Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorcia

Kuzyn mnie naśladuje.WTF??

Polecane posty

Gość Dorcia

Hej mam problem, a jest nim moj kuzyn. Zastanawiam sie co nim kieruje,moze ktos z was mi powie bo ja mam swoje przypuszczenia, ale nie jestem pewna. koles chyba popada w obsesje na moim punkcie...tak,koles-nie kuzynka tylko kuzyn co jest dziwne dla mnie... on pochodzi z patologicznej rodziny, ja z normalnej ,pelnej i bez patologii i on zawsze byl zabiedzony, zaniedbany. jak zobaczyl mnie (poznalismy sie dopiero w wieku 18lat)to totalnie sie zmienil i wszyscy w rodzinie mowia ze mam na niego wplyw,choc ja mu nic nie sugeruje bo co mnie on obchodzi, on sam z siebie tak robi

zauwazyl ze ubieram sie markowo wiec on tez zaczął. upatrzyłam sobie dobrego dentyste i tez tam chodzi.Ostatnio postanowilam zalozyc koronki i on tez. Ja pojechalam do Zurychu na wycieczke-on tez.A dodam ze nie jestesmy podroznikami i to byla 1 wyprawa za granice.Poszlam do pracy na 2 etaty-on tez choc wczesniej ciagnal na jednym. Zapisalam sie do szkoly uzupelniajacej-on tez.Nauczylam wloskiego-on tez. Czego to on nie zrobil.Nawet nasladuje moj charakter ,moje cechy, tak jakbym widziala siebie (naśladuje, bo wcześniej był inną osobą) układa sobie zycie zupełnie jak ja. miałam chłopaka z dublinu to on tez znalazl dziewczyne stamtad i zerwal z nia wtedy kiedy ja zerwalam ze swoim.wszystko robi po mnie, albo w tym samym czasie ale zawsze to ja jestem inicjatorka wszystkiego. nawet planowalam wyjazd do holandii do pracy i on chcial jechac ze mną.. zaczął składać cv itd. ja nie wiem czy on mysli ze jest zabawny czy co ?ale udaje, ze jest taki sam jak ja,mowi do mnie np.: uwielbiam pływać,  a wie ze ja wygrywalam olimpiady plywackie a on sie topil i bal wody do niedawna.albo ;ja nie mam problemów z nauką -a przecież wiem ze ledwo co skonczyl szkolę, w przeciwienstwie do mnie, nie wiem co on chce tym osiagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia

Licze na wasze odpowiedzi bo chce isc spac o polnocy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa

Ale stać go na takie życie jak Twoje więc ..?raczej zabiedzony i z jakiejś skrajnej patologi nie pochodzi.fajnie że potrafi tak się zaangażować w cos i jest zawzięty.moze brakowało mu wzorców (piszesz ze z nie pełnej rodziny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guest

widac zrobiłaś na bim silne wrażenie. dzieci patoli maja z reguly problemy psychiczne i to moze byc dla niego normalne, ze kogos kopiuje. lepiej ze ciebie niz ...i spod bloku, co lubią pudrowac nos na biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia
14 godzin temu, Gość MojaJa napisał:

Ale stać go na takie życie jak Twoje więc ..?raczej zabiedzony i z jakiejś skrajnej patologi nie pochodzi.fajnie że potrafi tak się zaangażować w cos i jest zawzięty.moze brakowało mu wzorców (piszesz ze z nie pełnej rodziny).

Niestety pochodzi. W swoim miescie jest wysmiewany, jest z najgorszej rodziny tam. Ojciec jest alkoholikiem, nie pracuje, jest damskim bokserem,pedo/filem, kaz/irodca (powaznie) a matka to ...ka która sie cieszy jak przyniesie jej kwiatka z łąki albo kupi coś za jej marne pieniadze które dostaje od babci , wtedy jest cudowny i kochany naj naj... a on ją obraża wiecznie i w towarzystwie i sam na sam, ponoc jest dobry w lozku dlatego ona sie go trzyma... beznadzieja . to jest siostra mojego ojca, zas ojciec  wyjechal i sie nią nie interesowal, jedynie babcia zostala bo dziadek nie zyje i daje jej troche z emerytury...ale i tak te dzieci nigdy nie mialy co do buzi wlozyc,musialy prosic znajomych i sasiadow

Kuzyn juz pracuje, to pracowity i odpowiedzialny chlopak, zaczął pracować wcześniej ode mnie, ja poszłam się uczyć tu i tam, miałam utrzymanie od rodziców on niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia
11 godzin temu, Gość guest napisał:

widac zrobiłaś na bim silne wrażenie. dzieci patoli maja z reguly problemy psychiczne i to moze byc dla niego normalne, ze kogos kopiuje. lepiej ze ciebie niz ...i spod bloku, co lubią pudrowac nos na biało

Moze ma a ja tego nie widze ale wydaje sie normalny...ale kto wie, przeżycia i niedożywienie mogą zrobić dużo , w sumie masz racje, lepiej mnie niz menela.. ale i tak jakos dziwnie sie z tym czuje; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
2 minuty temu, Gość Dorcia napisał:

uppp

 Ma ochotę na ciebie, czy to takie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia
31 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Ma ochotę na ciebie, czy to takie dziwne?

niee to jest kuzyn i nie wchodzi w gre 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
2 godziny temu, Gość Dorcia napisał:

niee to jest kuzyn i nie wchodzi w gre 🙂

 Dorciu daję słowo, kuzynkę maturzystkę przez pół wakacji niemal dzień w dzień "kochałem" z przerwą na okres 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia
1 minutę temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Dorciu daję słowo, kuzynkę maturzystkę przez pół wakacji niemal dzień w dzień "kochałem" z przerwą na okres 😉

o Boże,to jakas daleka kuzynka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
6 minut temu, Gość Dorcia napisał:

o Boże,to jakas daleka kuzynka jest?

 Nie wzywaj pana B. nadaremno  bo to większy grzech jak kuzynkę przekochać 😉  Lato wakacje ciepłe wieczory to i wzięło nas na amory 😛❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×