Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Nie będę mieć świat kto z was też

Polecane posty

Gość gosc

Czujecie się przez to gorsi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z rodziną tylko na zdjęciu

Moja matka idzie na wigilię do siostry niby mnie zaprasza ale bez przekonania, ma to w dupie że będę w samotności 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość gosc napisał:

Czujecie się przez to gorsi? 

pewnie tak, i co będziesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro Cię zaprasza do swojej siostry to idź! Nie siedź w samotności, po co się gnębisz niepotrzebnie??!! Głowa do góry! Uśmiechnij się do siebie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Będę pracować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Wiec skoro będziesz pracować to noe wkręcają sobie negatywnego syfi do głowy! Po co Ci to?! Życie masz jedno! Uśmiechaj się do siebie o swojego JEDYNEGO życia! Ściskam i życzę wszystkiego co najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też nie będę mieć świąt mój mąż mi je właśnie zepsuł. Ech nie dossc ze to pierwsze święta bez mamy to jeszcze jemu koleżanek się zachciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Mąż, któremu zachciało się koleżanek?? Ogarnij się kobieto!! Ile masz żyć fo przeżycia?? 100?!! 200?? NIE! Masz tylko jedno życie! A to jak żyjesz to jest JEDYNIE Twój własny wybór!!! Nikogo innego! Masz to na co pozwalasz!!! Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny39l

co wy macie z tymi świętami?

ja celowo się wpisałem do grafiku dziś i jutro, żeby tylko za wszelką cenę uniknąć tego koszmaru i mieć święty spokój 😄

mam wymówkę, że musze iść do pracy, a wieczorem sobie odpalę netflixa i spędzę normalny wieczór tak jak JA lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość fajny39l napisał:

co wy macie z tymi świętami?

ja celowo się wpisałem do grafiku dziś i jutro, żeby tylko za wszelką cenę uniknąć tego koszmaru i mieć święty spokój 😄

mam wymówkę, że musze iść do pracy, a wieczorem sobie odpalę netflixa i spędzę normalny wieczór tak jak JA lubię

Współczuję Ci. Widocznie nikt Ci nie pokazał magii świąt z najbliższymi. Sama kocham święta, od malutkiego czekalam na ten czas i teraz czekam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Skoro Cię zaprasza do swojej siostry to idź! Nie siedź w samotności, po co się gnębisz niepotrzebnie??!! Głowa do góry! Uśmiechnij się do siebie! 

Wszystko ok gdyby była matka siostra ale tam masa obcych osób, teściowa mojej siostry itp. Według mnie matka powinna zorganizować a ze jej się nie chciało.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupoty
27 minut temu, Gość gość napisał:

Współczuję Ci. Widocznie nikt Ci nie pokazał magii świąt z najbliższymi. Sama kocham święta, od malutkiego czekalam na ten czas i teraz czekam. 

bzdura

całe dzieciństwo miałem te "magiczne" święta

w sam raz dla infantylnych ...ek kochających wróżki

normalny człowiek ma na to wywalone i żyje swoim życiem i robi to co lubi i mu sprawia przyjemność

naprawdę nie każdy musi lubić siedzenie przy stole z ludźmi, z którymi nie ma na to ochoty, opychanie się;  tak samo jak nie każdy musi mieć ochotę na zabawę w sylwestra tylko dlatego że wszyscy to robią i tak wypada

każdemu według potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×