Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabi

Mąż przy bracie i bratowej zaczął opowiadać że chciałby laske n a pół roku z tajwanu

Polecane posty

Gość Gabi

Mieszkamy za granicą. W święta przyjechał do nas brat z rodz. Moja babcia itp... Siedzieliśmy przy stole i brat zaczol opowiadać o koledze że przywiózł sobie kobietę z Tajwanu że zapłacił za nią i musi rodzinie wysyłać co miesiąc bodajże 50 euro i takie tam ...y. Mój mąż na to że on by też taka babkę chcial na pół roku..... Szczęka mi opadła, bratu i bratowej też nic się nie odezwałam bo wstyd mi było przy babci i dzieciach. Dziś pojechali, mąż poszedł na drugą zmianę a we mnie się gotuje..... Co za h, u, j i prosta....k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cóż ci mam napisać? Sama już napisałaś co o nim myślisz. Albo facet ma kryzys wieku średniego, albo za rzadko uprawiacie seks niemniej tekst poniżej krytyki.....swoje by odemnie uslyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze ze w Pl mieszkam..... Niewolnictwo w 21 wieku. Podejrzewam że albo twój facet ma małego ptaszka albo nie bardzo potrafi go używać, tacy najczęściej maja takie podejście do kobiet. Wyrwal się z pl żyje mu się trochę lepiej to myśli że jest Bogiem. Szybko sprowadzilabym go do parteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tajwan jest bogata prowincja (wyspa) i ZADNA zdrowa psychiczie kobieta stamtad nie bylaby zainteresowana jakims zwyklym przypadkowym Polakiem, nawet mieszkajacym na zachodzie EU. Glupi zmyslony temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tajwan jest bogata prowincja (wyspa) i ZADNA zdrowa psychiczie kobieta stamtad nie bylaby zainteresowana jakims zwyklym przypadkowym Polakiem, nawet mieszkajacym na zachodzie EU. Glupi zmyslony temat.

Pewnie pomyliła Tajwan z Tajlandią. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Może faktycznie pomyliłam ale to już nie ważne skąd tylko sam fakt takiego pomysłu, takiego tekstu rzuconego przy mojej rodzinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość gość napisał:

Pewnie pomyliła Tajwan z Tajlandią. 😄

Zmyslila wszystko na 200%

Zero wiedzy o zamoznosci i mantalnosci Azjatow

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gabi napisał:

Może faktycznie pomyliłam ale to już nie ważne skąd tylko sam fakt takiego pomysłu, takiego tekstu rzuconego przy mojej rodzinie. 

Doucz sie zanim zmyslisz temat

Azjaci sa ambitni i nikt z nich nie polecialby na jakiegos zwyklego chlopka z kraju typu Polska, nawet jak jest na emigracji w jakims Jukeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia

Mąż ma podobnego kolegi który w towarzystwie potrafi walić takie głupie teksty typu że otworzy sobie burdel i będzie testował te panienki. Przywiezie z Ukrainy bo wiadomo biedne itp... Kolega już po rozwodzie, do tej pory burdelu nie otworzył i jak za żona tego skakał z kwiatka na kwiatek tak teraz zima.... Kwiatki nie kwitną i to już dobre 3 lata. Pogadaj z mężem w cztery oczy, jeśli mu coś nie pasuje niech powie tobie. Rzucanie głupich aluzji przy rodzinie jest niesmaczne i prostackie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gabi napisał:

Mieszkamy za granicą. W święta przyjechał do nas brat z rodz. Moja babcia itp... Siedzieliśmy przy stole i brat zaczol opowiadać o koledze że przywiózł sobie kobietę z Tajwanu że zapłacił za nią i musi rodzinie wysyłać co miesiąc bodajże 50 euro i takie tam ...y. Mój mąż na to że on by też taka babkę chcial na pół roku..... Szczęka mi opadła, bratu i bratowej też nic się nie odezwałam bo wstyd mi było przy babci i dzieciach. Dziś pojechali, mąż poszedł na drugą zmianę a we mnie się gotuje..... Co za h, u, j i prosta....k

Zastanawiam się, skąd Wy takich facetów bierzecie? Aż wierzyć się nie chce. Żadnego wstydu, żadnych skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zastanawiam się, skąd Wy takich facetów bierzecie? Aż wierzyć się nie chce. Żadnego wstydu, żadnych skrupułów.

