Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Maryna czy to dla was ładne i normalne imię?

Polecane posty

Gość Gość

Mi się bardzo podoba i chce tak nazwać córkę. Bo znaczy morska, a ja bardzo lubię klimaty morza. A teściową czepia się, że jak dla baby ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fefe

Nie słyszałam o takim imieniu, nie podoba mi się. Brzmi jak Maryla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Fefe napisał:

Nie słyszałam o takim imieniu, nie podoba mi się. Brzmi jak Maryla.

To stare imię, popularne dawniej. Jest teraz na topie w Hiszpanii i we Włoszech jako Marina. Popularne też na Ukrainie i w Rosji. Jest taka piosenkarka w Polsce Marina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Maryna to jak najbardziej normalne imie.  Osobiscie podoba mi sie.  Wole Maryne od tych wszystkich teraz Marysiek i Marcysiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A tesciowa jak ma na imie?  Tak w ogole to Maryna dobrze sie wtopi w ten trend staroswieckich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bongoł

Brzmi jak prowincjonalna prostytutka z grubymi udami z końca XIX wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A tesciowa jak ma na imie?  Tak w ogole to Maryna dobrze sie wtopi w ten trend staroswieckich imion.

Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak już to wybrałabym formę Marina. Maryna za bardzo mi się kojarzy z wiejską babą od dojenia krów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Maryna, Maryna gotuj pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Agnieszka

To w sumie nie dziwie sie jej, jest jedna z ponad pol miliona Polek o tym imieniu wiec to zupelnie inna bajka.  A jak reaguje na Franki, Antki i Marysie?

Powtorze to co czesto tutaj radza.  Do babci mowi sie tak: miala swoj moment i nadala swoim dzieciom imiona, z teraz jest wasza kolej.  Jak chce nadawac imion dzieciom to przy in vitro nigdy nie jest za pozno.

Dodatkowo dla mnie wlasnie te Mariny i Mariki sa takim wiesniackim udobrzeniem.  Maryna jest orginalna w poslkiej wersji i powinna byc bardzo znana poniewaz byla kiedys popularna.  Poczytaj sobie tutaj watek o orginalnych imionach dla dziewczynek: ludzie nadaja najprzerozniejsze imiona i maja opinie innych gleboko gdzies.  Rodzicom ma sie podobac, a reszta sie oslucha i tez im sie spodoba (takie doswiadczenie mialo wiele osob)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Bongoł napisał:

Brzmi jak prowincjonalna prostytutka z grubymi udami z końca XIX wieku

A jakie masz doswiadzczenie z prowincjonalnymi prostutkami z XIX wieku?  Babcia miala tak na imie i wszystkim dawala za kure lub kaczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niby ładne ale kojarzy mi się z powiedzeniem rozmawiać o du pie marynie, i jakoś tak... słabo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem na nie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fefe
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

To stare imię, popularne dawniej. Jest teraz na topie w Hiszpanii i we Włoszech jako Marina. Popularne też na Ukrainie i w Rosji. Jest taka piosenkarka w Polsce Marina. 

Aaa, Marina kojarzę i ta wersja mi się podoba, ale może przez to, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest ładną kobietą i mam dobre skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Fefe napisał:

Aaa, Marina kojarzę i ta wersja mi się podoba, ale może przez to, że Marina Łuczenko-Szczęsna jest ładną kobietą i mam dobre skojarzenia.

Też mi się podoba Marina. Maryna w ogóle, też mam to skojarzenie z dupą Maryny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×