Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Dlaczego baby maja takie parcie na bachora

Polecane posty

Gość gosc

Wystarczy poczytać tematy na forum o ciąży. Rzygam tymi watkami. Czy istnieją kobiety które nie mają takiego parcia na bycie mamuśka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mają silny instynkt opiekuńczy... i w ten sposób się realizują.

Osobiście wolę zwierzaki, są mniej absorbujące uwagę... : ) i mniej problemowe 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitku
1 minutę temu, marawstala napisał:

Bo mają silny instynkt opiekuńczy... i w ten sposób się realizują.

Osobiście wolę zwierzaki, są mniej absorbujące uwagę... : ) i mniej problemowe 

 

 😊😻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety mają krótszy czas przydatności do spożycia. Nie mogą odwlekać tej sprawy tak długo jak mężczyźni (np Strasburger).

A tematy na forum o ciążach, to czysta "poezja" i balsam dla duszy. Można się poczuć dowartościowanym, że ma się inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Sa takie, co nie maja potrzeby posiadania potomka. Tym przykladem jestem ja. Ale czy to madre? No nie jestem taka pewna. 

Rozumiem jednak kobiety, ktore marza o dziecku, chca je miec, wlozyc wiele wysilku, pracy, zrezygnowania z siebie na dlugi czas. Moj szcunek dla tych kobiet. 

No i istniejemy dzieki tym kobietom, jako narod, spoleczenstwo. A to bezdyskusyjna wartosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Wystarczy poczytać tematy na forum o ciąży. Rzygam tymi watkami. Czy istnieją kobiety które nie mają takiego parcia na bycie mamuśka? 

idz zapytaj swojej matki! może urodziła ,,bachora'' . Jakim człowiekiem trzeba być żeby na dziecko mówić ,,bachor'' tfu szambo i dwa metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeMee

Ja nie mam parcia na dziecko.... I co z tego, jak faceci mają. Wbrew pozorom to faceci chcą dziecka najczęściej,(bo jak wyżej napisano - to one wkładają w to mnóstwo siły i wysiłku, muszą zrezygnować z siebie przynajmniej na kilka lat a facet... no wiadomo) a kobieta która nie chce ma praktycznie zerowe szanse na znalezienie partnera i w dodatku jest uważana za nie do końca normalną... Także... Wszyscy rozumieją kobiety, które chcą dzieci ale te którym ono do szczęścia nie potrzebne są... no sami wiecie co ludzie gadają 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwnie

dlatego że ich data ważności w tych sprawach jest krótsza. Z drugiej strony wyscig na bachora to miedzy babami podobna konkurencja jak między facetami ilosć zaliczonych kobiet czy długośc pe nisa. Sam wiem że bezdzietne i do tego dużo starsze są postrzeane jako dziwolągi ( co jest po prostu przykre bo bardzo płytkie i stereotypowe). Wiele kobiet rodzi dzieci by sie dowartosciować a będą niestety fatalnymi matkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwnie
9 minut temu, Gość parassolka napisał:

idz zapytaj swojej matki! może urodziła ,,bachora'' . Jakim człowiekiem trzeba być żeby na dziecko mówić ,,bachor'' tfu szambo i dwa metry mułu.

Bachor i mały wredny kojak. Żaden normalny facet nie cieszy sie jakoś mega gdy musi przewijać obs rany tyłek jakiegos małego wreszczącego klingona ze Star Treka. Weż babo nie nudż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obdarzony wspaniały
Przed chwilą, Gość MeeMee napisał:

Ja nie mam parcia na dziecko.... I co z tego, jak faceci mają. Wbrew pozorom to faceci chcą dziecka najczęściej,(bo jak wyżej napisano - to one wkładają w to mnóstwo siły i wysiłku, muszą zrezygnować z siebie przynajmniej na kilka lat a facet... no wiadomo) a kobieta która nie chce ma praktycznie zerowe szanse na znalezienie partnera i w dodatku jest uważana za nie do końca normalną... Także... Wszyscy rozumieją kobiety, które chcą dzieci ale te którym ono do szczęścia nie potrzebne są... no sami wiecie co ludzie gadają 🙂 

jeśli dobrze pamiętam to ty kiedyś pisałaś w jakimś temacie że masz małe piersi to jest przyczyna samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff

te bezdzietne niby nie mają parcia na dziecko ale sam poznałem kiedyś kiedyś samotną i bezdzietną któa niby nie chciała. Po pewnym czasie zaczęła sama tyle truć o dziecku że jest potrzebne itp i nawet mi robiła wyrzuty że nie chce dzieci gdy tymczasem sama ich nie miała.nie pytałem czemu sama wiec nie ma bo uznałem ze nie wypada. Ale chyba wiem że wiele tych bezdzietnych tylko tak gada że ni chca miec dziecka gdy naprawdę chcą ( przyczyn że nie maja moze byc mnóstwo wiadomo). To tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeMee
6 minut temu, Gość Obdarzony wspaniały napisał:

jeśli dobrze pamiętam to ty kiedyś pisałaś w jakimś temacie że masz małe piersi to jest przyczyna samotności

