Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co zrobić gdy mój mąż faworyzuje jedno dziecko kosztem drugiego ?

Polecane posty

Gość Gość

Mamy bliźniaków syna i córkę w wieku 8 lat. Mój mąż ewidentnie faworyzuje syna we wszystkim, a to daje lepsze prezenty np synowi kupił tablet a córce książkę, a to z synem się cześciej i chętniej zajmuje chodzi z nim na basen, mecze, gra z nim w piłkę, odrabia lekcje, itd. kompletnie ignorując przy tym córkę. Co byście zrobiły w takiej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ty zajmij się córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udekorować

Uważam że to jest prowokacja ,nie wierzę że można być takim ojcem żeby jednemu dziecku dać tablet a drugiemu książkę.Ja też m bliźniaki tylko że 10 l.Dwóch chłopców. W maju tego roku mieli komunię i za uzbierane pieniądze kupili sobie po tablecie,jeden kosztował 1.100 zł. oraz Xboxa one na 2 pady za 1500 zl.Telefony mają od dwóch lat.Jeszcze im trochę zostało pieniędzy z komunii,naradzie trzymają je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym gościowi zrobiła piekło i nie dopuściła do takiej sytuacji, bo to się nie zaczęło wczoraj. Miałaś 8 lat na reakcję, co dotąd zrobiłaś?

Nie pozwoliłabym, żeby były takie dysproporcje w prezentach. Jak możesz się z czymś takim godzić? co z ciebie za matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udekorować

Uważam że to jest prowokacja ,nie wierzę że można być takim ojcem żeby jednemu dziecku dać tablet a drugiemu książkę.Ja też m bliźniaki tylko że 10 l.Dwóch chłopców. W maju tego roku mieli komunię i za uzbierane pieniądze kupili sobie po tablecie,jeden kosztował 1.100 zł. oraz Xboxa one na 2 pady za 1500 zl.Telefony mają od dwóch lat.Jeszcze im trochę zostało pieniędzy z komunii,naradzie trzymają je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×