Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gtgtgt

Kto z was ma telefon sieci virgin mobile? Wiecie, ze shakowali nasze dane osobowe

Polecane posty

Gość gtgtgt

w tym PESEL nr dowodu osobistego - czyli wszytsko to co jest potrzebne do wziecia kredytu ( chwilowki) przez internet. 
Jestem przerazona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasssssja

Skad masz te informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

To peawda. Moj maz wlasnie dostal wiadomosc, ze byl wyciek danych. Teraz czyta jakie sa mozliwosci zabezpieczenia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KurkaWodna

Jestem w tej sieci i od początku jej nie lubię, bo ciągle są jakieś problemy. Co chwilę zbierałam się do zmiany na inną, ale odkładałam w czasie i teraz mam za swoje. Dzięki za informację, bo żadnej wiadomości nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYBRYDA NA PAZNOK

Na fejsbooku ludzie pisza, ze dzwonia do nich jakies obce numery z zagranicy 😞 Dochodzi tez do prob shakowania hasel do google, poczty elektronicznej. Kilka osob pisalo, ze ktos probowal z ich konta wyplacac pieniadze. Koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc4
6 godzin temu, Gość Jasssssja napisał:

Skad masz te informacje?

Wejdz sobie na strone Virgin Mobile Polska na FB tam jest komunikat z firmy na ten temat. 
Jesli ktos nie dostal SMS powinien zadzwonic na infolinie tej sieci i zapytac czy jego dane tez wyciekly. 
Ja sie boje, ze ktos wezmie na mnie chwilowke lub kredyt on-line. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dostałam z sieci taką informację, bo mam telefon w Virgin. I jakoś się nie martwię. Ktoś może na mój pesel wziąć kredyt z banku, ale musilby brać w tym udział nieuczciwy pracownik banku. A bank musi mi udowodnić, że to ja wzięłam ten kredyt, i że to mój podpis widnieje na dokumentach. Grafolog i złodzieje do więzienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytul o
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dostałam z sieci taką informację, bo mam telefon w Virgin. I jakoś się nie martwię. Ktoś może na mój pesel wziąć kredyt z banku, ale musilby brać w tym udział nieuczciwy pracownik banku. A bank musi mi udowodnić, że to ja wzięłam ten kredyt, i że to mój podpis widnieje na dokumentach. Grafolog i złodzieje do więzienia.

Chyba nie wiesz sama o czym mowisz! Wystarczy Twoj nr pesel i nr dowodu i juz mozesz brac kredyt on-line. Nie tzreba wtedy twojego podpisu. 
Na jkaim ty swiecie zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
19 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dostałam z sieci taką informację, bo mam telefon w Virgin. I jakoś się nie martwię. Ktoś może na mój pesel wziąć kredyt z banku, ale musilby brać w tym udział nieuczciwy pracownik banku. A bank musi mi udowodnić, że to ja wzięłam ten kredyt, i że to mój podpis widnieje na dokumentach. Grafolog i złodzieje do więzienia.

W dzisiejszych czasach, majac dane ktore wyciekly, to mozesz brac kredyt przez internet. Bez wychodzenia z domu, bez podpisow, bez rozmowy z pracownikiem banku. Ja bym sie wiec martwila. Moj maz zastrzegl juz swoj dowod i jest w trakcie zastrzegania nr PESEL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×