Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Sylwia1988?

Jestem zakochana 馃槩

Polecane posty

Go艣膰 Sylwia1988?

Hej. Nie spodziewam si臋 tu pozytywnych opini Ale jestem zakochana W osobie kt贸rej nie powinnam. 馃槩 co zrobi膰 ? nie umiem sobie Z tym poradzi膰 jestem W totalnej rozsypce. Jak si臋 od kocha膰 jak to Tak bardzo boli

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Pop艂acze razem z Tob膮 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Mo偶e nie powinnam tu pisa膰 Ale potrzebuje jakiegoS wsparcia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 prawda

Nie s膮dzisz,偶e to mo偶e by膰 zwyk艂a ukryta przyja藕艅 albo zachowane dobre wspomnienia? Po co wypisujesz pod艂y stalkerze te bzdury,艣ledzisz , a potem p/i///////lisz te farmazony . Jakim durniem oboj臋tnie jakiej p艂ci trzeba by膰 , wylenia艂膮 ma艂p膮聽 ,偶eby pisa膰 te bzdury. Ju偶 偶e艣cie durnie po艂azili?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Dlaczego piszesz 偶e nie powinna艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Nie powinnam bo mam m臋偶a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

To faktycznie nie powinna艣, trudno jest w takiej sytuacji co艣 ci doradzi膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
11 minut temu, Sylwia1988? napisa艂:

Nie powinnam bo mam m臋偶a

Oj nie dobrze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Najgorsze jest to 偶e mieszkamy obok siebie I chcia艂 nie chcia艂 jestem skazana na to 偶e go widz臋聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Nie jeste艣 sama z tym.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Wiem tylko Tak trudno pogodzi膰 mi si臋 Z t膮 sytuacja. Nie umiem wr贸ci膰 do normalno艣ci kt贸ra by艂a kiedy艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s
1 godzin臋 temu, Sylwia1988? napisa艂:

Najgorsze jest to 偶e mieszkamy obok siebie I chcia艂 nie chcia艂 jestem skazana na to 偶e go widz臋聽

1 godzin臋 temu, Sylwia1988? napisa艂:

Hej. Nie spodziewam si臋 tu pozytywnych opini Ale jestem zakochana W osobie kt贸rej nie powinnam. 馃槩 co zrobi膰 ? nie umiem sobie Z tym poradzi膰 jestem W totalnej rozsypce. Jak si臋 od kocha膰 jak to Tak bardzo boli

powiem ci na osobnosci co zrobic tylko uprzedz rodzine zeby cie nie szukali uprzedzam bedzie bola艂o!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s

nie zapomnij mi sie tylko przypomniec kogo widzisz zebym zapamieta艂a聽 o kim mowa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s 1979
1 godzin臋 temu, Go艣膰 prawda napisa艂:

Nie s膮dzisz,偶e to mo偶e by膰 zwyk艂a ukryta przyja藕艅 albo zachowane dobre wspomnienia? Po co wypisujesz pod艂y stalkerze te bzdury,艣ledzisz , a potem p/i///////lisz te farmazony . Jakim durniem oboj臋tnie jakiej p艂ci trzeba by膰 , wylenia艂膮 ma艂p膮聽 ,偶eby pisa膰 te bzdury. Ju偶 偶e艣cie durnie po艂azili?

najwidoczniej .Widzisz ju偶 mnie nic nie zdziwi ,g艂upota ludzka nie zna granic.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Niestety nie wszyscy s膮 艣wi臋ci. na niekt贸re rzeczy nie ma si臋 wp艂ywu聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s 1979
2 minuty temu, Sylwia1988? napisa艂:

Niestety nie wszyscy s膮 艣wi臋ci. na niekt贸re rzeczy nie ma si臋 wp艂ywu聽

na jakie rzeczy? co to znaczy nie wszyscy??a ja to co?! zawsze sie ma wp艂yw na to jak sie zyje i jakim sie jest czlowiekiem! Zacznij wierzyc w Boga i 偶y膰 jak przykaza艂 a wyparuj膮 ci z g艂owy farmazony i przestaniesz oczerniac innych i szerzy膰 paranoj臋 !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

A kogo ja tu oczerniam ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s 1979
1 minut臋 temu, Sylwia1988? napisa艂:

A kogo ja tu oczerniam ?

to jak chcesz sie spotkac osobiscie? dam ci taka rade ze do konca zycia popami臋tasz!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s 1979
5 minut temu, Sylwia1988? napisa艂:

A kogo ja tu oczerniam ?

co to znaczy jak by艂o kiedy艣? kogo widzisz codziennie ? dzieci masz? to tw贸j rok urodzenia? Szkoda ze m贸j maz wybiera takie ...y jak ty ,on nie m贸wi ze nie moze bo ma 偶on臋 ,szkoda! Widz cie codziennie szmaciuro tak w tym jednym masz racj臋.Ca艂e zakupy mi zepsu艂as w Auchanie ,wszystko sie przedwczoraj wyda艂o co robicie! powinnas zmienic rocznik na 1975!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Co艣 Ci si臋 chyba po myli艂o聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s 1979
1 minut臋 temu, Sylwia1988? napisa艂:

