Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania

Związek z poważnie chorym mężczyzną

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość cccc napisał:

ale ty nie musisz walczyc, jak juz zarobisz mozesz go odwiedzic w tym szpitalu, na pewno bedzie mu milo ze nie jest sam

Tylko jedno małe ale, On Jej nie powiedział w którym jest szpitalu. Czytałaś całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynowy
6 minut temu, Gość Hania napisał:

Chciałam sprawdzić czy zależy mu na kasie. Jednak odmówił. Pieniądze pisalam że będę mieć po świętach ponieważ wtedy dostane pierwszą wypłatę. Wyprowadziłam się innego miasta, do mojej siostry z powodu rozstania i zaczęłam od nowa. 

naiwniara na odbiciu po niewypale z byłym, jest sama przybita psychicznie, wierzy w cuda z jakimś ziomkiem z netu, eh ci naiwni ludzie, desperacja w skali gigant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc
1 minutę temu, Gość brejking LA napisał:

Aktor jest dobry trzeba przyznać, Oscara by za to dostał w hollywoodzie

wy naprawde krotko musicie zyc ze nigdy nie spotkaliscie osoby ktora sie zalamuje w szpitalach, banda gowniarzy, malych srajdkow 🙂 pojedzie to wam powie czy oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
5 minut temu, Gość kali pić kali jeść napisał:

ona pódzie dorabiać w burdelu aby mu dać, taka prognoza

Ty byś pozwolił tak zrobić kobiecie, ale On ma zasady i nie jest taką ścierą jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie słuchaj tych głupich dziiwek. Są tu takie nieszczęśliwe poczwary które każdemu chcą zniszczyć zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Autorka napisała, że on jest w szpitalu i nie wiadomo kiedy wyjdzie. O jakim spotkaniu Ty piszesz? Serio nie kumasz tego?

a ty serio dzieciaku nigdy nie odwiedziles przyjaciela czy znajomego w szpitalu? wy ku.rwa jestescie z innej galaktyki? poda szpital to pojedzie, nie poda to nie pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
5 minut temu, Gość kuzynowy napisał:

naiwniara na odbiciu po niewypale z byłym, jest sama przybita psychicznie, wierzy w cuda z jakimś ziomkiem z netu, eh ci naiwni ludzie, desperacja w skali gigant

Tak się składa Ćwoku, że to ja się wyprowadzilam od rodziców bylego chłopaka, a on wybrał swój dom rodzinny i swoją wioske. A ja pojechalam do siostry do Wawy i tutaj mam pracę i jej wsparcie przynajmniej na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno nie poda w którym jest szpitalu skoro ją odtrąca. To chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kurłaaaaaa namierz go, to sie okaże czy wgl jest w szpitalu. dlaczego wy baby zawsze idziecie naokolo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc
6 minut temu, Gość gosc napisał:

kurłaaaaaa namierz go, to sie okaże czy wgl jest w szpitalu. dlaczego wy baby zawsze idziecie naokolo?????

ja to wynajmuje detektywa jak tylko zaczynam sie spotykac, nawet jak namierzylam i byl pod adresem, detektyw wystawia mi opinie jak gagatek spedza czas z kim sie spotyka i mam jasnosc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc

uzywam tez podsluchow i innych zabawek;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania.
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I odrzuca kobietę która go wspiera ??nie jeden tu nie kaleki baby znaleźć nie może ..weź się lepiej upewnij czy on w ogóle istnieje.bo dane obcej osoby czy potwierdzenie od osób trzecich których nie znasz to pikuś by zrobić kogoś w jajo

Ma swój honor i nie chcę być uzależniony od drugiej osoby. Dlatego odrzuca pomoc i próbuje mnie zniechęcić do siebie mówiąc że zasługuje na lepszego faceta i że on nie jest na tyle dobry żebym byla z nim szczęśliwa. Moje argumenty do niego trafiają tylko na moment, po czym mówi że jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE ROZUMIEM
6 godzin temu, Gość Hania napisał:

Nie chcę podać w którym szpitalu leży, nie wie kiedy wyjdzie. Obecnie jest załamany i chcę usunąć się w cień. Miasto w którym przebywa ma ponad 20 szpitali. Nie mieszkam tam.  Dzieli nas 200km

W promieniu 200 km od Warszawy nie ma miasta, które ma 20 szpitali. Operację kręgosłupa to neurochirurgia bądź ortopedia. Sama jestem po takiej operacji, a przed nią nie chodziłam nawet o kulach, bo nie chodziłam wogóle. To jego wersja, że nie ma dla niego ratunku? Widziałaś dokumentację rozmawiałaś z kimś kompetentny na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
2 godziny temu, Gość NIE ROZUMIEM napisał:

W promieniu 200 km od Warszawy nie ma miasta, które ma 20 szpitali. Operację kręgosłupa to neurochirurgia bądź ortopedia. Sama jestem po takiej operacji, a przed nią nie chodziłam nawet o kulach, bo nie chodziłam wogóle. To jego wersja, że nie ma dla niego ratunku? Widziałaś dokumentację rozmawiałaś z kimś kompetentny na ten temat? 

To ponad 200km. Między podkarpackim a lubelskim.To diagnoza po kilku przebytych operacjach. Od ponad 11 lat choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×