Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak często podobają wam się faceci?

Polecane posty

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jest wiele przystojnych facetów wokoło. Musicie być ślepe.

IWielu? Taaa chyba nie w Polsce a jeśli juz takich spotkam to są zajęci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

IWielu? Taaa chyba nie w Polsce a jeśli juz takich spotkam to są zajęci. 

Tak, wielu. No ale jak się ma zaburzone poczucie atrakcyjności, to potem tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Niestety nieczęsto i bardzo niewielu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
5 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tak, wielu. No ale jak się ma zaburzone poczucie atrakcyjności, to potem tak jest.

Skoro ci sie faceci podobają to jesres gejem. Jak ja. Może kawa? 😍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

IWielu? Taaa chyba nie w Polsce a jeśli juz takich spotkam to są zajęci. 

Wyjdź czasem ze swojej nory i rozejrzyj się dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Miss napisał:

Niestety nieczęsto i bardzo niewielu. 

Może wolisz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Tak, wielu. No ale jak się ma zaburzone poczucie atrakcyjności, to potem tak jest.

🤣Uśmiałam się!

Polacy atrakcyjni?! Cie chyba powaliło.Nawet studentki w naszej Polsce, Arabki,Chinki i inne mówiły  kiedyś do mnie i innych dziewczyn że Polacy są obleśni i nie da się w nich zakochać. I mają rację. W polsce jest bardzo łatwo utrzymać celibat - ale wśród Arabów czy Włochów to niemożliwe. Przysięgam, w Polsce byłam czysta jak łza az do czasu wyjazdu z Polski, nie czułam tej burzy hormonów. A po wyjezdzie poczułam co to znaczy być kobietą i w dodatku hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość gosc napisał:

🤣Uśmiałam się!

Polacy atrakcyjni?! Cie chyba powaliło.Nawet studentki w naszej Polsce, Arabki,Chinki i inne mówiły  kiedyś do mnie i innych dziewczyn że Polacy są obleśni i nie da się w nich zakochać. I mają rację. W polsce jest bardzo łatwo utrzymać celibat - ale wśród Arabów czy Włochów to niemożliwe. Przysięgam, w Polsce byłam czysta jak łza az do czasu wyjazdu z Polski, nie czułam tej burzy hormonów. A po wyjezdzie poczułam co to znaczy być kobietą i w dodatku hetero.

Nie dawaj takich przykładów🙄 Arabowie. Włosi. Siarę robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Nie dawaj takich przykładów🙄 Arabowie. Włosi. Siarę robisz...

Siare bo co? Pomijam głupotę wiązania się z arabem ale pociąg czuć jak najbardziej. Bo dlaczego nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Siare bo co? Pomijam głupotę wiązania się z arabem ale pociąg czuć jak najbardziej. Bo dlaczego nie? 

No dobrze, już dobrze. Już się nie odzywam😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

No dobrze, już dobrze. Już się nie odzywam😏

Przestań pisać do mnie i do innych jakbyś miała przed sobą stado upoślakow które ci do pięt nie dorastają. Ironia i sarkazm to zajēbiste rzeczy o ile są w nadmiarze stosowane bo inaczej doprowadzają do sraczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przestań pisać do mnie i do innych jakbyś miała przed sobą stado upoślakow które ci do pięt nie dorastają. Ironia i sarkazm to zajēbiste rzeczy o ile są w nadmiarze stosowane bo inaczej doprowadzają do sraczki...

Pojmuję. Nadaj se jakiś nick, to będę wiedziała do kogo mam nie pisać. Inaczej może się zdarzyć że znowu Cię nieświadomie obrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Przestań pisać do mnie i do innych jakbyś miała przed sobą stado upoślakow które ci do pięt nie dorastają. Ironia i sarkazm to zajēbiste rzeczy o ile są w nadmiarze stosowane bo inaczej doprowadzają do sraczki...

Pojmuję. Nadaj se jakiś nick, to będę wiedziała do kogo mam nie pisać. Inaczej może się zdarzyć że znowu Cię nieświadomie obrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolę mężczyzn
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Może wolisz kobiety?

WIEDZIAŁAM ze tak bedzie brzmiałokolejne pytanie, hahhaha. musze ciebie rozczarować. Niestety nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Siare bo co? Pomijam głupotę wiązania się z arabem ale pociąg czuć jak najbardziej. Bo dlaczego nie? 

No właśnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
6 godzin temu, Gość vvv napisał:

Skoro ci sie faceci podobają to jesres gejem. Jak ja. Może kawa? 😍 

Spadaj, podszywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

🤣Uśmiałam się!

