Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak często podobają wam się faceci?

Polecane posty

Gość Gość

Bardzo rzadko, biorąc pod uwagę nie tylko wygląd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.12.2019 o 11:13, Gość Gosc napisał:

To Znajdź sobie jakiegoś 20 latka

Taa, już lecą młodzi faceci do starej dla nich baby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.12.2019 o 20:14, Gość Gosc napisał:

Oo to zdradz w jakim.mieście mieszkasz, chętnie się tam przeprowadze! 😁 

Tobie nic nie pomoże, bo jesteś zaburzona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodzę często do centrów handlowych i co chwila widzę przystojnych facetów. Nie widzą ich tylko jakieś dziwaczki. Może wolicie kobiety tak naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Chodzę często do centrów handlowych i co chwila widzę przystojnych facetów. Nie widzą ich tylko jakieś dziwaczki. Może wolicie kobiety tak naprawdę?

Taaa ja tez widuje pmajatojnych tylko za młodych bo na oko maja 18-22 lata...młode ładne twarze, dużo włosów bez zakoli, szczupli...a weź znajdź przystojnego 30latka. Taki rzadko sie zdarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Taaa ja tez widuje pmajatojnych tylko za młodych bo na oko maja 18-22 lata...młode ładne twarze, dużo włosów bez zakoli, szczupli...a weź znajdź przystojnego 30latka. Taki rzadko sie zdarza. 

Bezsensowne uogólnianie. Tak samo można napisać, że wejdź znajdź ładną 30-latkę. Taka rzadko się zdarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Dnia 24.12.2019 o 08:22, Gość Kobieta napisał:

Bo zdecydowana większość mezcyzn jest nieatrakcyjna.

Nie jest. Bardzo brzydkich jest niewielu, większość jest w okolicach przeciętnej. No ale dla was atrakcyjni są tylko megaprzystojniacy.

Dnia 24.12.2019 o 08:22, Gość Kobieta napisał:

Chyba nie bez powodu mówią na was PLEC BRZYDKA.

A na was mówią płeć piękna, choć naprawdę pięknych jest was niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Dnia 24.12.2019 o 21:41, Gość Gość napisał:

Bardzo rzadko, biorąc pod uwagę nie tylko wygląd 

Ale to temat o facetach, a nie kobietach. Większość z was nie ma nic do zaoferowania poza wyglądem, a często i ten pozostawia wiele do życzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bezsensowne uogólnianie. Tak samo można napisać, że wejdź znajdź ładną 30-latkę. Taka rzadko się zdarza. 

No na pewno znacznie więcej jest ladnych i zadbanych 30latek niż 30latkow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No na pewno znacznie więcej jest ladnych i zadbanych 30latek niż 30latkow 

Bez jaj. Kobiety starzeją się okropnie, 30-latki wyglądają już staro i brzydko. O wiele lepiej wyglądają faceci w tym wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zależy od tego gdzie jestem. Mam swój typ, jak jestem na jakimś festiwalu/koncercie to głowa mi lata jak mały wiatrak, ale tak na co dzień to mało kto zwraca moją uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 27.12.2019 o 00:12, Gość gość napisał:

Bez jaj. Kobiety starzeją się okropnie, 30-latki wyglądają już staro i brzydko. O wiele lepiej wyglądają faceci w tym wieku. 

Ha ha ha chyba nie w Polsce! Lepiej? Masz na myśli ta lysine, nadwagę i buraczane twarze u facetow, nawet juz zbliżających się do 30stki? Bo to juz można zaobserwować u niektórych 25-27 latkow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ha ha ha chyba nie w Polsce! Lepiej? Masz na myśli ta lysine, nadwagę i buraczane twarze u facetow, nawet juz zbliżających się do 30stki? Bo to juz można zaobserwować u niektórych 25-27 latkow 

Wyjdź czasem ze swojego rynsztoka i rozglądnij się dookoła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ha ha ha chyba nie w Polsce! Lepiej? Masz na myśli ta lysine, nadwagę i buraczane twarze u facetow, nawet juz zbliżających się do 30stki? Bo to juz można zaobserwować u niektórych 25-27 latkow 

