Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znawca_

kobieta powinna być posłuszna

Polecane posty

Gość Znawca_

Aby świat był uratowany i żeby powróciły zdrowe relacje kobiety powinny w pełni i świadomie oddać się mężczyźnie i być posłuszne jemu. W kuchni jak i w łóżku. Nie ma słowa ,,ble lub nie". Kiedyś byście pod mostem wylądowały,jeśli byście się sprzeciwiły. Przez wasze równouprawnienie i sfeminizowany świat my cierpimy bo to przyjdzie do związku taka to zbuntowana i zbulwersowana a powinna już klękać i robić dobrze za to że w ogóle się ja wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
35 minut temu, Gość Znawca_ napisał:

Aby świat był uratowany i żeby powróciły zdrowe relacje kobiety powinny w pełni i świadomie oddać się mężczyźnie i być posłuszne jemu. W kuchni jak i w łóżku. Nie ma słowa ,,ble lub nie". Kiedyś byście pod mostem wylądowały,jeśli byście się sprzeciwiły. Przez wasze równouprawnienie i sfeminizowany świat my cierpimy bo to przyjdzie do związku taka to zbuntowana i zbulwersowana a powinna już klękać i robić dobrze za to że w ogóle się ja wzięło :)

yyy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ale teraz nie wyląduje pod mostem bez faceta, a twoje cierpienie mam gdzieś. Po co miałabym cię słuchać? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nierealne prawiczane marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

ale teraz nie wyląduje pod mostem bez faceta, a twoje cierpienie mam gdzieś. Po co miałabym cię słuchać? 😄

ta ameba to tylko z kobieta w jpg rozmawia😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Świat przegrywów nikogo nie interesuje i nikt go nie będzie ratował, zaadoptuj pieska i tresuj, ale małego bo duży ciebie wytresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak facet jest inteligentny i mądry to moge być posłuszna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie może być tak bardzo posłuszna bo będzie nudna. Lubię kobiety co mają swoje zdanie. Rozmowa i przekonywanie jej do mojego zdania jest całkiem fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca_
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie może być tak bardzo posłuszna bo będzie nudna. Lubię kobiety co mają swoje zdanie. Rozmowa i przekonywanie jej do mojego zdania jest całkiem fajne

a widzisz co się dzieje z dzisiejszymi kobietami? To nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×