Polacy atrakcyjni?! Cie chyba powaliło.Nawet studentki w naszej Polsce, Arabki,Chinki i inne mówiły  kiedyś do mnie i innych dziewczyn że Polacy są obleśni i nie da się w nich zakochać. I mają rację. W polsce jest bardzo łatwo utrzymać celibat - ale wśród Arabów czy Włochów to niemożliwe. Przysięgam, w Polsce byłam czysta jak łza az do czasu wyjazdu z Polski, nie czułam tej burzy hormonów. A po wyjezdzie poczułam co to znaczy być kobietą i w dodatku hetero.

No tak, za granicą jesteście bardzo łatwe, bo jak widzicie obcokrajowca, to od razu wam się robi mokro w gaciach. I wcale nie musi być przystojny.

Za to o Polakach słyszałem zupełnie inne opinie. Widocznie słyszysz to, co chcesz słyszeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

No tak, za granicą jesteście bardzo łatwe, bo jak widzicie obcokrajowca, to od razu wam się robi mokro w gaciach. I wcale nie musi być przystojny.

Za to o Polakach słyszałem zupełnie inne opinie. Widocznie słyszysz to, co chcesz słyszeć 🙂

I vice versa. Ty nienawidzisz kobiet. Nara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No tak, za granicą jesteście bardzo łatwe, bo jak widzicie obcokrajowca, to od razu wam się robi mokro w gaciach. I wcale nie musi być przystojny.

Za to o Polakach słyszałem zupełnie inne opinie. Widocznie słyszysz to, co chcesz słyszeć 🙂

Pan Obraz Wasz już na posterunku? Obawiam się że upraszcza Pan sprawę. Nie na widok każdego obcokrajowca. I nie zgadzam się z opinią przedmowczyni (tej od upoślaków, już boję się cytować🙄), że wszyscy Polacy to obleśne placki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No tak, za granicą jesteście bardzo łatwe, bo jak widzicie obcokrajowca, to od razu wam się robi mokro w gaciach. I wcale nie musi być przystojny.

Za to o Polakach słyszałem zupełnie inne opinie. Widocznie słyszysz to, co chcesz słyszeć 🙂

A Dziwisz się? Jak tutaj w Polsce tak malo przystojnych facetów a tylu brzydkich i zaniedbanych? To przynajmniej jak Polki widza za granica tylu przystojniakow nic dziwnego ze chcą sobie pokorzystać z zycia i sie zabawic żeby mieć dobre wspomnienia, bo potem wracają do szarej rzeczywistości w Polsce gdzie tylu Januszy i nie ma na kim zawiesić oka (poza nielicznymi przypadkami ale często już zajętymi) a co dopiero się przespac z kimś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam poważne pytanie w tym temacie. Czy nie uważacie, że to z nami coś jest nie tak? Może mamy jakiś problem. Wiadomo, że libido może być różne a może po prostu nie istnieć?  Gdzieś czytałam, że to może być brak serotonina czy dopaminy, albo że mózg czy nerwy są niewrazliwe na te hormony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

🤣Uśmiałam się!

Polacy atrakcyjni?! Cie chyba powaliło.Nawet studentki w naszej Polsce, Arabki,Chinki i inne mówiły  kiedyś do mnie i innych dziewczyn że Polacy są obleśni i nie da się w nich zakochać. I mają rację. W polsce jest bardzo łatwo utrzymać celibat - ale wśród Arabów czy Włochów to niemożliwe. Przysięgam, w Polsce byłam czysta jak łza az do czasu wyjazdu z Polski, nie czułam tej burzy hormonów. A po wyjezdzie poczułam co to znaczy być kobietą i w dodatku hetero.

Jaka psycholka denna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Przestań pisać do mnie i do innych jakbyś miała przed sobą stado upoślakow które ci do pięt nie dorastają. Ironia i sarkazm to zajēbiste rzeczy o ile są w nadmiarze stosowane bo inaczej doprowadzają do sraczki...

Idź precz pusta kuurwo. Całe dnie tu siedzisz pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam poważne pytanie w tym temacie. Czy nie uważacie, że to z nami coś jest nie tak? Może mamy jakiś problem. Wiadomo, że libido może być różne a może po prostu nie istnieć?  Gdzieś czytałam, że to może być brak serotonina czy dopaminy, albo że mózg czy nerwy są niewrazliwe na te hormony. 