Wierz mi kochana że życia nie znasz.... Koleżanki mąż super koleś, szarmancki, inteligentny, wykształcony po ślubie zaczął się zmieniać. Nagle stał się bardzo skapy, od żony wymagał błysku w domu, obiadów dwu daniowych itp....sam po powrocie do domu paluszkiem nie kiwnal bo przecież był w pracy. Po kilku latach doszły rekoczyny itp.... W końcu się rozeszli, wiecznie ma poślizg w płacenia alimentów, z dziećmi wogole się nie spotyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Doucz sie zanim zmyslisz temat

Azjaci sa ambitni i nikt z nich nie polecialby na jakiegos zwyklego chlopka z kraju typu Polska, nawet jak jest na emigracji w jakims Jukeju

A wiesz, że mogłabyś się zdziwić i to mocno? Bo są Azjaci i są Azjaci. Wielu Azjatów jest tak samo zafascynowanych Polską, jak wielu Polaków Japonią. Chińczycy bardzo chętnie wiążą się aktualnie z Europejkami, bo one nie są "wymagalne", a Chinka już tak. Jeśli chodzi o wspomnianą przeze mnie Tajlandię, to tam młode dziewczęta z bardzo biednych rodzin rzeczywiście są sprzedawane. Sprzedawane do burdeli, bo może będą miały co jeść ( jakieś 15% ludności jest niedożywiona), więc wyrokowanie, czy to prawda, czy też nie, co autorka pisze o znajomym, nie jest takie oczywiste.

To, że kraj jest bardzo bogaty, nie oznacza, że nie ma w nim bardzo biednych ludzi przymierających głodem. A tacy potrafią sprzedać dziecko, żeby 5 pozostałych miało przez jakiś czas co jeść, zwłaszcza, że ogólnie kobieta nie jest tam traktowana jak człowiek. Autorka nie napisała, że brat z mamą mieszkają razem z nią w jednym kraju. A jeśli jednak mieszkają, to znajomy nie musi być Polakiem.

Autorko, a nie przyszło ci do głowy (piszę na wypadek, gdybyś nie zmyślała),  że ten znajomy może twojego brata w bambuko ładować? Tzn, że normalnie poznał kogoś i ona się zgodziła wyjechać razem z nim i żadnego kupna nie było? Wydaje mi się, że jakby kupił "babę" od rodziny, to nie babę, a młode dziewczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Zaneta napisał:

Wierz mi kochana że życia nie znasz.... Koleżanki mąż super koleś, szarmancki, inteligentny, wykształcony po ślubie zaczął się zmieniać. Nagle stał się bardzo skapy, od żony wymagał błysku w domu, obiadów dwu daniowych itp....sam po powrocie do domu paluszkiem nie kiwnal bo przecież był w pracy. Po kilku latach doszły rekoczyny itp.... W końcu się rozeszli, wiecznie ma poślizg w płacenia alimentów, z dziećmi wogole się nie spotyka 

A jesteś pewna, że koleżanka o wszystkim ci mówiła? Może wstydziła się przyznać, że od początku było coś nie tak. Wg moich obserwacji i doświadczenia do roku czasu wychodzą absolutnie wszystkie cechy danego człowieka. Mojego męża znałam 10 miesięcy przed ślubem i niczym mnie szczególnie nie zaskoczył, a jesteśmy 9 lat po ślubie. Trzeba też zwracać uwagę na rodzinę i znajomych faceta. Podejrzewam, że po prostu nie wiesz wszystkiego o koleżance, a sygnały że jej mąż nie jest tak naprawdę szarmancki były już wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój mąż też okazał się prostakiem, egoista i świnia. Można powiedzieć że wiedziały galy co brały.... Nie wiedziały. Jestem z roczników że mieszka się z facetem po ślubie itp... I tu fakt szybko klapki opadły tyle że byłam już mężatką w dodatku w ciąży. Co do rodziny też można się przejechać. Rodzina męża bardzo pobozni, inteligentni ludzie, ale też perfidni i manipulujący. Porozmawiać można tylko o tematach które im pasują ale trzeba też mówić to co chcą usłyszeć. Mojej rodzinie daleko do ideału ale są prawdziwi, mogę być przy nich sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tajwan jest bogata prowincja (wyspa) i ZADNA zdrowa psychiczie kobieta stamtad nie bylaby zainteresowana jakims zwyklym przypadkowym Polakiem, nawet mieszkajacym na zachodzie EU. Glupi zmyslony temat.