Ale bzdura 😄 Pół roku temu odeszłam od faceta bo mnie już nawet nie namawiał, ale GNĘBIŁ  o dziecko i małżeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość ffff napisał:

te bezdzietne niby nie mają parcia na dziecko ale sam poznałem kiedyś kiedyś samotną i bezdzietną któa niby nie chciała. Po pewnym czasie zaczęła sama tyle truć o dziecku że jest potrzebne itp i nawet mi robiła wyrzuty że nie chce dzieci gdy tymczasem sama ich nie miała.nie pytałem czemu sama wiec nie ma bo uznałem ze nie wypada. Ale chyba wiem że wiele tych bezdzietnych tylko tak gada że ni chca miec dziecka gdy naprawdę chcą ( przyczyn że nie maja moze byc mnóstwo wiadomo). To tylko moje zdanie.

Być może nie znalazła odpowiedniego partnera, albo nie mogła. Ale po jednym przypadku oceniać to raczej marne wyciąganie wniosków. A Ty czemu nie chcesz mieć dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

MeeMee ja ci wierze, ze mozna nie chciec dziecka. Ja boje sie tych rozwrzeszczanych, roszczeniowych szkrabow. Jak miec madrosc i wychowac madrego, empatycznego czlowieka. Szacunek dla matek i ojcow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Być może nie znalazła odpowiedniego partnera, albo nie mogła. Ale po jednym przypadku oceniać to raczej marne wyciąganie wniosków. A Ty czemu nie chcesz mieć dzieci?

Bo ich nie lubię - wreszczą,robią stolec itp. Dziecko to nie maskotka czy chomik - trzeba je utrzymywać i dbać o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeMee
4 minuty temu, Gość Ell. napisał:

MeeMee ja ci wierze, ze mozna nie chciec dziecka. Ja boje sie tych rozwrzeszczanych, roszczeniowych szkrabow. Jak miec madrosc i wychowac madrego, empatycznego czlowieka. Szacunek dla matek i ojcow. 

Ja pracuję po części z dziećmi i niektóre to naprawdę fajne dzieciaki 😄 Ale niektóre to tylko szpachlą po łbie przejechać - zwłaszcza bachory tych najbogatszych co porshe czu jaguarami jeżdża.... Zdaję sobie sprawę, że na starość mogę pożałować, nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy i czego w danym momencie zapragniemy ale skoro tego nie czuję to nie chcę robić sobie dziecka na siłę i z desperacji bo... co jeśli się urodzi a nadal nie będę tego czuła? Unieszczęśliwie małego człowieka, czując że nie nadaję sie na matkę... nawet teraz pranie i gotowanie odpitalam jak najszybciej, żeby mieć czas na swoje sprawy 😄 Wiadomo, że swoje dziecko to inaczej- tak wszyscy mówią no ale...  Moje życie od zawsze nie było "normalne" jak większości ludzi i chyba już tak zostanie. Czy w ostatecznym rozrachunku okaże się, czy dobrze wybrałam czy nie to i tak wypłynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeeMee
9 minut temu, Gość ddd napisał:

Bo ich nie lubię - wreszczą,robią stolec itp. Dziecko to nie maskotka czy chomik - trzeba je utrzymywać i dbać o nie.

Dokładnie - to odpowiedzialność na całe życie. Niektórzy tego nie rozumieją i w myśl "jakoś to będzie" machną sobie dzieciaka a potem... no różnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo to w większości prymitywne, kierujące się wyłącznie instynktem istoty. Facet, gdy nie zarúcha, zwali sobie i ma spokój na jakiś czas. Gdy zaś babie nie napełni się pízda, zaczyna jej padać na mózg.  😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to w większości prymitywne, kierujące się wyłącznie instynktem istoty. Facet, gdy nie zarúcha, zwali sobie i ma spokój na jakiś czas. Gdy zaś babie nie napełni się pízda, zaczyna jej padać na mózg.  😅

Biologia. Tylko po to istnieje płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to w większości prymitywne, kierujące się wyłącznie instynktem istoty. Facet, gdy nie zarúcha, zwali sobie i ma spokój na jakiś czas. Gdy zaś babie nie napełni się pízda, zaczyna jej padać na mózg.  😅

Jakoś nie widać po tutejszych frustratach. To im bije na dekiel z braku rùchania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakoś nie widać po tutejszych frustratach. To im bije na dekiel z braku rùchania. 

co ty tam wiesz babo - najlepsza broń to własna dłoń. Frustracja od razu mija hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak baba nie ma zalanej formy do 30 to durnieje totalnie. To tylko świadczy o prymitywizmie tych istot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak baba nie ma zalanej formy do 30 to durnieje totalnie. To tylko świadczy o prymitywizmie tych istot.

Wyście są natomiast wcale prymitywni XD XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.12.2019 o 13:25, Gość Gość napisał:

Wyście są natomiast wcale prymitywni XD XD XD

Dokladnie, z roku na rok nie mialam faceta, az mi pyklo 36latek .Wiec se bachora zrobilam ze smieciem i biore alimenty, 700zl bo niechce kota ani psa to nie to samo, co czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×