Jak się dużo masturbujesz to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja mam poważne pytanie w tym temacie. Czy nie uważacie, że to z nami coś jest nie tak? Może mamy jakiś problem. Wiadomo, że libido może być różne a może po prostu nie istnieć?  Gdzieś czytałam, że to może być brak serotonina czy dopaminy, albo że mózg czy nerwy są niewrazliwe na te hormony. 

Tu autorka. Fakt, podejrzewam u siebie brak niektórych hormonów bo to nie jest normalne ze mam 28 lat i nigdy nie byłam zakochana 😔 nawet rzadko czuje do kogoś pociąg fizyczny, miałam facetów ale bardziej to była sympatia, przywiązanie, uwazalam ich za dość atrakcyjnych i ,,słodkich" ale seksu nie było bo mnie nie ciągnęło tak zwierzeco do nich, lubilam się przytulac i całować z nimi ale to wszystko...nie było typowej chemii wiec nie mogłam się przemoc i iść z nimi do lozka. To wszystko takie ,,letnie" było a nie gorące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam bardzo wysokie libido i bardzo rzadko mi się ktoś podoba. To jest normalne. Biologiczny koszt rozmnażania jest dla kobiety bardzo wysoki dlatego pociągają nas tylko mężczyźni, którzy pasują do nas w bardzo dużym stopniu. Seks dla kobiety przez tysiące lat wiązał się z ciążą, która prowadziła do utraty zdrowia i często śmierci, więc skoro stawka jest tak duża, to trzeba wybrać geny rozważnie. Za to koszt biologiczny rozmnażania dla faceta jest żaden, więc pociąga go w zasadzie każda bez poważnych defektów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty
Dnia 17.01.2020 o 17:54, Gość Gość napisał:

Ja mam bardzo wysokie libido i bardzo rzadko mi się ktoś podoba. To jest normalne. Biologiczny koszt rozmnażania jest dla kobiety bardzo wysoki dlatego pociągają nas tylko mężczyźni, którzy pasują do nas w bardzo dużym stopniu. Seks dla kobiety przez tysiące lat wiązał się z ciążą, która prowadziła do utraty zdrowia i często śmierci, więc skoro stawka jest tak duża, to trzeba wybrać geny rozważnie. Za to koszt biologiczny rozmnażania dla faceta jest żaden, więc pociąga go w zasadzie każda bez poważnych defektów..

Jest coś w tym. Poczytajcie fachowe pisma. Zasada jest jedną, facet o bardzo dobrej puli genowej, wysoki, super sylwetka, to coś, zarysowana szczęka, super ubrany zaradny podoba się każdej od 15 latki do 60 latki, czyli wybiera spośród kilkuset kobiet. Jego kolega, przeciętny, niski, lysawy, nalany nie ma w ogóle powodzenia. Zero czasami. Czyli na tamtego przypada 100 chętnych a na setkę innych zwykłych facetów zero. I to nie jest żart, to widać. Biologia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pravda

Wy chyba celujecie w facetów 40 plus bo przynajmniej do 30tki  faceci w polsce wyglądają jak w innych krajach.Róznie.   Niektórzy jak Szwedzi /Niemcy,  niektórzy jak   Hiszpanie lub rudzi Angole itd.  Nie ma jednego wyglądu polaka. Tacy typowi janusze na których narzekacie są juz dawno po 40. Widocznie same jesteście w tym wieku?  Oczywiście nie wszyscy są jak iglesias ale zero atrakcyjnych facetów?

 

Kobiety w polsce tez nie są wszystkie piękne,  niektóre mi się podobają niektóre nie. Nawet jeśli uważają siebie za miss universe to serio,  pełno takich wypindrzonych lasek mnie odrzuca samym wyglądem, czasem nie są po prostu w typie a czasem są po prostu brzydkie A nie jestem strasznie wybredny.  

Na pewno więcej facetów w polsce jest przystojnych niż jest szczupłych kobiet z przynajmniej średniej wielkości biustem. tez  mógłbym stwierdzić,  że Niemki mają większe piersi od was, a Hiszpanki ładniejsze twarze na ogół ( byłem,  widziałem) mimo problemów z cerą i średnimi figurami.  

Ze Słowianek tez ciężko znaleźć gorzej wyglądające od was.

Zresztą pełno fajnych atrakcyjnych kobiet na całym świecie.  Nie jesteście pępkiem świata.  Aczkolwiek ja nie faworyzuje cudzoziemek,  tylko dlatego,  że to cudzoziemki. Piękna kobieta to piękna kobieta.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×