Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy moja była ma szansę wygrać tę sprawę ?

Polecane posty

Gość Xoxo
 

No to znalazłaś.

Nikt nie kazał mu cwaniaczyć i zmieniać roboty na mniej płatną żeby zaniżyć alimenty!

Niech wraca do tej pracy którą miał i będzie go znowu stać płacić.

Nie zmienil z widzimisia tylko go zwolnili I nie moze znalezc juz pracy na takim poziomie finansowym , 2mce wogole nie pracowal ,szukajac juz czegokolwiek,  i tak co kilka miesiecy byle co na sztuke ,zeby przezyc .Skonczcie pluc jadem ,toksyczne kobiety , wspolczuje komukolwiek kto z wami ma doczynienia, prawdopodobnie mentalnosc jak jego ex .po trupach  roszczeniowo,bo ,,sie nalezy"

1000 zl to nie sa ochlapy , to kwota za ktora wystarcza I satysfakcjonuje obie strony ,rozsadna. Sa tu osoby ktore maja mniej . W tym musi byc zachowany zdrowy rozsadek. Nie mowie o osobach z wysokimi zarobkami ktore ukrywaja dochody, ale zwyklymi badz niskimi zarobkami ....ale co tu tlumaczyc roszczeniowym jadowitym babom,  do smierci nie zrozumieja,bo SIE NALEZY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

1000 zl to nie sa ochlapy , to kwota za ktora wystarcza I satysfakcjonuje obie strony ,rozsadna.

Dla mnie to ochłapy!

Przedszkole kosztuje 800!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xoxo
 

Dla mnie to ochłapy!

Przedszkole kosztuje 800!

 

 

Skoro tak , masz racje, ochlapy , w takim razie chetnie pomoge mojemu w opiece nad jednym z dzieci , po co ma zawracac glowe ochlapami jak to nazywasz a sam nie miec za co zyc , dla mnie to nie problem  mam wlasne dzieci ,wiec jedno wiecej bedzie mile widziane. Klopot z ochlapami I ciezka opieka rozwiazany ,ani ochlapow ani poswiecenia a dla dobra dziecka zycie w pelnej kochajacej rodzinie ...ale podejrzewam ze dzieci to jedynie pretekst do wyludzania kasy na wlasne potrzeby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skończ już pieprzyć i się ośmieszać.

Jak tak żałujesz alimenciarzy to sama się zrzeknij alimentów od byłego żeby go nie obciążać i nie wyłudzaj już więcej kasy od niego.

Daj przykład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Xoxo to przez ciebie ten biedny facet nie ma kasy na alimenty na swoje dzieci!!!

Przez ciebie i przez twoje dzieci, bo doicie z niego ile się da. Sama piszesz że nie chcesz byłego obarczać wydatkami, że 1000 zł zupełnie wystarczy, więc rozumiem że do rachunków i wydatków dokłada ten biedny facet, który musi jeszcze na swoje dzieci bulić.

To przez ciebie i twoje dzieci biedak nie ma czasu dorobić, iść do pracy na dodatkowy etat czy brać nadgodziny, albo dorabiać w weekend.

Ustawiła się cwaniara kosztem cudzej rodziny a od swojego byłego ani myśli wołać kasy tylko cudze dzieci okrada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xoxo
 

Skończ już pieprzyć i się ośmieszać.

Jak tak żałujesz alimenciarzy to sama się zrzeknij alimentów od byłego żeby go nie obciążać i nie wyłudzaj już więcej kasy od niego.

Daj przykład!

