Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martula08

Do trzech razy sztuka

Polecane posty

Założyłam już dwa wątki, ale jakoś drętwo na nich. Spróbuję jeszcze raz.

Poszukuję chłopaka w wieku 27-31, który nie pali, nie pije, jest prawiczkiem, zrobił studia, ciężko pracuje i który jest chętny na spotkanie.

Wesołych,

Martula08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawie pasuję do opisu, prawie. Jestem starszy i niechętny na spotkanie. Dlaczego? Związek z drugim człowiekiem to nie jest coś co da się zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulti
59 minut temu, Martula08 napisał:

Założyłam już dwa wątki, ale jakoś drętwo na nich. Spróbuję jeszcze raz.

Poszukuję chłopaka w wieku 27-31, który nie pali, nie pije, jest prawiczkiem, zrobił studia, ciężko pracuje i który jest chętny na spotkanie.

Wesołych,

Martula08

takich ideałów niestety brak, jak pravvik to pije piwsko, wogóle niepijących facetów to w tym kraju nie ma, 

trudne masz wymogi niestety

aha, gdzie to jest to spotkanie? jaki obręb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulti
59 minut temu, Martula08 napisał:

Założyłam już dwa wątki, ale jakoś drętwo na nich. Spróbuję jeszcze raz.

Poszukuję chłopaka w wieku 27-31, który nie pali, nie pije, jest prawiczkiem, zrobił studia, ciężko pracuje i który jest chętny na spotkanie.

Wesołych,

Martula08

takich ideałów niestety brak, jak pravvik to pije piwsko, wogóle niepijących facetów to w tym kraju nie ma, 

trudne masz wymogi niestety

aha, gdzie to jest to spotkanie? jaki obręb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość kulti napisał:

takich ideałów niestety brak, jak pravvik to pije piwsko, wogóle niepijących facetów to w tym kraju nie ma, 

trudne masz wymogi niestety

aha, gdzie to jest to spotkanie? jaki obręb?

Gadasz głupoty. I po co pytasz skoro nie pasujesz? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Prawie pasuję do opisu, prawie. Jestem starszy i niechętny na spotkanie. Dlaczego? Związek z drugim człowiekiem to nie jest coś co da się zaplanować.

No spoko, nie Ty to ktoś inny 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Martula08 napisał:

No spoko, nie Ty to ktoś inny 😛

Może dlatego poprzednie 2 próby się nie udały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Może dlatego poprzednie 2 próby się nie udały.

A dlaczego mam męczyć kogoś, kto jest na nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Martula08 napisał:

A dlaczego mam męczyć kogoś, kto jest na nie? 

Nie o to chodzi. Masz bardzo specyficzne podejście. 
Rozsądniej było by odpowiedzieć gościowi coś w stylu:
Szkoda, że nie odwzajemniasz mojego optymizmu. Nie mniej jednak dziękuję, że się odezwałeś. Dzięki Tobie przynajmniej wiem, że osoby Twojego pokroju są wśród nas i warto ich szukać. Pozdrawiam 
Taka odpowiedź była by bardzo miła i dobrze świadczyła o Tobie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby odpowiedział, że nie spełnia wszystkich wymagań bo jest starszy to byłoby inaczej. Napisał wyraźnie, że nie chce się spotkać. Skoro tak, to krzyżyk na drogę i szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Martula08 napisał:

Gdyby odpowiedział, że nie spełnia wszystkich wymagań bo jest starszy to byłoby inaczej. Napisał wyraźnie, że nie chce się spotkać. Skoro tak, to krzyżyk na drogę i szukam dalej.

Krzyżyk na drogę? Prosta jesteś i dlatego potrzebujesz prostego chłopa. Nikt wartościowy nie zechce kobiety z takim podejściem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Krzyżyk na drogę? Prosta jesteś i dlatego potrzebujesz prostego chłopa. Nikt wartościowy nie zechce kobiety z takim podejściem. 

Nie znasz mnie, więc nie oceniaj. Znam swoją wartość, dlatego nie obniżam poprzeczki.

Uważasz, że mam się płaszczyć przed kimś tylko dlatego, że zechciał się wypowiedzieć pod moim wątkiem? Ktoś pisze "Jestem starszy i niechętny na spotkanie" a ja mam według Ciebie odpisać "niemniej jednak dziękuję, że się odezwałes"? Nie będę za to dziękować. Czy Ty dziękujesz kobiecie, która mówi, że jej się nie podobasz? Sądzę, że nie 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Martula08 napisał:

Nie znasz mnie, więc nie oceniaj. Znam swoją wartość, dlatego nie obniżam poprzeczki.

