Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cc to nie poród

zmartwię was ale cc to żaden poród

Polecane posty

Gość cc to nie poród

to po prostu operacja usunięcia dziecka z macicy i nazywanie tego "rodzeniem" jest jakąś żenadą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak nas zmartwiłaś że wszyscy płaczemy buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i... ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam

o już się odezwała pierwsza niby-matka 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha

To s/r/a/n/i/e jest porodem. Ciężko się wypycha po konkretnym posiłku te nowe, capiące życie..

A tak na poważnie...

Co za k/r/e/t/y/n/k/a...rodzisz naturalnie i masz ból p/i/z/d/y o to a może rodziłaś i dół nie ten sam?  A może jesteś zwyrodniałą położną?

Wg podręcznika do położnictwa cc to też poród.

 

I nie obrażaj kobiet po cc. Lepiej mieć cc i żyć/mieć zdrowe dziecko niż dostać krwotoku i/lub urodzić chore/martwe dziecko. To czy PORÓD był drogą naturalną czy cc nie decyduje też o tym czy rodząca jest dobrą kobietą/matką. I czy nią jest.

Dodam, że wypychanie dziecka przez krocze nie jest wybitnym osiągnięciem. Mamy medale przyznawać?

A dla mnie operacja ze znieczuleniem to nie operacja. Idziesz ciąć się na żywca?

Skąd się biorą takie ameby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale się zmartwiłam,  jak ja się teraz podniosę po takim szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zmartwie Cię Autorko, ale to, co masz między uszami to żaden mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość pytanie mam napisał:

o już się odezwała pierwsza niby-matka 🧐

Trollować i prowokować to też trzeba umieć, a Ty cienka jesteś w te klocki. Serio? "niby-matka"? i myślisz że gufno burzę tym rozkręcisz? Przecież ten tekst był już oklepany 5 lat temu. To jest mało subtelne i żałosne co robisz.

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Trollować i prowokować to też trzeba umieć, a Ty cienka jesteś w te klocki. Serio? "niby-matka"? i myślisz że gufno burzę tym rozkręcisz? Przecież ten tekst był już oklepany 5 lat temu. To jest mało subtelne i żałosne co robisz.

0/10

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zmartwie Cię Autorko, ale to, co masz między uszami to żaden mózg.

To nitka podtrzymujaca uszy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Wszyscy się przejęli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To nitka podtrzymujaca uszy 😂

Dobre! :P. W takim razie moje dzieci się wykluły i co mam zazdrościć kilkunastu godzin męki :P. Co za różnica czy nazwiesz to poród czy wyciągnięcie z macicy? Nazywaj jak chcesz, moje dzieci nie narzekają, im i tak wszystko jedno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A wiesz ile dzieci i matek uratowalo cc? DUŻO!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Skoro to nie poród to dlaczego w karcie wpisują: PORÓD przez cesarskie cięcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakbym słyszała swoja teściowa..... Jakoś jak jej córce wyjeli dziecko z brzucha to dzwoniła że już urodziła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dwa razy rodziłam naturalnie i mam w d.upie twoje prowo i to, co próbujesz rozpętać obrażając inne matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ojejej to dobrze że miałam cc bo samo słowo poród wywołuje u mnie odruch wymiotny 🤮 jeśli rodziłas naturalnie to twoja rola to zarzynane prosię fujjj i ta wstrętna rozklapucha między nogami, rozerwane dupsko bleeee autorko musisz być strasznie obrzydliwa krówka rozpłodowa. A teraz zamykaj umyć wiadro między nogami bo tak capi że aż tutaj czuc 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zula
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ojejej to dobrze że miałam cc bo samo słowo poród wywołuje u mnie odruch wymiotny 🤮 jeśli rodziłas naturalnie to twoja rola to zarzynane prosię fujjj i ta wstrętna rozklapucha między nogami, rozerwane dupsko bleeee autorko musisz być strasznie obrzydliwa krówka rozpłodowa. A teraz zamykaj umyć wiadro między nogami bo tak capi że aż tutaj czuc 😫

A musisz się zniżać do jej poziomu i tym samym obrazać kobietyn które rodziły naturalnie ale które nikomu nie ubliżają?  Ja urodziłam naturalnie, a Ty mnie obrażasz. Ja ciebie nie obrażam. Serio opamiętajcie się czasem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, to ten poród naturalny tak zwichrował ci psychikę, czy od urodzenia jesteś głupia? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Zula napisał:

A musisz się zniżać do jej poziomu i tym samym obrazać kobietyn które rodziły naturalnie ale które nikomu nie ubliżają?  Ja urodziłam naturalnie, a Ty mnie obrażasz. Ja ciebie nie obrażam. Serio opamiętajcie się czasem. 

No widać, cc czy sn, jak prowo padnie na podatny grunt, to aż przykro czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gosccc

LUDZIE PO CO ODPISUJECIE NA TE MARNE PROWO PRZECIEZ AUTORCE (ktora ma ewidentnie jakis z tym problem nie wiedzac z jakoego powodu )TYLKO O TO CHODZIŁO BY WYWOLAC BURZĘ. MASAKRA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123456

Ja pomyslalam w ten sposob tylko raz. Zaraz po porodzie naturalnym, 16h bez znieczulenia gdy kolezanka, ktora miala planowane cc napisala mi, ze urodzila. W tej jednej chwili mialam ochote jej napisac, ze chyba nie wie co mowi, ze nie ma pojecia co to porod.

Nie napisalam jej tego :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak męczysz się 15godzin w strasznym bólu i dalej i dalej aż w końcu pojawia się  druga zmiana w szpitalu i aż biega bo "odlatujemy" i masz 2 min z sali na blok i nawet zgody nie zdążysz podpisać.... To nie jest poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość zocha napisał:

To s/r/a/n/i/e jest porodem. Ciężko się wypycha po konkretnym posiłku te nowe, capiące życie..

A tak na poważnie...

Co za k/r/e/t/y/n/k/a...rodzisz naturalnie i masz ból p/i/z/d/y o to a może rodziłaś i dół nie ten sam?  A może jesteś zwyrodniałą położną?

Wg podręcznika do położnictwa cc to też poród.

 

I nie obrażaj kobiet po cc. Lepiej mieć cc i żyć/mieć zdrowe dziecko niż dostać krwotoku i/lub urodzić chore/martwe dziecko. To czy PORÓD był drogą naturalną czy cc nie decyduje też o tym czy rodząca jest dobrą kobietą/matką. I czy nią jest.

Dodam, że wypychanie dziecka przez krocze nie jest wybitnym osiągnięciem. Mamy medale przyznawać?

A dla mnie operacja ze znieczuleniem to nie operacja. Idziesz ciąć się na żywca?

Skąd się biorą takie ameby...

Porod to jak operacja bez znieczulenia, jak ktos sie madrzy ze to pikus to mysle ze i kazda operacje na zywca wytrzyma.Tylko ze lekarzom moze utrudniac, jesli sie bedzie ruszac przy otwartej jamie brzusznej czy klatce piersiowej, wiec sie nie zgodza na ciecie na zywca, nawet na wlasna prosbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×