Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Paski wybielajace z rossmana itp

Polecane posty

Gość gosc

niestety pije duzo kawy, co odbiło się na kolorze moich zebow. 😕 nie sa bardzo zolte ale moglyby byc bielsze. na profesjonalne wybielanie mnie nie stać, ale w drogeriach można spotkać takie paski wybielajace. ktoś z was może stosował? nie chcę wyrzucać kasy w błoto (chyba około 100 zl kosztuja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love it

A próbowałaś pasty do zębów Clinomen???? jest to pasta dla palaczy ,ale też umiejętnie czyści osad z kawy ,wina itd.

Spróbuj może czegoś tańszego na początek ta pasta to zaledwie góra 15zl. A wiem że po niej są efekty.Niestety tych pasków nie próbowałam, więc ciężko mi powiedzieć czy są jakieś efekty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Zainwestuj w szczoteczkę soniczna ona skutecznie usuwa osad i rozjaśnia zeby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe
11 godzin temu, Gość Love it napisał:

A próbowałaś pasty do zębów Clinomen???? jest to pasta dla palaczy ,ale też umiejętnie czyści osad z kawy ,wina itd.

Spróbuj może czegoś tańszego na początek ta pasta to zaledwie góra 15zl. A wiem że po niej są efekty.Niestety tych pasków nie próbowałam, więc ciężko mi powiedzieć czy są jakieś efekty .

Gdzie można kupić tę pastę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
13 godzin temu, Gość Love it napisał:

A próbowałaś pasty do zębów Clinomen???? jest to pasta dla palaczy ,ale też umiejętnie czyści osad z kawy ,wina itd.

Spróbuj może czegoś tańszego na początek ta pasta to zaledwie góra 15zl. A wiem że po niej są efekty.Niestety tych pasków nie próbowałam, więc ciężko mi powiedzieć czy są jakieś efekty .

Chyba kupię te pastę clinonem, choć na moje zęby i tak już nic nie pomoże, tylko licówki ale kasy nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Ciekawe napisał:

Gdzie można kupić tę pastę?

W drogerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Sr.o.men, won z mojego tematu spamerki, ja się o paski pytałam albo o wybielanie nakładowe, bo nakladki i tak muszę mieć zrobione swoją drogą, a wy tu pier.do.li.cie o jakichś bezużytecznych pastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×