Oto daje przyklad, nie dostaje pieniedzy z alimentow,  dostaja je moje dzieci I robia z nimi co chca  to ich kieszonkowe . Nie zaluje mezczyzn placacych alimenty ,uwazam ze kazdy powinien wspierac dzieci finansowo ale wedlug faktycznych zarobkow ,tak by rowniez moc zyc . Alimenciarze ,jak pogardliwie o drugim czlowieku ....skad u ciebie taka nienawisc do ludzi? Oni alimenciarze - czyli gardzisz nimi, mnie tutaj tez probujesz ponizyc I osmieszyc  choc nic o mnie nie wiesz ,pisze anonimowo . kim jestes? I co tak paskudnego cie spotkalo w zyciu ze nienawidzisz innych ludzi ???? Bo nie powiesz mi ze ktos tak naladowany agresja jest mila I szczesliwa osoba na codzien.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xoxo
 

Xoxo to przez ciebie ten biedny facet nie ma kasy na alimenty na swoje dzieci!!!

Przez ciebie i przez twoje dzieci, bo doicie z niego ile się da. Sama piszesz że nie chcesz byłego obarczać wydatkami, że 1000 zł zupełnie wystarczy, więc rozumiem że do rachunków i wydatków dokłada ten biedny facet, który musi jeszcze na swoje dzieci bulić.

To przez ciebie i twoje dzieci biedak nie ma czasu dorobić, iść do pracy na dodatkowy etat czy brać nadgodziny, albo dorabiać w weekend.

Ustawiła się cwaniara kosztem cudzej rodziny a od swojego byłego ani myśli wołać kasy tylko cudze dzieci okrada!!!

Co za bzdury 😂😂😂😂 nie dostalam I nie dostaje od niego centa , to ja dokladam do tego zeby mogl cos zjesc w co sie ubrac ,wyjechac na wakacje jak placi alimenty I wiecznie jest na minusie , to dziala w odwrotna strone ,nie wyszlo ci. 

Nie moze brac nadgodzin  po pierwsze nie ma nadgodzin  a ucinane godziny 

A po drugie z przyczyn zdrotnych nie moze wiecej pracowac,  niedlugo pewnie wcale nie bedzie mogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka
 

nie dostalam I nie dostaje od niego centa , to ja dokladam do tego zeby mogl cos zjesc w co sie ubrac ,wyjechac na wakacje jak placi alimenty I wiecznie jest na minusie

Okradasz własne dzieci żeby utrzymywać gacha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O Boziu!

Baba karmi i ubiera gacha!

Ależ musisz być zdesperowana!

Współczuję twoim dzieciom, myślę że kiedyś ci za to podziękują.

Nie chciałabym na ich miejscu znać takiej matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xoxo
 

O Boziu!

Baba karmi i ubiera gacha!

Ależ musisz być zdesperowana!

Współczuję twoim dzieciom, myślę że kiedyś ci za to podziękują.

Nie chciałabym na ich miejscu znać takiej matki.

Haha cokolwiek bym napisala efekt jest ten sam  , atak ,gnojenie byle opluc,zmieszac z blotem autora I to absolutnie w kazdym temacie poruszanym na Kafeterii, nawet gdyby dotyczyl wyboru koloru ogrodowej doniczki czy spinek do mankietow 

Wiec gdzie sens pisania tutaj???? ,odpowiedzi to wylacznie wylewanie jadu trolowni z zaburzeniami I wlasnymi problemami 

Stwierdzajac fakty niezaprzeczalnie , zadna ! ( nie napisze zaden bo to oczywiste ze pluja jadem nieszczesliwe ,rozzalone kobiety) 

A wiec zadna z was nie jest ani prawnikiem ani tymbardziej sedzia orzekajacym w tej I zadnej innej sprawie ,wiec wasze komentarze sa warte tyle co nic .Ani doradzac bo poza frustracja ,inteligencja tez nie grzeszycie  ,powyzsze wypowiedzi sa tego dowodem ,poprostu dajcie se siana , rozbawilo mnie to ale nic nie wnioslo do sprawy madrego  ot kłapiace paszczami porzucone proste dziewuchy ...a temat byl skierowany glownie do mezczyzn po podobnych przejsciach  lub kogos kto moze cos madrego napisac , na prozno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty sobie daj siana i zajmij się swoim alfonsem zamiast siedzieć tu całą niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×