Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość an..an

Nie jesteś mi potrzebny

Polecane posty

Gość an..an

do niczego, numer skasuj, nasza znajomość nie rozwinęła się choć był na to czas.Laleczkę woodoo znajdź inną.Ja potrzebuje innego człowieka.Ty szczęścia nie dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an..an

Proszę zatem zlikwidować manipulacyjne tematy dotyczące mnie na kafeterii. Powinieneś leczyć się w psychiatryku bo schizofrenia paranoidalna to poważna choroba psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem czy mam się śmiać , płakać czy ci współczuć 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość an..an napisał:

Proszę zatem zlikwidować manipulacyjne tematy dotyczące mnie na kafeterii. Powinieneś leczyć się w psychiatryku bo schizofrenia paranoidalna to poważna choroba psychiczna

wypisywałas do Rafała ,rozbijałas małzenstwo ,podburzałas go przeciwko mnie ,roznosiłas o mnie i wypisywałas podle rzeczy ,atakowałas tu mnie a teraz sie wymaglowujesz kiedy napisałam jakim on jest ojcem? wiesz ze on moze isc siedziec za podejrzenie gwałtu na córce i za wszystkie inne rzeczy? nagle sie wycofujesz i robisz nie winna? a moze przypomne ci tresc dedykacji do radia,, pozdrowienia dla rafała z górek ,głowa do góry -sylwia nie zasługuje na to żeby mieć rodzine'' podpisane Anna i kolezanka Gabrysia a może Bożenka kuzyneczka do kompletu co?.Matką jestem najlepsza pod słoncem i tylko ja nie pozwoliłam by sie zmarnowały w tej patologi jaką jest mąż i jego rodzina.Dzieki mnie dzieci są wykształcone-tylko dzieki mnie syn skonczył szkołe ma prace i prawojazdy oraz dach nad głowa tylko dzieki mnie mają! Do sportu tez tylko ja je zawsze motywowałam i wspierałam i prosze jakie efekty.Córka w liceum tylko dlatego że na glowie stanelam zeby miala wyniki i sie dostała.Maz niech sobie siedzi przy tym swoim rodzenstwie ze szkołami specjalnymi i matka po 7 klasach-pijaczką.Chciałas rozwalic małzenstwo niszczac mnie i moje dzieci? odpowiesz za to! Czytałam twoje listy ,wiem z kim jestes spokrewniona i jak sie poznaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala

Tifany 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
16 minut temu, Gość an..an napisał:

Proszę zatem zlikwidować manipulacyjne tematy dotyczące mnie na kafeterii. Powinieneś leczyć się w psychiatryku bo schizofrenia paranoidalna to poważna choroba psychiczna

OWSZEM DLATEGO ODPOWIESZ ZA TO.! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an..an
6 minut temu, Gość parassolka napisał:

wypisywałas do Rafała ,rozbijałas małzenstwo ,podburzałas go przeciwko mnie ,roznosiłas o mnie i wypisywałas podle rzeczy ,atakowałas tu mnie a teraz sie wymaglowujesz kiedy napisałam jakim on jest ojcem? wiesz ze on moze isc siedziec za podejrzenie gwałtu na córce i za wszystkie inne rzeczy? nagle sie wycofujesz i robisz nie winna? a moze przypomne ci tresc dedykacji do radia,, pozdrowienia dla rafała z górek ,głowa do góry -sylwia nie zasługuje na to żeby mieć rodzine'' podpisane Anna i kolezanka Gabrysia a może Bożenka kuzyneczka do kompletu co?.Matką jestem najlepsza pod słoncem i tylko ja nie pozwoliłam by sie zmarnowały w tej patologi jaką jest mąż i jego rodzina.Dzieki mnie dzieci są wykształcone-tylko dzieki mnie syn skonczył szkołe ma prace i prawojazdy oraz dach nad głowa tylko dzieki mnie mają! Do sportu tez tylko ja je zawsze motywowałam i wspierałam i prosze jakie efekty.Córka w liceum tylko dlatego że na glowie stanelam zeby miala wyniki i sie dostała.Maz niech sobie siedzi przy tym swoim rodzenstwie ze szkołami specjalnymi i matka po 7 klasach-pijaczką.Chciałas rozwalic małzenstwo niszczac mnie i moje dzieci? odpowiesz za to! Czytałam twoje listy ,wiem z kim jestes spokrewniona i jak sie poznaliscie.

To nie dotyczy mnie.Pomyłka.Masz coś z głową.Nie znam Rafała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

TO WYPJERDALAJ Z TEGO FORUM A NIE SIE TU ZALISZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an..an

Jesteś zakłamanym, obłudnym, manipulacyjnym cwaniaczkiem i tyle.Żyj sobie kosztem innych , jeśli ci na to pozwalają, ale nie mnie.Ode mnie nie dostałbyś już za darmo NIC bo nie zaslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 minutę temu, Gość an..an napisał:

To nie dotyczy mnie.Pomyłka.Masz coś z głową.Nie znam Rafała.

JA Z GŁOWA? MÓW ZA SIEBIE.jest tresc dedykacji ,są listy ,sa tematy a jest ich sporo oj sporo! jak tam w Chorzowie??pozdrowić Płonków i Hubczyków? Bożene Ferfecką tez pozdrowić? a Jurka Krzempka też? to jak ? skonczysz rozbijać małzenstwo i szkalowac mnie czy widzimy sie w SĄdzie? Oczywiscie nie ty jedna odpowiadasz za to szambo koniarczyki i festka tez odpowiedza ciszewska tak samo .To ile wam dowalić za nękanie i zniesławienie? hmm? Kiedys natrafilam na film w yt z tobą w którym mówiłas jak sama chciałas zeby kazał mi usunac ciaze i ze szatan cie do tego popychał ale ze juz sie nawróciłaś .Ty sie nawróciłaś? wątpię! Mój syn jest moją najwieksza siłą ,moim skarbem -wymodliłam go! I jeszcze jedno sobie zapamietaj ,,nigdy rafała do niczego ani do żadnego ślubu nie zmuszałam! sam przylazł za mną i synem z powrotem na kolanach .Inna kwestia ze ja mu nigdy nie wybacze bo nic sie nie zmienił wrecz to co robi zakrawa o kryminał ,chcesz takiego.Bierz ! twoj wybór.Pasujecie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość PaPa81 napisał:

TO WYPJERDALAJ Z TEGO FORUM A NIE SIE TU ZALISZ...

Wyszlo szydlo z worka, to caly Artur K chamski i prymitywny.Marzył całe życie o animowosci na Internecie i robieniu świństw kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Wyszlo szydlo z worka, to caly Artur K chamski i prymitywny.Marzył całe życie o animowosci na Internecie i robieniu świństw kobietom.

nie znam żadnego Artura za to znam Anne Komorowską od 1997 roku kiedy mój maz jezdził do niej po kryjomu a ja byłam w ciazy z synem ,przez nia posypało sie wesele ,teraz mają romans na to wygląda i to od wielu lat.Ta kobieta mnie niszczy,rozbija rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

koniarczyków i festke oraz kowalczykowa do komletu! Wszystkich was podam i nie wymyslaj mi tu zadnych Arturów! i Bóg wie kogo jeszcze.!Moja rodzina tak samo odpowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy jest tu psychiatra? 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja też pamiętam Anne z 2008 gdy upolować ja w sieci.Nie była wolna.Dla niego wzięła rozwód z on zabawial się jej kosztem do chwili obecnej.Tak Artur.I koniec tematu.Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×