Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przemowa

Bawią mnie te wypociny kobiet że wygląd u faceta jest nie ważny

Polecane posty

7 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No jednak nie. Dla mężczyzn wygląd jest ważny, ale nie aż tak jak dla kobiet. Mężczyźni są o wiele bardziej skłonni, by związać się z nieatrakcyjną kobietą niż kobiety z nieatrakcyjnym mężczyzną.

Nieatrakcyjną, czyli jaką? Starą? Grubą? Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No jednak nie. Dla mężczyzn wygląd jest ważny, ale nie aż tak jak dla kobiet. Mężczyźni są o wiele bardziej skłonni, by związać się z nieatrakcyjną kobietą niż kobiety z nieatrakcyjnym mężczyzną.

na portalach randkowych czeka masa brzydkich, grubych - nieatrakcyjnych kobiet - czemu zaden facet je nie chce skoro jestescie niby slonni sie zwiazac z nieatrakcyjna?

no po chooj lamiesz parszywa kłamliwa łaj.zo?? wy tylko na idealy czekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
10 minut temu, Gość gosc napisał:

spojrz bazylu na swoj swinski ryj

a ty idz umaluj morde zeby ludzi nie straszyc na ulicy. dzien w dzien 2 godziny zmarnowane na malowanie ryja buheheeheheheheheheh :V :V :V :V :V :V :V i kazda tak musi robic bo inaczej tragedia na ryjach :V :V :V :V :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Nieatrakcyjną, czyli jaką? Starą? Grubą? Hmmm?

Mężczyzna mając do wyboru kobietę mniej atrakcyjną z fajnym charakterem i ładniejszą, ale beznadziejną z charakteru, wybierze tę pierwszą.

Kobieta wybrałaby przystojniejszego.

Ponadto dla kobiet 80% mężczyzn jest poniżej przeciętnej, podczas gdy mężczyźni oceniają urodę kobiet obiektywnie - 50% powyżej przeciętnej i 50% poniżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
11 minut temu, Gość gosc napisał:

na portalach randkowych czeka masa brzydkich, grubych - nieatrakcyjnych kobiet - czemu zaden facet je nie chce skoro jestescie niby slonni sie zwiazac z nieatrakcyjna?

Czeka też masa przeciętnych z wyglądu (nie brzydkich!) mężczyzn, których żadna kobieta nie chce, bo dla nich facet poniżej 8/10 jest nieatrakcyjny i nie widzą żadnej możliwości, by się z nim spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
59 minut temu, Gość gosc napisał:

spojrz bazylu na swoj swinski ryj

moj swinski ryj mi sie podoba a to czy sie komus innemu podoba to mnie obchodzi tyle co to gowno ktore zrobilem 30 lat temu :V zal mi tych co sie tak przejmuja ze komus sie ich ryj nie podoba. tylko zalosne frajerstwo uzaleznione od widzimisie innych sie tym przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×