Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ania

Retix c zabieg w ciazy

Polecane posty

Gość Ania

Czesc jak sie okazalam bylam na zabiegu retix c w ciazy na twarz. Dokladnie 2 tyg po zaplodnieniu czyli tak jakby 4 tydzien ciazy. Czy sa powody do zmartwien? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kipoa

Nie, wiele kobiet nie wie na tym etapie o ciąży, bo jest jeszcze bardzo wczesna. Płód jest na początku bardzo dobrze chroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dzieki ale mino to sie martwie. Naczytalam sie ze retix c ma straszne wplyw na plod ale to moze od jakiegos 4 tygodnia tak sie dzieje? Bo na pocztaku dziecko zywi sie komorka? Bylam tylko na jedym zabiegu po 2 tygodniach od zaplodnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2019 o 19:44, Gość Ania napisał:

Dzieki ale mino to sie martwie. Naczytalam sie ze retix c ma straszne wplyw na plod ale to moze od jakiegos 4 tygodnia tak sie dzieje? Bo na pocztaku dziecko zywi sie komorka? Bylam tylko na jedym zabiegu po 2 tygodniach od zaplodnienia. 

Aniu widze ze mialas podobna sytuacje jak ja. widze tez ze komentarz byl dodany w tamtym roku czy dziecko urodzilo sie zdrowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Ewa9207 

Ewa jak w twoim przypadku dzidzius zdrowy?!

Ja robilam zabieg a po 2tyg wynik pozytywny mi wyszedl i się martwię.

Odp prosze jeśli odczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2019 o 19:44, Gość Ania napisał:

Dzieki ale mino to sie martwie. Naczytalam sie ze retix c ma straszne wplyw na plod ale to moze od jakiegos 4 tygodnia tak sie dzieje? Bo na pocztaku dziecko zywi sie komorka? Bylam tylko na jedym zabiegu po 2 tygodniach od zaplodnienia. 

Aniu co u Ciebie jak dzidzius odp proszę bo mam podobną sytuację i tez się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×