Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak często podobają wam się faceci?

Polecane posty

Gość Gosc

Ja mam 27 lat i jest coraz gorzej, może jeden facet na pol roku mi się spodoba...znam wielu facetów, mijam na ulicy setki ale nikt nie jest w stanie mi wpaść w oko nawet trochę... Tu nie chodzi o to ze szukam modela, czasem przeciętny ma to COS... Ale to COS zdarza mi się coraz rzadziej. Jeśli juz to podobają mi się znacznie młodsi ode mnie takie gowniarze po 18-20 lat, oni jeszcze świeżo wyglądają i częściej maja ładne twarze, nie to co zdziadziali faceci kolo 30stki z zakolami i nadwaga. Za to mam wrażenie ze facetom może sie co druga podobać bo przecież tyle pięknych kobiet jest w Polsce, oni maja większy wybór, co rusz któraś im pewnie wpada w oko a nawet kilkoma naraz są zainteresowani. Zdaje sobie sprawę jak miażdży mnie konkurencja (mówią ze jestem ładna i wartosciowa ale jednak juz 20 lat nie mam, są lepsze ode mnie) i nie sadze ze znajdę kogoś na stale a nie chce się zmuszać do związku na sile z kimś kto mi się nie podoba tylko po to by kogoś mieć. Desperatka nie jestem ale smutno mi 😔 taka pustkę czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czas szybko ci zleci i jak będziesz przed 40tką to z pocałowaniem ręki weźmiesz zdziadziałego faceta z zakolami i nadwagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primadonna

Mi tez sie podobaja mlodzi. Sama niestety mam pcos i jestem niekobieca.

ale nieraz gapi sie na mnie caly czas ten sam mlody. Zdarza sie ze ktos zagadnie.

i dosc czesto mi sie jakis podoba. U mnie w miasteczku rzadziej ale za to jak pojade do krakowa to zawsze widze kulku ladnych i wcale nie musza miec po te 20kilka lat :) sama mam 35. Moi rowiesnicy tez bywaja ladni pod warunkiem ze maja wlosy na glowie i mlodo wygladaja z twarzy maja takie lagodne rysy nie jakies ostre. Juz zajeta jestem ale popatrzec mozna ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Czas szybko ci zleci i jak będziesz przed 40tką to z pocałowaniem ręki weźmiesz zdziadziałego faceta z zakolami i nadwagą.

Ja myślę, że już nawet teraz. Tia, jasne bo 20 letni chłopiec, któremu mama robi śniadanie i nie wie co tam ma między nogami to kandydat na partnera dla kobiety pod 30...:)śmiech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

To tylko potwierdza, że macie zaburzone poczucie estetyki, skoro dla was zdecydowana większość mężczyzn jest nieatrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

A z tym mnóstwem pięknych kobiet w Polsce też bym nie przesadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra anka

muj nómer telefonu  obciągne za  darmo  jestem zpragnionom dziewicom  513854921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamoń

Jak zaczną mi się podobac faceci to sie rzuce pod plug śnieżny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

A z tym mnóstwem pięknych kobiet w Polsce też bym nie przesadzał.

I kto tu jest zaburzony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I kto tu jest zaburzony. 

No wy. Nie dość, że większość facetów jest dla was całkiem nieatrakcyjna, to jeszcze niemal każdą kobietę uważacie za piękność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globalny wrak
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam 27 lat i jest coraz gorzej, może jeden facet na pol roku mi się spodoba...znam wielu facetów, mijam na ulicy setki ale nikt nie jest w stanie mi wpaść w oko nawet trochę... Tu nie chodzi o to ze szukam modela, czasem przeciętny ma to COS... Ale to COS zdarza mi się coraz rzadziej. Jeśli juz to podobają mi się znacznie młodsi ode mnie takie gowniarze po 18-20 lat, oni jeszcze świeżo wyglądają i częściej maja ładne twarze, nie to co zdziadziali faceci kolo 30stki z zakolami i nadwaga. Za to mam wrażenie ze facetom może sie co druga podobać bo przecież tyle pięknych kobiet jest w Polsce, oni maja większy wybór, co rusz któraś im pewnie wpada w oko a nawet kilkoma naraz są zainteresowani. Zdaje sobie sprawę jak miażdży mnie konkurencja (mówią ze jestem ładna i wartosciowa ale jednak juz 20 lat nie mam, są lepsze ode mnie) i nie sadze ze znajdę kogoś na stale a nie chce się zmuszać do związku na sile z kimś kto mi się nie podoba tylko po to by kogoś mieć. Desperatka nie jestem ale smutno mi 😔 taka pustkę czuje. 

Kup se kota i wino, seriale w TV ci zostają aby do resztki wyprać twój mózg. Zawsze zostają zakupy gòwna made in china dla tymczasowej poprawy humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV yebie mózg
6 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To tylko potwierdza, że macie zaburzone poczucie estetyki, skoro dla was zdecydowana większość mężczyzn jest nieatrakcyjna.

mają zyebany mózg przez TV seriale, od dawna trąbie że babom TV zyebało mózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja urody
2 godziny temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No wy. Nie dość, że większość facetów jest dla was całkiem nieatrakcyjna, to jeszcze niemal każdą kobietę uważacie za piękność.

jakby kosmetyki wycofali z obiegu to ile z nich by wyglądało lepiej niż gòwno? 2 na 1000??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość iluzja urody napisał:

jakby kosmetyki wycofali z obiegu to ile z nich by wyglądało lepiej niż gòwno? 2 na 1000??