To na jakim zadupiu mieszkasz? Nadwagę i buraczane twarze to widzę u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się rozglądać za o wiele młodszym facetem? Co z tego, że świeżo wygląda? Ten po 30, z zakolami i nadwagą też 10 lat temu wyglądał świeżo. Wieku nie oszukasz i nie ma co tak wybrzydzać. Jest wielu przystojnych facetów, tak jak i pięknych kobiet, ale warto pamiętać, że wygląd to nie wszystko. Uroda z czasem przeminie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo często podobają mi się mężczyźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardzo często podobają mi się mężczyźni. 

A coś więcej? Ile razy dziennie?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeta
Dnia 24.12.2019 o 11:04, Gość Realista napisał:

Jeżeli podoba wam się jeden facet na pół roku czy jeden na 1000 to tylko dowód ma to jakie kobiety mają zryte berety.

Media zaprogramowały wam te durne mózgi tak że tylko faceci o wyglądzie Hollywoodzkich lowelasów są dla was atrakcyjni a reszta to śmiecie

jeden na kilka lat, np co 5 lat,  i nie chodzi o typowa urode przystojniaczka, a o co to nie powiem, ale jak juz podoba to koniec swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeta

a inni to nie sa zadne smieci po prostu brak chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajeta
Dnia 26.12.2019 o 21:38, Gość gość napisał:

Chodzę często do centrów handlowych i co chwila widzę przystojnych facetów. Nie widzą ich tylko jakieś dziwaczki. Może wolicie kobiety tak naprawdę?

sama uroda nie dziala na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Codziennie. Mój mąż jest przystojny, bardzo, porównuję innych do niego i dlatego przez ostatnie 12 lat (tyle męża znam), widziałam 4 ( czterech!) przystojnych mężczyzn, na tyle przystojnych by przyciągnęli mój wzrok. Mąż nie jest czystej krwi Polakiem, to brunet o ciemnej karnacji, z oczami jak węgle i kwadratową szczeką oraz zabójczym uśmiechem. Ponieważ w takich gustuje to zepsuł mi postrzeganie mężczyzn, nasi koledzy przy nim  wypadają bardzo źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xjj

2 lata temu zakochałam się w nim. Nie podobają mi się faceci nie interesują mnie odkąd wiem że na tym świecie jest on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh
3 godziny temu, Gość zajeta napisał:

jeden na kilka lat, np co 5 lat,  i nie chodzi o typowa urode przystojniaczka, a o co to nie powiem, ale jak juz podoba to koniec swiata:)

To jest jakaś masakra, widzę ze tez tak macie, ze rzadko ktoś wam się podoba...a facetom pewnie wiele kobiet się podoba bo przeciez tyle pięknych Polek jest, nawet kilka kobiet jednocześnie im się zapewne podoba np w trakcie jednej imprezy (przynajmniej wizualnie) więc jeśli z jedna nie wyjdzie to zaraz pewnie o niej zapominaja (nawet jeśli jest i ładna i fajna z charakteru) bo zaraz pobajeruja z inna/ innymi równie ladnymi  lub ladniejszymi i ciągle ,,się kręci". A jak mi się ktoś wkoncu spodoba to jeśli mi z nim.nie wyjdzie i mnie oleje to rozpamietuje to miesiącami i zal mi 😐.  Myślę, analizuje w nieskończoność czemu tak wyszło, jestem smutna...bo wiem ze drugi taki którym bym się zainteresowała jeszcze długo się pewnie nie pojawi... Faceci chyba nie maja takich dylematów, przynajmniej tacy którzy mają jakieś branie. Wiem jak wielka mam konkurencje...nie chce juz mi się szukać nikogo bo to szukanie igły w stogu siana. Mam juz tego dość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest wiele przystojnych facetów wokoło. Musicie być ślepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×