Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego wszyscy chcą mieć dzieci jedno po drugim?

Polecane posty

Gość Jvvm

No też na pewno są rodzice którym świetnie idzie to rodzicielstwo po raz 3 i więcej razy...Też kiedyś chcieliśmy z mężem 3 dzieci, ale uważamy że tu gdzie mieszkamy i bez wsparcia dziadków choćby od czasu do czasu byłoby nam bardzo ciężko z 3, już ciężko jest z 2...A to też nie o to chodzi żeby się zabijać i na siłę realizować plan trójki dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjhhl

Dzisiaj też ciężko jest zapanować sensownie nad tą logistyką choćby rozwożenia dzieci do szkoły/przedszkola...Nie każdy ma przedszkole za rogiem albo w drodze do pracy...Dla mnie jedna z najcięższych rzeczy w macierzyństwie już podwójnym było to, że musiałam budzić młodszego malucha żeby iść po starszego do przedszkola, to był dla mnie stres, że już nie ma tego luzu co że starszym, że wszystko na spokojnie kiedy chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Jjhhl napisał:

Dzisiaj też ciężko jest zapanować sensownie nad tą logistyką choćby rozwożenia dzieci do szkoły/przedszkola...Nie każdy ma przedszkole za rogiem albo w drodze do pracy...Dla mnie jedna z najcięższych rzeczy w macierzyństwie już podwójnym było to, że musiałam budzić młodszego malucha żeby iść po starszego do przedszkola, to był dla mnie stres, że już nie ma tego luzu co że starszym, że wszystko na spokojnie kiedy chcę...

Jakie to szczęście, że większość dzieci ma DWOJE rodziców, którzy mogą się RAZEM nimi zajmować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Olaa napisał:

Okropne podejscie...Macierzyństwo jako „czarna robota”

Nie macierzynstwo, tylko ciaza i noworodek.To jest do odwalenia, malo kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjhhl
8 minut temu, Gość gość napisał:

Jakie to szczęście, że większość dzieci ma DWOJE rodziców, którzy mogą się RAZEM nimi zajmować. 

Nie ma to jak sobie dodać własną interpretację z dupyyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kloki

Mam dzieci z różnica wieku niecałe półtora roku są jeszcze małe , jest oki tylko czasami przeszkadza mi hałas bo są bardzo głośne i potrafią płakać naraz . Starsze się też buntuje i sprawdza na ile mu się pozwoli i to czasami wyprowadza mnie z równowagi. Mam nadzieję że jak będą mówić będzie łatwiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×