Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośc

Jak dać radę z niemowlakiem.

Polecane posty

Gość Gosc

Niech ktoś dziecku wedzidelko pod językiem obejrzy. Mój nie mógł złapać, albo złapał i puszczał, bo wedzidelko było za krótkie. Po podcięciu problem się skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Niech ktoś dziecku wedzidelko pod językiem obejrzy. Mój nie mógł złapać, albo złapał i puszczał, bo wedzidelko było za krótkie. Po podcięciu problem się skonczyl

Obejrzane wedzidelko i niby wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nie mogę karmić bezpośrednio z piersi. 

To kup silikonowe oslonki i przystaw jeszcze raz. Musicie sie nauczyc dla wlasnej wygody i oszczednosci czasu, kasy i energii na zbedne czynnosci czyli mycie i sterylizacja 100 tysiecy czesci butelek i laktatora sto razy dziennie... wstawania z lozka w nocy pincset razy... testowania 10 roznych marek mleka, bo po jednym sa krosty na dooopie, a po szostym strupy na nosie, a jeszcze po 11-stym kupska o woni zepsutych korniszonow... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też miał am trudne dziecko i moja rada to robić tylko to co konieczne, skupić się na dziecku. Angażować w opiekę ojca, od czasu do czasu wyjść gdzieś samej czy z koleżankami. Przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Umow sie do poradnii laktacyjnej, bo moze zle przystawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To kup silikonowe oslonki i przystaw jeszcze raz. Musicie sie nauczyc dla wlasnej wygody i oszczednosci czasu, kasy i energii na zbedne czynnosci czyli mycie i sterylizacja 100 tysiecy czesci butelek i laktatora sto razy dziennie... wstawania z lozka w nocy pincset razy... testowania 10 roznych marek mleka, bo po jednym sa krosty na dooopie, a po szostym strupy na nosie, a jeszcze po 11-stym kupska o woni zepsutych korniszonow... itd

Kupiłam już 😥 mam nakładki z canpola oraz nuka i d. u. p.a! Trzyma w buzi i nie ssie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Umow sie do poradnii laktacyjnej, bo moze zle przystawiasz.

Juz byłam, nawet kilka razy, nauczono mnie tam różnych pozycji karmienia oraz zbadano dziecko. Nawet robiłam badania z krwi czy nie ma anemi itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×