Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana ankaa

Czy dostane zapomogę od państwa jeśli mi wsadzili faceta

Polecane posty

Gość załamana ankaa

Mojego faceta niesłusznie zamknęli na 12 lat za jakieś przewinienia które na niego zrzucili koledzy. To długa historia i nic aż takiego nie zrobił a wyrok jest sumą za rozbuj, pobicie i posiadanie kilku gram mefedronu na sprzedaż. No popełnił kilka błędów ale czemu ja mam za to cierpieć? Mam dwoje córek i jestem w 5 miesiącu ciąży, nie pracuje stałe bo wychowuje dzieci i stan zdrowia mi nie pozwala bo ciąża trudna, dorabiam czasem jak trzeba ale głównie to narzeczony mnie utrzymywał. Skoro państwo mi go zabrało na 12 lat to czy dostanę jakieś zadośćuczynienia za pozbawienie mnie środków do życia i zabranie ojca dzieciom? Z czego mam teraz żyć? Ten kraj jest chory, wsadzają niewinnych za głupoty tylko po to by ich biedne matki musiały kraść albo dawać doopy za pieniądze żeby potem jeszxze wsadzić matki a dzieci oddać bogaczom bezpłodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dostał 12 lat to chyba jednak może słusznie? Ja tam wolę jak tacy bandyci są za kratami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor

No nie mogę państwo Ci go zabrało??Z czego masz żyć??Niech no się zastanowię??Z pracy??? Może ten co to ci go państwo zabrał w zk będzie pracował to i alimenty będą....Zostaje ci jeszcze fundusz alimentacyjny a potem jak Ci go państwo już odda to odrobi kasę i odda państwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oryginalne prowo, ale nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak polotu

....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórka

prowo jak hooj, już było niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla mnie prowo pierwsza klasa. W końcu coś ciekawego a nie ciągle: szwagierka zazdrości mi ciąży,teściowa lubi tylko wnuków a nie wnuczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Polsce wyroków sie nie sumuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodziarka

Ale tu zajeżdża patologią! Napisz do Małgorzaty Gersdorf, może się okazać, że twojego popychacza wsadził sędzia wybrany przez nowy KRS i wyrok będzie nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Panstwo ci go zbarla poniewaz narozrabial i teraz bedzie odrabial dlug, ktorego narobil spoleczenstwu poprzez swoje zachowanie.  

A gdzie pracowal zanim poszedl siedziec i ile zarabial, ze zdecydowaliscie sie na toje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

JAK WSADZA TO I WYPUSZCZA...Najpierw musza aresztowac tymczasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Panstwo ci go zbarla poniewaz narozrabial i teraz bedzie odrabial dlug, ktorego narobil spoleczenstwu poprzez swoje zachowanie.  

A gdzie pracowal zanim poszedl siedziec i ile zarabial, ze zdecydowaliscie sie na toje dzieci?

... SIE NAIWNY SMIECIU CI MOWIE I TYLE...ZEGNAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana ankaa

Nie pracował właśnie na żadną umowę ani nic, prowadził jakieś biznesu na mieście.

Łatwo wam oceniać bo was to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×