Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrażliwy

Historia mojego w...u na święta

Polecane posty

Gość Wrażliwy

Opiszę wam moją historię. Otóż pierwsza przyczyna wk...wu to moja matka. Oczekiwała oficjalnego zaproszenia na wigilię. Ja nie uznałem że jest to potrzebne więc ona postanowiła że nie przyjdzie. Dzieci do niej dzwoniły i powiedziała im że ma u siebie. Dlaczego nie napraszałem się starej że wigilia będzie u mnie? Bo nigdy nie czułem się ważny, mogę potrzeby w dzieciństwie ignorowała. Czułem się nikim, byłem nikim. Wiele lat zajęło mi by odbudować w sobie jakiekolwiek poczucie wartości. Ona nadal traktuje mnie podlegaj w dzieciństwie. Przestałem odbierać od niej telefon. Zablokowalem ją. To mnie w...ilo że nie przyszła. Ale mnie to nie dziwi bo w jej ekipie jest jeszcze siostra, której po kolejnej awanturze o coś powiedziałem że nie chce mieć z nią nic do czynienia. Ojciec choć codziennie wyzywany przez nich trzyma ich stronę. Ch z nimi. Poblokowałem je obie w telefonie. 

Drugi powód w...u to teściowa, szwagier i jego żona. Teściowa to typowa pracownica upadłego PGRu, niewykształcona. Pracownik fizyczny. Stara lata na wysokości lamperii. Jest kłamliwa, oszukuje, udaje głupa. Odkąd szwagier się ożenił z panną z dzieckiem już nie musi być dla nas miła. Wszystko dla synka, który po 12 letnim związku odszedł do obecnej żony z dwoma torbami ciuchów. Szwagier ów jest niedo...y. Co to znaczy? Otóż bo on się mnie. Jak coś chce załatwia przez teściową. Teściowa przyjeżdża i ...i mi za uszami co chce że to niby ona. Zaraz po śmierci jego ojca nie był na świętach ani nie przyjechał na mszę za własnego ojca bo córka tej jego ówczesnej narzeczonej była w szpitalu z czymś niegroźnym zakaźnym. 

Poza tym jak jego ojciec umarł zaczęli że swoją lafiryndą, jej starymi radzić jak napisać z pustego w próżne. Czyli sprzedać mieszkanie i kupić drugie dla teściowej. I forse na to przedsięwzięcie miałem dać ja. Z tym że mieszkanie na wsi jest o połowę tańsze niż w mieście a w mieście nadmorskim 4x tańsze. Przyjeżdżała ta teściowa co miesiąc z nowym pomysłem głupszym od poprzedniego. W końcu gdy jasno usłyszeli od mnie, że nie będzie żadnej miniratki albo chwilówki na mieszkanko dla starej to zaczęli remont mieszkania po ojcu.

A jeszcze powiem że szwagier po poprzedniej partnerce miał wspólne konto z kredycikiem na siebie. Jego była spłacała kredyt a on na ratki wziął laptopa z media ekspert z przymusowym ubezpieczeniem bo miał złą historię kredytową. Napisałem o tym jego byłej by wzięła się za to konto bo on bierze laptopa w kredycik a ona jest jego sponsorem. 

W każdym razie ten ... złamany z teściową przyjechał i swoją na wigilię cały czas ...ili że oni tylko przełamać i idą. W końcu zostali na całą godzinę z łaski. Było widać że coś jest nie teges. Bo dziś mieliśmy chrzest syna. A chrzestą jest teściowa,która mieszka z nimi. I ja pytam rano teściowej czy on będzie na chrzcie. A ona że go nie zaprosiłem. A później żona mi powiedziała że dzwoniła pytała czy przyjdą to stara menda jej powiedziała że oni mają o13tej obiad świąteczny u matki jego żony. Szwagier nie był na chrzcie swojego siostrzeńca. Dla mnie faceta, który sam musiał się wycofać, nauczyć odpowiedzialności jest to zachowanie kogoś kto nie ma honoru, nie ma jaj. Ot i cała historia. Jest prawie 3 w nocy a ja w...iony to piszę. 

Ps. Szwagier ogłosił że ona jest w ciąży. Pewnie w lipec/sierpień urodzi. I co. Mam się zachować jak oni? Oddać ich? A w maju syn, który miał wczoraj chrzest będzie miał komunię. Mam tego ...a zaprosić? Czy olać ich. Rodzina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkieter

eh, te relacje rodzinne.......same problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A życie ?-ogolnie?się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrażliwy

Najbardziej mnie boli to że chrzestną została teściowa, która jest klamliwa. I świętojebliwa. Typowy moher, który śpi ze słuchawkami z radio ma ryja w uszach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzi

Chlopie, sa saietta, masz swoja rodzine to spedz z nimi czas!!!!

a nie jak przyjepp siedzisz  przy komputerze i sie zalisz na babskim forum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×