Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Max

Negatywne zaskoczenie

Polecane posty

Gość PNINA
7 minut temu, Gość Max napisał:

Hahaha i to jest jedno z tych co mam na myśli. Uderzyłem w stół, a nożyce się odezwały. Kobieto wrzuć na luz i ogarnij się. Święta są, nie masz rodziny? Męża, chłopaka, dzieci? Kafeteria jest całym Twoim życiem? 

Mnie cytowałeś więc i się ja odezwałam.

Co ty tu robisz na kafeteri? Szukasz kozła ofiarnego? Dzień świąteczny się kończy. Pora spać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max
3 minuty temu, PNINA napisał:

Mnie cytowałeś więc i się ja odezwałam.

Co ty tu robisz na kafeteri? Szukasz kozła ofiarnego? Dzień świąteczny się kończy. Pora spać. 

Zacytowałem bo mnie zacytowałaś proste. 

Sprawdzam was bo nie wierzyłem, ale widzę że ten ktoś mówił prawdę. Nie, po prostu pisze to co myślę. Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Przed chwilą, Gość Max napisał:

Zacytowałem bo mnie zacytowałaś proste. 

Sprawdzam was bo nie wierzyłem, ale widzę że ten ktoś mówił prawdę. Nie, po prostu pisze to co myślę. Dobranoc. 

Prawda zawsze tkwi po środku. Myśli masz poplątane. Co napiszą w to wierzysz. Na pytanie co tu robisz, nie odpowiedziałeś.

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
9 minut temu, Alain_Delon napisał:

To o mnie?

Poniekąd 🙂 Delon to też swego czasu jeden z przystojniaków. Akurat pisałam o kimś kto miał w awatarze prezydenta Franklina Delano Roosevelta 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max
8 godzin temu, PNINA napisał:

Prawda zawsze tkwi po środku. Myśli masz poplątane. Co napiszą w to wierzysz. Na pytanie co tu robisz, nie odpowiedziałeś.

Dobranoc.

Wiem w co wierzę, mam swój rozum i widzę co się dzieje i potrafię odróżnić świat realny od wirtualnego. Po części odpowiedziałem, więcej publicznie nie napiszę co tu robię bo innych nie muszę informować. 

Kawy? ☕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
Dnia 24.12.2019 o 01:10, Gość Max napisał:

Jestem zaskoczony tym jakie są na tym portalu kobiety. Z żadną, ale to z żadną nigdy bym się nie związał. 

Biedaczysko! 😉 To czemu tu zbłądziłeś? Nudzi się w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, PNINA napisał:

Poniekąd 🙂 Delon to też swego czasu jeden z przystojniaków. Akurat pisałam o kimś kto miał w awatarze prezydenta Franklina Delano Roosevelta 😉

 

Delon przystojniejszy od Roosevelta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
7 godzin temu, Gość Max napisał:

Wiem w co wierzę, mam swój rozum i widzę co się dzieje i potrafię odróżnić świat realny od wirtualnego. Po części odpowiedziałem, więcej publicznie nie napiszę co tu robię bo innych nie muszę informować. 

Kawy? ☕

Kawa? Jak miło 🙂 Na zgodę.

Widzisz to jest tylko forum. Są tu różni ludzie jak i kobiety tak mężczyźni. Jesteś anonimowy, możesz napisać co Cię tu sprowadza. Możesz, nie musisz.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2019 o 01:10, Gość Max napisał:

Jestem zaskoczony tym jakie są na tym portalu kobiety. Z żadną, ale to z żadną nigdy bym się nie związał. 

Na co ty liczysz na jakimkolwiek forum bądź portalu?

Z ciekawości zapytam, skąd takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
6 godzin temu, Pedalski_Głosik napisał:

Delon przystojniejszy od Roosevelta 😄

 Oczywiście. Między 40 tką  a 50 tką wyglądał najlepiej.😉

 Roosevelt wzbudzał respekt 😁 Magda  bez loginu latała z papierami. Ja czekałam z kawą.... ślad po nim zaginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, Izzie_Stevens napisał:

Na co ty liczysz na jakimkolwiek forum bądź portalu?

Z ciekawości zapytam, skąd takie wnioski?

Pewno w oparciu o forum.Przecież tu piszą prowokacje lub nawet sami faceci udający kobiety.😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
Przed chwilą, Pedalski_Głosik napisał:

Roosevelt wzbudzał politowanie a nie respekt. Stalin wycyckał go bez mydła.

Na fotografii !!! W awatarze. W politykę nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max
2 godziny temu, PNINA napisał:

Kawa? Jak miło 🙂 Na zgodę.

Widzisz to jest tylko forum. Są tu różni ludzie jak i kobiety tak mężczyźni. Jesteś anonimowy, możesz napisać co Cię tu sprowadza. Możesz, nie musisz.      

Bo zgoda buduje🙂

Tylko forum i ilu tu jest użytkowników tyle charakterów. Nie muszę, ale chcę, cenie szczerość nawet jakbym był zalogowany. Trafiłem tu przypadkowo całkiem w innym temacie, później zacząłem czytać kto co pisze, zauważyłem że jest tu dużo samotnych kobiet ( znajomy odradzał mi to miejsce ) nie posłuchałem, mówię może tu znajdę tą swoją połówkę szczescia. No i bardzo rozczarowałem się, może nie potrzebie wrzuciłem wszystkie kobiety do jednego worka, to nie było w porządku z mojej strony. Możesz się śmiać, ale to jest powód jaki tu trafiłem, a raczej zostałem później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Dobrze by było mieć do tego celu konto.Czasami trafiam na ogłoszenia mężczyzn z propozycją przejścia na prywatne rozmowy. Oczywiście jest mnóstwo hejtu. Jedni chcą tylko przygody inni rzeczywiście chcą  kogoś poznać. Mając konto zorientujesz się bardziej pisząc na komunikatorze, czy Ci ktoś pasuje. Mężczyźni piszą często przedział wiekowy swój i kobiety. Ale to pewnie wiesz 🙂   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×