Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wkurzona

Nienawidzę tej bezczelnej baby

Polecane posty

Gość Wkurzona

Nienawidzę tej chorej kobiety! Wstajemy dzisiaj rano i telefon nie łapał wifi. (telefon do wymiany więc machnęłam ręką, ale po chwili sprawdziłam czy w ogóle coś łapie i nazwy sieci wifi sąsiadów widoczne). Wychodząc na balkon żeby zapalić zauważyłam że nie ma routera.. okazało się że teściowa wielka przeciwniczka elektroniki, wielką pani widzącą spiski we wszystkim - rozwaliła router.. bo nie chciała wifi w mieszkaniu bo jest nie zdrowe! W mieszkaniu w którym łapie wifi każdego sąsiada! Nie wiem czym ona go rozwaliła, ale pojechałam z mężem do galerii (punkt firmy) i zapytać co dalej. Okazało się że teraz musimy oddać za WYPOZYCZONY ROUTER, nie mała sumę, zanim wydadzą nam nowy.. a teściowa prychnela i stwierdziła że nie odda bo wifi wymyślili Amerykanie którzy chcą nas zniszczyć i wszystkie choroby są spowodowane wifi. A jak rozwaliła router to przeszedł jej ból glowy z grzeczności oznajmiłam jej tylko że musi rozwalić jeszcze wifi każdego sąsiada w 10 piętrowym bloku! 

ja bardzo długo nastawiałam się na te święta z tą kobietą ale mam ochotę jej łeb rozwalirozwalic. Tak to tylko wifi - ale wkurzyła mnie rozwalając coś naszego i nie poczuwa się do oddania za to!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niech mąż pod choinkę kupi jej zwykły telefon kom. i po kłopocie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mieszkacie z nią w jednym mieszkaniu? Dobrze byłoby się wyprowadzić. Jej zachowanie było nienormalne, ale u siebie może sobie pozwalać i nic nie zrobicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ma rację, wifi to źlo, powoduje guza mozgu, niestety nie ucieknie sie od tego, dzialania teściowej to walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To telefon jej rozpieprz czy tam telwizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona
Dnia 24.12.2019 o 08:31, Gość gość napisał:

Mieszkacie z nią w jednym mieszkaniu? Dobrze byłoby się wyprowadzić. Jej zachowanie było nienormalne, ale u siebie może sobie pozwalać i nic nie zrobicie. 

Tylko okres świąteczny. Bo wigilia była u nas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ona protestowała wczesniej juz pewnie przed tym wifi? A wy nic? Czasem moze warto uszanowac zdanie innej osoby. moze ona ma przesadna fobie, bo na chwile takie wifi pewnie nie zaszkodzi, ale to jest prawda, ze to szkodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzona
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a ona protestowała wczesniej juz pewnie przed tym wifi? A wy nic? Czasem moze warto uszanowac zdanie innej osoby. moze ona ma przesadna fobie, bo na chwile takie wifi pewnie nie zaszkodzi, ale to jest prawda, ze to szkodzi. 

U niej wifi działa normalnie.. tzn do 22/23 jak się kładzie spać - wyłącza, wstaje i włącza od nowa 🙂 W mieszkaniu u nas wifi łapie prawie każdego sąsiada, a ta wmówiła sobie że przez rozwalenie routera jej się poprawiło z bólem głowy bo fal nie ma. Jak nie ma jak są. 10 pięter! 10 a na każdym piętrze 7 mieszkan. (To chyba jest połączony blok, długie korytarze itp). Przecież to nie jest zacofana kobieta żeby nie potrafiła wyłączyć routera z kontaktu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×