Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zła jestem

W życiu nie uwierzycie co mój glupi mąż dał mi na swieta. Ale zemscilam się :D

Polecane posty

Gość Zła jestem

Szklany polmisek, żebym miała w czym ziemniaki podawać do obiadu, tak.powiedzial. nic nie odpowiedziałam, tylko zrobiło mi się przykro, bo swojej matce kupił drogie wino (ona ma bzika na tym punkcie, raz byla na jakichś pokazach z teściem i już ma się za profesjonalną znawczynię :D) i książkę jej ulubionego autora. a jak mąż spał, to wyjęłam wino i książkę i włożyłam ten półmisek do środka i zaniosłam do samochodu, żeby się nie zorientował. wyobraźcie sobie minę teściowej jak to rozpakowała, ona jest taka ąę strasznie. a ja jeszcze dodałam: "to mamusi syn pomyślał o tym prezencie, żeby mamusia miała w czym podawać ziemniaki" 😄 stary się wkurzył i odkąd wróciliśmy ogląda tv, a ja siedzę na kafe i popijam to drogie wino. 🍷 ma teraz dureń nauczkę. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
14 minut temu, Gość Zła jestem napisał:

a ja siedzę na kafe i popijam to drogie wino. 🍷 

😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Trzeba być naprawdę amebą, aby żonie takie rzeczy kupowac na święta. Mógł jeszcze mopa ci zafundować lub szczotkę do kibla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

jesteś bohaterką tego dnia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Super, gratuluję osiągnięcia, jeszcze sie z tego cieszysz. Akcję odwaliłaś super (chociaz myślę, ze to prowo) ale twój mąż dalej ma cię za popychadło i jeszcze się obraził, matce daje normalny prezent a dla ciebie jakieś resztki jak dla kuchty. To się nie zmieni pod wpływem tej historii 🙂 współczuję, że dajesz się tak poniżać. Już lepiej byś zrobiła gdybyś jemu kupiła np. łopatę do odśnieżania czy młotek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Super prezent:D wygralas zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

Super, gratuluję osiągnięcia, jeszcze sie z tego cieszysz. Akcję odwaliłaś super (chociaz myślę, ze to prowo) ale twój mąż dalej ma cię za popychadło i jeszcze się obraził, matce daje normalny prezent a dla ciebie jakieś resztki jak dla kuchty. To się nie zmieni pod wpływem tej historii 🙂 współczuję, że dajesz się tak poniżać. Już lepiej byś zrobiła gdybyś jemu kupiła np. łopatę do odśnieżania czy młotek. 

No właśnie. Nic się razem nie zmieni. Gdyby miało coś się polepszyć to by mu dało do myślenia i by Cię przeprosił, a on się obraził czyli dalej nie widzi nic złego w tym. On cię ma za służącą, a mamę za człowieka. Za ważną osobę, o którą się dba, którą się interesuje, której się kupuje prezenty zgodne z zainteresowaniami.

Nie wyobrażam sobie takich beznadziejnych prezentów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie spinajcie się tak, toż to wymyślona historia. Ale bardzo fajna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ty autorko glupsza jestes niz myslisz..

Na kim sie zemscilas niby ?

Mezowi dals nauczke,tak ?

Nie kochana, ty odbilas swoje fustracje na tesciowej,nie na mezu..

Pokazalas swoja zazdrosc o tesciowa..

Nie masz sie czym chwalic,utknelas w zwiazku, gdzie  ponizasz wspolmalozonka by pokazac swoja pozycje, zamiast byc przyjacielem kochanej ci osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo ale fajne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×