Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena1234

Czy Wasze teściowe w święta przemówiły ludzkim głosem?

Polecane posty

Gość Lena1234

Dziewczyny jak po świętach? Czy Wasze teściowe przemowiły ludzkim głosem? Ja jak zwykle muszę odchorować wizytę u teściowej. Spotkanie z nią wyciąga ze mnie całą energię... A ona jak zwykle musi wbić jakąś szpilkę i sączyć jadem:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juju

Ja mam na szczęście bardzo fajną, ale rodzeństwo męża to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosd&d

Teściowa z teście ciągle się kloculi. Wyzywalu się. Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście w tym roku nie musiałam swojej odwiedzać, nawet smsów z życzeniami nie wymieniłyśmy i spokój. Cudownie! Niestety w przyszłym już się tak nie da, bo wnuk w drodze, ale tym się będę martwić za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja wymyśliła że mam z nią i jej cała rodzina łącznie 9 osób jechać w podróż poślubną z narzeczonym, byłam u niej w wigilię i pierwszy dzień świąt ale dnia niej to za mało czasu i mamy przyjechać na caly ten weekend jej zdaniem. Nie doczeka się. Ona myśli że ja nie mam swojej rodziny i własnego życia więc będziemy siedzieć cały tydzień z nią i jej rodzina na kanapie przed tv. 

Także nie ona nie ma ludzkiego podejścia a raczej zaborcza mamusia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja teściowa to złota kobieta. Generalnie święta miałam bardzo udane, rodzina partnera jest na prawdę super. Wyluzowani, zabawni... nawet tańce i śpiewy były 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja spędźila święta że swoją córeczka, drugi dzień świąt sama w domu my też sami. Wigilię i pierwszy dzień świąt mieliśmy gości więc wczoraj był lezing nic nie robing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×