Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kobiety im bardziej się olewa tym bardziej nas pragna

Polecane posty

Gość Gość

Jeśli tylko choć trochę jesteśmy atrakcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

w takim razie jak zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak zacząc, ale zawsze warto byc sobą, pewnym sobą. tylk oto pociąga kobiety, i mozna im wmowic wszystko, serio 
one sa durne ^^, tylko trzeba miec dobrą bajere nie stulejarza [cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Słowo klucz - ATRAKCYJNY. Bo jak nie posiadamy choć trochę "grama" urody typu wzrost czy twarz to szanse są zerowe na jakąkolwiek kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, kobiety pociąga najbardziej Pewność Siebie..  ,-. a Niektóre pociąga cos  w stylu bad boye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Maciek napisał:

Słowo klucz - ATRAKCYJNY. Bo jak nie posiadamy choć trochę "grama" urody typu wzrost czy twarz to szanse są zerowe na jakąkolwiek kobietę.

|Kobieta nie jest wzrokowcem jak My Faceci, mozna nie miec wygladu a miec kazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Maciek napisał:

Słowo klucz - ATRAKCYJNY. Bo jak nie posiadamy choć trochę "grama" urody typu wzrost czy twarz to szanse są zerowe na jakąkolwiek kobietę.

Na szczęście jest internet. Tu nie trzeba mieć wzrostu ani twarzy. Natomiast dobrą gadke owszem. A to że pragnie się tego czego nie można mieć, to bardzo naturalne uczucie. Ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość24

No to olewaj je dalej. Nie będziesz mógł się od nich odgonić, he,he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Twarz mam spoko myślę poza tym zero muskułów, klaty ale za to dobre wysportowanie od roweru bo to lubię, no ale pewnośc siebie niewielka, wszystko przez to że nie mam super pracy, ale tak to kobiety które mnie poznają mnie lubią nie ma innej opcji, każda mnie lubiła i nadal zaglądają do mnie uśmiechnięte klientki. No i małomówny jestem, nie leję wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Onsam napisał:

Twarz mam spoko myślę poza tym zero muskułów, klaty ale za to dobre wysportowanie od roweru bo to lubię, no ale pewnośc siebie niewielka, wszystko przez to że nie mam super pracy, ale tak to kobiety które mnie poznają mnie lubią nie ma innej opcji, każda mnie lubiła i nadal zaglądają do mnie uśmiechnięte klientki. No i małomówny jestem, nie leję wody.

to pracuj nad pewnoscią Siebie, najlepiej zacznij od poznania siebie, paliles changę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

nie paliłem a co to za zioło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Tzw.gadka jest ważna bo to nie ulega wątpliwości ale jak facet będzie miał odstające uszy,krzywe zęby,duży i krzywy jak paragraf nochal, niski wzrost,wystający brzuch piwny ,zakola na pół głowy i gniazdo na czubku głowy  to jaki z niego materiał na partnera ? Co takiemu po gadce jak każda kobieta go wyśmieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Maniek napisał:

Tzw.gadka jest ważna bo to nie ulega wątpliwości ale jak facet będzie miał odstające uszy,krzywe zęby,duży i krzywy jak paragraf nochal, niski wzrost,wystający brzuch piwny ,zakola na pół głowy i gniazdo na czubku głowy  to jaki z niego materiał na partnera ? Co takiemu po gadce jak każda kobieta go wyśmieje?

I właśnie po to jest net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Nie kazda wysmieje, poza tym Kobieta nie jest wzrokowcem jak faceci, mozna sie zabrac za Nią od drugiej strony, i tez to dziala, ja wole jednak byc sobą cool xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Zresztą mam w pracy takich dwóch kolesi : jeden przystojny ale z charakteru do bani niezbyt lubiany przez innych ale babkę ma normalnie Miss Polonia bo przyjeżdża po niego do pracy a inny niezbyt urodziwy i z charakteru spoko bardzo lubiany przez współpracowników i co on nie robi żeby mieć kobietę zagaduje prawie do każdej babki,bajeruje,dwoi się i troi żeby zdobyć numer telefonu i nic z tego nawet go swatałem z koleżanką mojej żony i też nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alsks

Zgadzam sie z autorem. Jestem kobieta i powiem szczerze tak sie zauroczylam w koledze z pracy, ze masakra az sie dziwie, ze nie moze mi przejsc a zaczelo sie od tego, ze dlugo byl mi obojetny i dopiero jak zaczelismy wiecej czasu rozmawiac jakos tak wyszlo poprostu to jak zewzlismy na tematy damskomeskie to powiedzial, ze on ma kolezanki, ktore beda dla niego zawsze tylko kolezankami mimo pociagu fizycznego, ze uwielbia kobiety ale segreguje je.. nim sie obejzalam trafilo i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

I właśnie po to jest net

No ale co ci po necie jak prędzej czy później spotkasz się z kobietą i zobaczy jak wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To pojęcie złej miłości. Rodzice takie kobiety jako dzieci olewały i teraz jak je facet olewa to mylą to z miłością. Złe przywiązanie toksyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość gość napisał:

No ale co ci po necie jak prędzej czy później spotkasz się z kobietą i zobaczy jak wyglądasz.

No tak, to jest problem. Ale jest jedno pocieszenie. Upływ czasu bardzo wyrównuje szanse paszczurow. Piękni przestają być piękni, bo tyja, dziadzieja, łysieja, flaczeja. A pasztety? Zostają tacy sami. Nawet z czasem mogą nabrać patyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wasze madrosci tezy i jak widac trafne i prawdziwe ze dalej jestescie glupimi prawilnymi zyciowymi ofermami 😄 ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość akimuszki666ppp napisał:

Nie kazda wysmieje, poza tym Kobieta nie jest wzrokowcem jak faceci, mozna sie zabrac za Nią od drugiej strony, i tez to dziala, ja wole jednak byc sobą cool xD

Wmawiaj sobie były badania przeprowadzone że aby kobieta szczerze pozadala musisz się jej podobać WIZUALNIE. A to że kobieta się zmusza do seksu dla korzyści to żadna przyjemność. Przyjemność jest gdy cię pragnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat

Kobiety im bardziej się olewa tym bardziej nas pragna

Bzdura. Jak olewasz kobietę to ona o tobie zapomina i szuka innego (albo nie), w każdy razie ma cię w d. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Dokładnie. Jak wyżej napisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Bzdura. Jak olewasz kobietę to ona o tobie zapomina i szuka innego (albo nie), w każdy razie ma cię w d. 

Chciałabyś. Ale nie ma co się łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Bzdura. Jak olewasz kobietę to ona o tobie zapomina i szuka innego (albo nie), w każdy razie ma cię w d. 

Wejdzcie na braciasamcy tam jest prawda o was napisana im bardziej masz wy...e tym bardziej łódzka twoja, musisz mieć też wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej to zależy od kobiety, jak chce się pobawić w kotka i myszkę z facetem albo będzie desperatką to będzie za nim latać. Jak kobieta zna swoją wartość, ma ułożone w głowie to na stracie oleje takiego podlotka. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora, kobiety są różne .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Raczej to zależy od kobiety, jak chce się pobawić w kotka i myszkę z facetem albo będzie desperatką to będzie za nim latać. Jak kobieta zna swoją wartość, ma ułożone w głowie to na stracie oleje takiego podlotka. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora, kobiety są różne .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura

To samo dotyczy mężczyzn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×