Uważasz, że mam się płaszczyć przed kimś tylko dlatego, że zechciał się wypowiedzieć pod moim wątkiem? Ktoś pisze "Jestem starszy i niechętny na spotkanie" a ja mam według Ciebie odpisać "niemniej jednak dziękuję, że się odezwałes"? Nie będę za to dziękować. Czy Ty dziękujesz kobiecie, która mówi, że jej się nie podobasz? Sądzę, że nie 😛

 

Czyli jesteś zadufana w sobie, egoistyczna i głupia. Gość nie napisał, że się jemu nie podobasz tylko, że ma inne oczekiwania jeśli chodzi o nawiązanie relacji niż Ty. Nadinterpretujesz w tak banalnej kwestii... a to zły znak. Zapewne odrzucasz ludzi z błahych powodów twierdząc, że to tylko dlatego, że siebie szanujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli jesteś zadufana w sobie, egoistyczna i głupia. Gość nie napisał, że się jemu nie podobasz tylko, że ma inne oczekiwania jeśli chodzi o nawiązanie relacji niż Ty. Nadinterpretujesz w tak banalnej kwestii... a to zły znak. Zapewne odrzucasz ludzi z błahych powodów twierdząc, że to tylko dlatego, że siebie szanujesz. 

Możesz myśleć sobie co Tylko chcesz, mam to gdzieś 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Opierdziane Gacie napisał:

Niby wszystko się zgadza oprócz wykształcenia.

Jeśli jesteś z województwa łódzkiego to chętnie się z Tobą spotkam.

Niestety jestem z mazowieckiego, ale to nie jest duży problem. Zostawisz maila czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martula08 napisał:

Niestety jestem z mazowieckiego, ale to nie jest duży problem. Zostawisz maila czy coś?

Zostaw kontakt to się odezwę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Opierdziane Gacie 😄  bez wyższego wykształcenia.... pasujecie do siebie. 😄 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studia zawsze można zrobić zaocznie, zazdrośniku. Nick chwytliwy, pokazuje dystans do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Porażająca inteligencja w obu przypadkach. 😄 Dzięki zalogowaniu się i stałym nickom możecie przesłać sobie prywatne wiadomości. Imbecyle! 😄 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Martula08 napisał:

Studia zawsze można zrobić zaocznie, zazdrośniku. Nick chwytliwy, pokazuje dystans do siebie.

Zazdrościć? Czego? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Studia można zrobić, ale to nie sprawi, że ktokolwiek z was zmądrzeje. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Porażająca inteligencja w obu przypadkach. 😄 Dzięki zalogowaniu się i stałym nickom możecie przesłać sobie prywatne wiadomości. Imbecyle! 😄 
 

Widzę nie odpuścisz, odnosisz jakąś dziką przyjemność z tego, że możesz dokopać innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Studia można zrobić, ale to nie sprawi, że ktokolwiek z was zmądrzeje. 😄 

Nawet w taki dzień jak dzisiaj nie możesz sobie darować, cóż, widocznie Tobie też nie wyszło skoro siedzisz na forum 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Martula08 napisał:

Widzę nie odpuścisz, odnosisz jakąś dziką przyjemność z tego, że możesz dokopać innym?

Tak, zwłaszcza tym co się wywyższają ponad innych, a tak naprawdę słoma z butów im wystaje. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tu się wywyższa? Ty jeździsz po ludziach bez żadnych zahamowań. Odpuść już sobie, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Martula08 napisał:

Nawet w taki dzień jak dzisiaj nie możesz sobie darować, cóż, widocznie Tobie też nie wyszło skoro siedzisz na forum 🙂

W przeciwieństwie do Ciebie nikogo tu desperacko nie szukam. To jak ułożyło się moje życie to kwestia moich decyzji i wyborów, z których jestem zadowolony. W przeciwieństwie do Ciebie nie udaję kogoś kim nie jestem. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Martula08 napisał:

Kto tu się wywyższa? Ty jeździsz po ludziach bez żadnych zahamowań. Odpuść już sobie, dobranoc.

Idź, idź... Opierdziane Gacie niech idzie z Tobą 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Martula08 napisał:

Jesteś okropny i zostaw mnie już w spokoju.

Dobra... tylko uchyl okno... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×