Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość facet_niezbyt_przystojny

Co musi zrobić brzydki facet

Polecane posty

Gość Ona
47 minut temu, Gość Gość napisał:

U faceta liczy się wzrost i ogólna postara a nie piękna twarz.

Jako kobieta nie zgadzam sie. Wole nizszy wzrost i przystojną twarz niz wysokiego brzydala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
58 minut temu, Gość facet_niezbyt_przystojny napisał:

Z wiadomych względów nie wstawię tu swojego zdjęcia ale opiszę siebie tak:

- Niski wzrost

- wysokie czoło z zakolami (włosów właściwie już nie posiadam)

- duży krzywy nochal (wiele lat temu w czasach szkolnych miałem wypadek i złamany nos)

- odstające małżowiny uszne

W sumie najbardziej dobija mnie psychiczne mój wzrost i te uszy bo już w szkole wołali na mnie "plastuś"

 

 

 

 

 Włosy na zero lub bardzo króciutko maszynką. Broda i wąs w parze, taki  a'la hiszpański zarost  nie każdemu pasują.{ Mnie się podoba } Markowe ubrania wcale nie świadczą o elegancji i zadbaniu. Dobra jakość to nie koniecznie marka. Czysto i schludnie. Głos i oczy potrafią urzec kobietę. Wiadomo, że ważny całokształt. 

Ile masz wzrostu? Piszesz że niski jesteś. Niski a niski to też różnica. Mój ojciec miał 168 cm Przystojniak z niego był. Rysy twarzy miał ładne. Bujne włosy czarne, chociaż też  zakola i wysokie czoło. Nie należał do śmiałych a podobał się kobietom. Dawniej te168cm to był  średni wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mądrość ludu mówi,  że wystarczy by mężczyzna był piękniejszy od diabła, skądś to się wzięło, wieki obserwacji

Kiedyś tak było. Ale mądrości ludowe straciły na aktualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Zacznij nadrabiać charakterem, kobitki uwielbiają jak facet jest zabawny, zawsze je rozśmiesza, potrafi zagadać 

Bzdura. To jest ściśle związane z wyglądem.

Jeżeli niezbyt przystojny facet coś powie, to nikt się nie zaśmieje. Ale jeśli tego samego tekstu użyje przystojniak, to wszyscy będą pękali ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowypejzaż

Wszystko jest kwestią czasu i doświadczenia. Większość kobiet 30+ już to porzekadło z diabłem w treści rozumie. Młode dziewczęta niestety jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 27.12.2019 o 19:27, Gość taki obraz wasz napisał:

Kiedyś tak było. Ale mądrości ludowe straciły na aktualności.

Młodzi go nie znają.Takiego porzekadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
41 minut temu, Gość gość napisał:

Młodzi go nie znają.Takiego porzekadła.

Znają, znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Po pierwsze przestan sluchac durnych bab z kafe i ich madrosci zaslyszanych od wioskowej baby jak facet musi byc ladniejszy od diabla .... Po drugie rzeczywiscie zrob operacje nosa i malzowin to nie powinno byc zbyt drogie. Zeby jak masz w miare proste to wybiel tez nie jest to jakis duzy koszt i latwo zrobic. Tylko zrob to u dentysty a nie jakimis srodkami z neta. Wlosy to na lyso bo tu rady juz nie ma a niby jakies przeszczepy ale to chyba koszt bardzo duzy. Ze wzrostem i jak twierdzisz twarz masz nieszczegolna to rzeczywiscie tragedia. to jest podstawa zwlaszcza chociaz zebys twarz mial ladna to jeszcze wzrost ujdzie. Bo jest duzo kobiet niskich co jakos przejda nad wzrostem do porzadku dziennego a jak twarz masz nijaka to tragedia po prostu. Kobiety sa strasznymi wzrokowacami i bez niej mozesz sobie odpuscic reszte. I nie daj sobie wmowic ze poprawa reszty cos zmieni najwyzej lepiej bedziesz traktowanay to nie oznacza ze bedziesz mial jakies szanse. Co najwyzej kobieta nie bedzie chciala na twoj widok zwymiotowac i bedzie przez to miala lepsze samopoczucie. Jak to cie satysfakcjonuje to spoko.Jak juz masz twarz brzydka to coz czekaj pomysle takjak o moim kumplu przypadek beznadziejny co mu zadna kobieca rada nie pomoze.........ogarnij sie rzuc nalogi i celuj w jakis nizszy target matki z 3 dzieci i tez takie mniej niz srednio urodziwe. Ewentualnie starsze kolo 45roku zycia co wmiare sie jakos trzymaja. Bo jak kobieta jest ladna i przecietna to ma wymagania jakby byla druga miss polonia wiec bez zarobienia milionow lub 30 operacji plastycznych takiej nie zdobedziesz nigdy chocbys byl polaczeniem einsteina i zbigniewa herberta 😄 Z  ubraniami i perfumami sobie daruj to akurat nie gra wiekszej rolajak sie podobasz to nawet zwykla koszulka i jeansy starcza a z twarza swini to nawet garnitur od armaniego nic nie da 🙂 Perfumy to tez moga byc najtansze i tak zadnej kobiety na to nie poderwiesz. Kup jakie lubisz i tyle przynajmniej tobie sie beda podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.12.2019 o 17:08, Gość Monika napisał:

Nos,zęby i uszy to podejrzewam że potrzeba by jakieś 30.000 zł jak nie lepiej. Ja rozumiem jak się ma naście lat to można taką kasę wywalić na operacje plastyczne ale po 30tce to już nie ma sensu.

dlaczego? wlasnie wtedy ma sie wlasna kase przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej
Dnia 27.12.2019 o 17:24, Gość Gość napisał:

Nie tylko geny a zły tryb życia, papierosy, alkohol, niedosypianie, żarcie goowna. To ma wpływ 

Fakt. Znam 30 kilkuletniego chłopaka z mojego osiedla co pali i pije od kilkunastu lat a do tego ciężko pracował przy budowach dróg jako fizyczny i teraz facet wygląda jak wrak człowieka. Twarz pomarszczona z bruzdami, włosów już prawie nie ma, przygarbiony, dłonie zniszczone, zębów też mu prawie połowę brakuje. Życie i wykonywana praca ma duży wpływ na wygląd człowieka zauważcie że fizyczni wyglądają gorzej niż umysłowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Miałem na myśli że szybciej się starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej

Miałem na myśli że szybciej się starzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×