Co艣 Ci si臋 chyba po myli艂o聽

no nie mnie tylko tobie raczej sie pomyli艂o ! Jeszcze nie wiesz z kim zadzierasz ale wkr贸tce sie dowiesz!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Ja nawet nie Wiem O czym Ty m贸wisz do mnie kobieto 馃槀馃槀馃槀 podaj szczeg贸艂y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 onaaaaaaaa33

Ja te偶 si臋 zakocha艂am, ale u mnie to on ma 偶on臋 i c贸rk臋 馃槥聽ja jestem wolna, po rozwodzie od 2 lat. Do niczego konkretnego nie dosz艂o, nawet do poca艂unku, ale jak go widz臋 to szalej臋, nogi mi mi臋kn膮, serce wali, jemu te偶 r臋ce si臋 trz臋s膮 przy mnie 馃槢聽Rozmawiamy przez Messengera, ale chcia艂abym co艣 wi臋cej, a jednocze艣nie mam wyrzuty sumienia ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?
1 minut臋 temu, Go艣膰 onaaaaaaaa33 napisa艂:

Ja te偶 si臋 zakocha艂am, ale u mnie to on ma 偶on臋 i c贸rk臋 馃槥聽ja jestem wolna, po rozwodzie od 2 lat. Do niczego konkretnego nie dosz艂o, nawet do poca艂unku, ale jak go widz臋 to szalej臋, nogi mi mi臋kn膮, serce wali, jemu te偶 r臋ce si臋 trz臋s膮 przy mnie 馃槢聽Rozmawiamy przez Messengera, ale chcia艂abym co艣 wi臋cej, a jednocze艣nie mam wyrzuty sumienia ...

Teraz ze swojego punktu widzenia odradzam szczerze. to uk艂ad bez sensu pr臋dzej czy p贸藕niej przypomni mu si臋 偶e ma 偶on臋. A Ty zostaniesz ze z艂amanym sercem rzadko si臋 zdarza by facet zostawi艂 偶on臋聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s 1979
4 minuty temu, Sylwia1988? napisa艂:

Ja nawet nie Wiem O czym Ty m贸wisz do mnie kobieto 馃槀馃槀馃槀 podaj szczeg贸艂y

szczeg贸艂y chyba 艣nisz! wystarczy ze ja wiem o czym i juz dzia艂am w tej sprawie przez odpowiednie instytucje. W Hiszpanii聽nadal ten burdel w kt贸rym pracowa艂a艣 jest? rzygam jak cie spotykam na drodze. Pamietaj o tym! Sylwek wie ze m贸j聽maz jest ojcem?? znowu chcesz rozbi膰 rodzin臋?.Nawet nie skomentuj臋 kim ty jeste艣! Tw贸j sw pamieci maz wygada艂 sie mojemu szwagrowi,lisciki tez czyta艂am wiec daruj sobie!!! szmaciuro.! Nigdy nie bedziesz tak czysta jak ja!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Ale to naprawd臋 pomy艂ka nie znam nawet Pani I naprawd臋 nie Wiem O czym Pani m贸wi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sylwia1988?

Ale to naprawd臋 pomy艂ka nie znam nawet Pani I naprawd臋 nie Wiem O czym Pani m贸wi.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 onaaaaaaaa33
3 minuty temu, Sylwia1988? napisa艂:

Teraz ze swojego punktu widzenia odradzam szczerze. to uk艂ad bez sensu pr臋dzej czy p贸藕niej przypomni mu si臋 偶e ma 偶on臋. A Ty zostaniesz ze z艂amanym sercem rzadko si臋 zdarza by facet zostawi艂 偶on臋聽

Ja to wiem... u mnie w rodzinie moja ciotka zwi膮za艂a si臋 z takim m臋偶czyzn膮, ale akurat u niej on 偶on臋 zostawi艂, tzn. najpierw by艂a kochank膮 偶onatego, a on p贸藕niej si臋 rozwi贸d艂 i wysz艂a za niego. Tylko na pocz膮tku lekko nie mia艂a, bo rodzina jej m臋偶a jej nienawidzi艂a,jego dzieci, nawet nasza rodzina j膮 藕le traktowa艂a i obgadywa艂a... Teraz kilka lat min臋艂o, jako艣 si臋 sytuacja unormowa艂a, ale wyobra偶am sobie co prze偶ywa艂a... Niestety u mnie jest ju偶 za p贸藕no na ucieczk臋, bo rozum swoje, a serce swoje. On te偶 niedaleko mieszka, spotykamy si臋 w sklepie, w szkole jak odbieramy dzieci, na ulicy... masakra.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 parassolka/sylwia s 1979

sko艅cz ta b艂azenade juz nawet ludzie z Katowic o was m贸wi膮 .Otrzyma艂am sugestie zeby sie przyjrzec ,,co robi m膮偶 z s膮siadk膮! ''-s艂owa pana inspektora z katowic! tez z kolei ma info z urzedu wiec nie przeginaj!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×