Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego moją babkę, która mieszka w oddzielnym niż rodzice lokum na dole, nie żywi nas i nie bawi mi dziecka, za każdym razem pyta kiedy jedziemy do domu????

Polecane posty

Gość gość

Zawsze pyta kiedy jedziemy i widzę w niej nutkę zawodu jak wychodzi że np. za kika dni dopiero. Nie musi nic robić, ma swoje mieszkanie na dole, ciszę i spokój a mimo tego jakoś dziwnie jej nie pasuje jak ktoś jest u jej syna i synowej (czyli u moich rodzicow), i to kto jej przeszkadza? wlasna wnuczka z mezem i synem. Zawsze o to pyta, zawsze. Ja to uwazam za nietakt. o co jej chodzi? chce sobie przyjsc do synka i bez rejwachu czterolatka ogladac z synciem TV? malo ma caly rok syncia i synowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Moze twoj bachor jej tupie nad glowa jak biega po domu jak .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Moze twoj bachor jej tupie nad glowa jak biega po domu jak .... 

chcialabys miec "bachora" ale takiego desperata co by ci je zrobil ziemia nie zrodziła jeszcze 😄 autorko, moze twoja babcia na starosc po prostu "misza" czyli miesza jej sie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Moze twoj bachor jej tupie nad glowa jak biega po domu jak .... 

Nawet w swieta takie zlosliwosci, czy naprawde macie takie nudne zycie ze tu sie musicie dowartosciowac? 

Tak jak napisala poprzedniczka,, na staroac ludziom rozne rzeczy przeszkadzają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Moze twoj bachor jej tupie nad glowa jak biega po domu jak .... 

Nawet w swieta takie zlosliwosci, czy naprawde macie takie nudne zycie ze tu sie musicie dowartosciowac? 

Tak jak napisala poprzedniczka,, na staroac ludziom rozne rzeczy przeszkadzają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Odpowiem tej nieludzkiej chamskiej babie choć niewarta tego: otoz moja babcia zawsze tak pytała, nawet jak było cichutko i nie mieliśmy dziecka. Może nie powinnam wiele wymagać od kogoś kto za dzieciaka powiedział mi i mojej kiuzynce że woli wnuków niż wnuczki i mężczyzn niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Być może uważa ,ze wasz pobyt ja kosztuje. Wiadomo, ze zużywacie wodę , prąd. Może uważa, ze płaci większe rachunki. Nie wiadomo jak twoi rodzice i ona maja rozwiązane kwestie opłat i czy są wspólne liczniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Odpowiem tej nieludzkiej chamskiej babie choć niewarta tego: otoz moja babcia zawsze tak pytała, nawet jak było cichutko i nie mieliśmy dziecka. Może nie powinnam wiele wymagać od kogoś kto za dzieciaka powiedział mi i mojej kiuzynce że woli wnuków niż wnuczki i mężczyzn niż kobiety.

trudno żeby kobieta wolała kobiety, to nie jest Holandia tylko Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

trudno żeby kobieta wolała kobiety, to nie jest Holandia tylko Polska...

Tak, tu Polska, kraj Katolików. I motto przewodnie: kochaj bliźniego swego jak siebie samego... prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Nawet w swieta takie zlosliwosci, czy naprawde macie takie nudne zycie ze tu sie musicie dowartosciowac? 

Tak jak napisala poprzedniczka,, na staroac ludziom rozne rzeczy przeszkadzają 

Świątek, piątek czy niedziela, troll nie odpuści żeby wejść na forum i komuś dowalić. Ale ja ich nawet rozumiem i jest mi ich żal, bo to są ludzie nieszczęśliwi, nikt ich nie lubi, nie docenia, takimi wpisami w swoich głowach się dowartościowują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Odpowiem tej nieludzkiej chamskiej babie choć niewarta tego: otoz moja babcia zawsze tak pytała, nawet jak było cichutko i nie mieliśmy dziecka. Może nie powinnam wiele wymagać od kogoś kto za dzieciaka powiedział mi i mojej kiuzynce że woli wnuków niż wnuczki i mężczyzn niż kobiety.

Jezu,znowu ty z tym twoim "babka/matka/teściowa/bratowa woli mężczyzn/synów/wnuków"..... Skończ już z tymi tematami bo to nudne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Ccc napisał:

Być może uważa ,ze wasz pobyt ja kosztuje. Wiadomo, ze zużywacie wodę , prąd. Może uważa, ze płaci większe rachunki. Nie wiadomo jak twoi rodzice i ona maja rozwiązane kwestie opłat i czy są wspólne liczniki

Babka ma swój licznik i każdy płaci według tego co sam zużyje per mieszkanie więc nasze lanie wody w ogóle jej nie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poza tym to trochę słabe że babci żal że wnuczka przyjechała bo rachunek będzie wyższy. No ekstra. Ale tak jak mówię, ona ma swój licznik i płaci tylko za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Rozumiem Cię ale starsi ludzie mają swoje dziwactwa i cześć robi się skąpa i twierdzi, ze wszyscy oszukują . Nie chciałam Cię urazić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×