Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam humoru teraz

Wigilijna rozmowa przez telefon i tata sprawił mi przykrość, raczej niechcący

Polecane posty

Gość GOSC 55
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

twoje dziecko wychowuje się w innym kraju i nie pozna nigdy polskich tradycji.  

A myślisz, że bez polskich tradycji dziecko nie będzie szczęśliwe, czy co? będzie wybrakowane? bez przesady. coraz więcej ludzi żyje sobie jak się im podoba. ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość poza PL napisał:

Twoi 😉

Moi tacy nie byli i tak sa biedni,bo ja mam do nich 2 tysiace km w lini prostej i jetem jedynaczka..

W takim razie jesteś hu/jową córką😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Łatwo, bo dopiero teraz ty, oraz autorka nakreśliłyście całą sytuację a ja nie mam szklanej kuli i nie domyślę się że pochodzicie z patologii (chociaż to wypieracie). Tylko były słowa, że masz pretensje że matka ci "każe" jej pomóc w domu jak przyjeżdżasz. W moim domu to normalne, że ja jadąc do rodziców nie jade na wypoczynek tylko żeby spędzić z nimi czas i odciążyć trochę bo to ja jestem młodsza. Autorka też tylko że nie chce jechać na święta bo nie lubi tradycji, bo jak przyjeżdża do rodziców to nie może wypocząć tak jak by chciała itd. a teraz dopiero wychodzą inne rzeczy i w czym tkwi sedno. 

Autorko, kuzyni twoich dzieci, czyli dzieci twojego rodzeństwa. Oraz dziadkowie, cała oprawa świąt, tym bardziej, że twoje dziecko wychowuje się w innym kraju i nie pozna nigdy polskich tradycji. 

W ogóle bym się nie wypowiedziała, gdyby od razu padło to co teraz, nie mam doświadczenia z rodzinami z patologii więc się nie wypowiadam, tutaj do terapeuty szybciej. 

Może zamiast odrazu oceniać, wystarczy zapytać skąd takie podejście, skoro nie jest ono dla Ciebie normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem was ale może od czasu do czasu warto zagryzc zeby i sprawić przyjemność rodzinie. Przecież nikt wam nie każe całe święta siedziec za stołem itp.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×