Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała

Duma a święta

Polecane posty

Gość Mała

Cześć wszystkim. Myślicie, że święta to dobry czas aby odezwać się i przeprosić osobę, którą źle potraktowałam? Mam rozterke bo była to dla mnie ważna osoba, ale cały ten czas byłam zbyt dumna, aby się przemóc i to zrobić, a święta to jednak magiczny czas. Boję się tylko jednego, że zostanę przez te osobę źle potraktowana. W sumie zasługuje na to ehh.. I znowu wracam do tego, aby po prostu nic z tym nie robić i żyć każdego dnia z poczuciem winy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Ale chodzi ci o co?

Zeby ta osoba poczula sie lepiej czy zebys ty poczula sie lepiej.

Bo jak to ma byc wg schematu:

"Przepraszam cie, że jesteś glupi" to se lepiej daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

To tak w swieta poczułaś taką potrzebę ?

Wszyscy sie kochają to nie mozna odstawać?

Jeszcze sie do mnie przyczepią i zamiast lajków pojdzie hejt?

Daruj sobie i daj czlowiekowi spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zły pomysł. Przepraszamy wtedy kiedy czujemy. Święta, okazje to sztuczny pretekst to tego typu przedsięwzięć. Cały rok człowiek gniewa się na drugiego, źle życzy a jak idą święta to nagle jest inny? Nie wierzę w takie ludzkie przemiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

W przepraszaniu nie chodzi o to zeby przepraszajacy sie lepiej poczul do chöja wafla

Do tego to jest spowiedz konfabulacja i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość Mała napisał:

Cześć wszystkim. Myślicie, że święta to dobry czas aby odezwać się i przeprosić osobę, którą źle potraktowałam? Mam rozterke bo była to dla mnie ważna osoba, ale cały ten czas byłam zbyt dumna, aby się przemóc i to zrobić, a święta to jednak magiczny czas. Boję się tylko jednego, że zostanę przez te osobę źle potraktowana. W sumie zasługuje na to ehh.. I znowu wracam do tego, aby po prostu nic z tym nie robić i żyć każdego dnia z poczuciem winy. 

No pewnie! Warto spróbować, a sama również poczujesz ulgę bo czasami wina leży nam na sercu całkiem niepotrzebnie. Nie bój się wyciągnąć dłoń na zgodę. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×