Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lolka

Starania o dziecko

Polecane posty

Gość Lolka

Witajcie, zaczęliśmy starania z mężem o drugie dziecko, szukam osób które tez sa na etapie starań o pierwsze czy kolejne dziecko, zawsze raźniej w grupie wymienić sie radami czy po prostu wspierać sie. Moje Pierwsze dziecko ma juz ponad dwa lata, było cieżko aby zajść w ciąże udało sie dopiero w 11 miesiacu starań wiec i teraz wydaje mi sie ze będzie to troche trwało ... jeśli sa tutaj kobiety które tez postanowiły mieć dziecko zapraszam do rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Nam się udało w trzecim miesiącu starań, zaczęliśmy w październiku, udało się w grudniu. Maja, ur. 30 września 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka

Ewa a teraz staracie sie o dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Narazie nie, dopiero pod koniec przyszłego roku planujemy, kiedy dostanę umowę na czas nieokreślony i będę mogła iść na urlop wychowawczy. Słyszałam generalnie że jeśli po roku nie wychodzi trzeba iść do gina i porobić badania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka

taki miałam plan ze jak do roku nie uda sie zajść w ciąże to robimy z mężem badania ale jednak udało sie i jak pózniej sie okazało to ciąża była książkowa nie miałam żadnych problemów ani złych wyników badań. Ale teraz znowu boje sie ze długo bedzie trzeba czekac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

O pierwsze dziecko starałam się ponad dwa lata, starania o drugie zaczęliśmy ponad rok temu, chciałam przejść płynnie z urlopu macierzyńskiego na L4 z powodu ciąży, ale nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

O pierwsze dziecko staraliśmy się ponad dwa lata i zaszłam jak się całkowicie poddałam, mieliśmy ustalony termin wizyty w klinice leczenia niepłodności. Teraz staramy się o drugie i w styczniu minie rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka

Musi sie kiedyś udać najgorsze ze wszystko siedzi w głowie i nie można tej blokady puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My długo się staralismy😊

w drugim cyklu zaszłam w ciąże, wczoraj robiłam test.... to moja trzecia ciaza i w styczniu 10mam wizytę u lekarza, cieszymy się i jednocześnie jest strach, ale to naturalne... Tobie tez zycze szybkiego zajścia w ciaze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×