Współczuć ci tylko można. Siedzisz w święta po nocach i piērdolisz głupoty które każdy i tak ma w dupie myśląc że glosisz prawdy objawione. Lepiej Ci gdy nawrzucasz kobietom? To ci pozwala przetrwac z myślą że nie masz u żadnej szans? Zrób sobie prezent i odwiedź psychiatrę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam 27 lat i jest coraz gorzej, może jeden facet na pol roku mi się spodoba...znam wielu facetów, mijam na ulicy setki ale nikt nie jest w stanie mi wpaść w oko nawet trochę... Tu nie chodzi o to ze szukam modela, czasem przeciętny ma to COS... Ale to COS zdarza mi się coraz rzadziej. Jeśli juz to podobają mi się znacznie młodsi ode mnie takie gowniarze po 18-20 lat, oni jeszcze świeżo wyglądają i częściej maja ładne twarze, nie to co zdziadziali faceci kolo 30stki z zakolami i nadwaga. Za to mam wrażenie ze facetom może sie co druga podobać bo przecież tyle pięknych kobiet jest w Polsce, oni maja większy wybór, co rusz któraś im pewnie wpada w oko a nawet kilkoma naraz są zainteresowani. Zdaje sobie sprawę jak miażdży mnie konkurencja (mówią ze jestem ładna i wartosciowa ale jednak juz 20 lat nie mam, są lepsze ode mnie) i nie sadze ze znajdę kogoś na stale a nie chce się zmuszać do związku na sile z kimś kto mi się nie podoba tylko po to by kogoś mieć. Desperatka nie jestem ale smutno mi 😔 taka pustkę czuje. 

przesiąknięta programowaniem i stracona na amen, misja wykonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzja urody
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Współczuć ci tylko można. Siedzisz w święta po nocach i piērdolisz głupoty które każdy i tak ma w dupie myśląc że glosisz prawdy objawione. Lepiej Ci gdy nawrzucasz kobietom? To ci pozwala przetrwac z myślą że nie masz u żadnej szans? Zrób sobie prezent i odwiedź psychiatrę. 

wychodzisz z domu bez makijażu? z czym do ludzi? Jesteście masą zakompleksionych istot, walczących o plomyk zauważenia, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
14 minut temu, Gość iluzja urody napisał:

wychodzisz z domu bez makijażu? z czym do ludzi? Jesteście masą zakompleksionych istot, walczących o plomyk zauważenia, żałosne.

Owszem wychodzę. Tak samo chętnie jak z tapeta. Pozujesz na oswieconego i nie widzisz że to ty jesteś niewolnikiem swoich chorych poglądów i chorego umysłu. Mądrej głowie nie zaszkodzi kilo tapety na ryju. Szkoda mi ciebie sfrustrowany stary kawalerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ostatnie 2 lata... Spodobało mi się 3. 

Strasznie mało jest pociągających mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
9 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

To tylko potwierdza, że macie zaburzone poczucie estetyki, skoro dla was zdecydowana większość mężczyzn jest nieatrakcyjna.

Bo zdecydowana większość mezcyzn jest nieatrakcyjna. Chyba nie bez powodu mówią na was PLEC BRZYDKA. jak Ci sie tak faceci podobają to może zacznij sie z nimi umawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Jeżeli podoba wam się jeden facet na pół roku czy jeden na 1000 to tylko dowód ma to jakie kobiety mają zryte berety.

Media zaprogramowały wam te durne mózgi tak że tylko faceci o wyglądzie Hollywoodzkich lowelasów są dla was atrakcyjni a reszta to śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam 27 lat i jest coraz gorzej, może jeden facet na pol roku mi się spodoba...znam wielu facetów, mijam na ulicy setki ale nikt nie jest w stanie mi wpaść w oko nawet trochę... Tu nie chodzi o to ze szukam modela, czasem przeciętny ma to COS... Ale to COS zdarza mi się coraz rzadziej. Jeśli juz to podobają mi się znacznie młodsi ode mnie takie gowniarze po 18-20 lat, oni jeszcze świeżo wyglądają i częściej maja ładne twarze, nie to co zdziadziali faceci kolo 30stki z zakolami i nadwaga. Za to mam wrażenie ze facetom może sie co druga podobać bo przecież tyle pięknych kobiet jest w Polsce, oni maja większy wybór, co rusz któraś im pewnie wpada w oko a nawet kilkoma naraz są zainteresowani. Zdaje sobie sprawę jak miażdży mnie konkurencja (mówią ze jestem ładna i wartosciowa ale jednak juz 20 lat nie mam, są lepsze ode mnie) i nie sadze ze znajdę kogoś na stale a nie chce się zmuszać do związku na sile z kimś kto mi się nie podoba tylko po to by kogoś mieć. Desperatka nie jestem ale smutno mi 😔 taka pustkę czuje. 

To Znajdź sobie jakiegoś 20 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To Znajdź sobie jakiegoś 20 latka

Zeby to było takie łatwe hehe 😂 oni wola młodsze, jeśli juz starsze to tylko chcą na przygodę a później znajdują sobie atrakcyjne rowiesniczki bo takich nie brakuje wokół nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogólnie rzadko ale to nie znaczy że uważam tych facetów za nieatrakcyjnych. Po prostu mnie nie kręci już od dawna podziwianie zywego obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena

Bardzo często widze fajnych, atrakcyjnych mężczyzn.

A wszystkim Wam dużo miłości i odpoczynku na te świąteczne dni!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość lena napisał:

Bardzo często widze fajnych, atrakcyjnych mężczyzn.

A wszystkim Wam dużo miłości i odpoczynku na te świąteczne dni!

 

Oo to zdradz w jakim.mieście mieszkasz, chętnie się tam przeprowadze! 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena
58 minut temu, Gość Gosc napisał:

Oo to zdradz w jakim.mieście mieszkasz, chętnie się tam przeprowadze! 😁 

Północ Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×