza,nie mam nic do niego to grzeczny chłopak, spokojny, miły, ale... jest to tak bliska rodzina, ze nie chce mi sie wierzyc.Z głupoty chyba a moze i strachu bo cora zadaje się z róznymi ludzmi przejrzałam jej telefon gdy spała. I to co zobaczyłam zszokowało mnie-nie mam pojecia co zrobic i czy powiedziec to mojemu bratu, mezowi i w koncu córce. Jej kochany kuzyn pisze do niej codziennie kilka smsów, w których wypisuje jej coś czego nie powinien robić kuzyn nawet w żartach . Np. że ciągle o niej myśli i zawsze będzie, że jest dla niego najpiękniejszą, najsłodszą dziewczyną na świecie,że kocha ją i chciałby żeby była jego, młoda traktuje to jak zart, ale on jej napisał, co sama widziałam że mowi powaznie bo tak czuje. Z tego co tez pisal wnioskuje ze podczas tych spotkan przytulali się .Dziwne to jest dla mnie ze corka mi nic nie powiedziala chociaz mamy swietny kontakt, ja sama tez nie zauwazylam nic podejrzanego ale juz chyba jej nigdzie z nim nie puszczę. Córka podoba się wszystkim, ma wyjątkową urodę, ale żeby rodzinie...jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina34

Musisz powiedzieć mężowi, a potem porozmawiać z nia, a następnie z nim. To zbyt bliska rodxina. Ciekawe czy ten chłopak nie wyprze się tego przy was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonnab

Obawiam się że mąż wpadnie w szał a chłopak się wyprze, tak jak powiedziałaś... on już nie raz udowodnił że niestety jest tchórzem.Chyba będę musiała jeszcze raz przejrzeć jej telefon i najwyzej porobic zdjecia tych smsów .. ale jak ja to powiem ,z córką mamy dobre relacje, jest zaufanie a jak sie dowie ze szpiegowalam to mi nie wybaczy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ostatnio taka historia byla w trudnych sprawach 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonnab

Co?? Nie zartuj.Podaj mi link do tego,obejrze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonnab

Maż jest w domu,ale nie mam kompletnie pojęcia jak zacząć...on jest taki porywczy... boje się, że obwini córkę. Jej kuzyn jest u nas oczywiscie ale mam oko na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonnab

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×