Nielegalna, bo nielegalna, ale na Tajwanie kwitnie prostytucja. Oczywiście głównie dla turystów. I niestety często też nieletni są do niej zmuszani. Na Tajwanie mnóstwo osób żyje w skrajnej biedzie. A wręcz w nędzy. I co z tego, że w dużych miastach buduje się wieżowce a elita żyje w luksusie, jak na prowincji jest syf i bieda i zacofanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Rozumiem autorko twoje zazenowanie i to że jest Ci poprostu przykro. Dobrze ze nie ciagnelas tematu przy rodzinie i dzieciach, ale koniecznie porusz go w rozmowie z mężem. Pal sześć babcie, brata, bratowa ale rzucać takie teksty przy dzieciach? Żałosny prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
52 minuty temu, Gość Zaneta napisał:

Wierz mi kochana że życia nie znasz.... Koleżanki mąż super koleś, szarmancki, inteligentny, wykształcony po ślubie zaczął się zmieniać. Nagle stał się bardzo skapy, od żony wymagał błysku w domu, obiadów dwu daniowych itp....sam po powrocie do domu paluszkiem nie kiwnal bo przecież był w pracy. Po kilku latach doszły rekoczyny itp.... W końcu się rozeszli, wiecznie ma poślizg w płacenia alimentów, z dziećmi wogole się nie spotyka 

Trochę jednak znam 🙂 taki był mój pierwszy mąż. Nie dosyć, że zazdrośnik to i łapy mu ciągle do bicia latały. Zapomniałam o nim już 🙂

Tylko na myśli mam męża autorki, jak można przy żonie i jej rodzinie takie rzeczy wygadywać. Pod tym względem np. mój pierwszy to był nawet w porządku, chociaż nie żyłam z nim zbyt długo. Raz uderzył, drugi, a za trzecim razem już mnie przy nim nie było. Sprawa w sądzie, i rozwód a na dokładkę sprawa za znęcanie się.

Aktualny mąż jest sprawdzony, ''przetestowany'' życiowo (żart), ale liczyć na niego mogę. Zresztą mnóstwo lat już jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Nielegalna, bo nielegalna, ale na Tajwanie kwitnie prostytucja. Oczywiście głównie dla turystów. I niestety często też nieletni są do niej zmuszani. Na Tajwanie mnóstwo osób żyje w skrajnej biedzie. A wręcz w nędzy. I co z tego, że w dużych miastach buduje się wieżowce a elita żyje w luksusie, jak na prowincji jest syf i bieda i zacofanie.

Moze nielegalni imigranci z krajow 3 swiata lub Rosji, bo lokalni ludzie sa wystarczajaco zamozni i w wiekszosci wyksztalceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Np w Chinach jest duzo ruskich prostytutek, ruskich grajkow ulicznych

Azjaci nie sa biedni

Polacy sa dla Azjatow biedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja myślę że w małżeństwie autorki coś nie gra i mąż chciał ją upokorzyc przy rodzinie, niestety ale tylko siebie upokorzyl i pokazał jakim jest malutkim zlosliwym h, u, j, e, m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kolejna co ma za męża prostackiego janusza. Współczuję wam takich partnerów, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Tu autorka teraz widzę że prostak, ale dobrze zakamuflowany. Od pewnego czasu może jakiś 4 miesięcy potrafi zacząć krzyczeć czepiać się o byle ...y, ale wśród ludzi pełna klasa. Każdy męża ma za faceta na poziomie. Dlatego tak bardzo mną wstrzaslo to jego zachowanie. Za chwilę wraca z pracy, rozmowę chyba odloze na jutro bo dziś jedtem za vardzo roztezesiona żeby to załatwić po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość rozsądny napisał:

Ale przeciez był fajne "menski", odwazny, sam zagadał.

Buahahah głupie ścierwa

Tak, tak, bo ty mizoginistyczny parchu na pewno dobrze wiesz jak było. Faceci potrafią lepiej kamuflowac się niż kobiety (ale pewnie zaczniesz zaprzeczać, nawet nie próbuj) . Wystarczy poczytać tematy na kafe - 80% januszeje, chamieje i prymitywnieje dopiero po ślubie. 

Idź incelić gdzie indziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Autorko ale tak szczerze taki tekst był pierwszy raz czy może zdarzały się wcześniej tylko teraz cię zabolało bo słyszał brat z bratowa? Faceta trzeba trzymać krótko i od samego początku sobie nie pozwalać na głupie gadki i dogadywania. Dlatego dobrze być kobietą niezależna wtedy facet wie że w każdej chwili może dostać kopa w dupe. I dlatego sporo facetów zmienia się gdy rodzi się dziecko a żona jest na macierzyńskim wtedy wydaje mu się że na te moc.... I dlatego sporo kobiet dziś rezygnuje z dziecka bo zdaje sobie sprawę że ja to ograniczy i w jakiś tam sposób zwiaze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość rozsądny napisał:

Z polskich prostaczków. Poleczki lubią prostych, agresywnych chamów o imieniu Damian, Patryk, Darek, Mateusz z tatuażem na przedramieniu "gloria victis" i butelką harnasia w ręku. Darek sprowadza fury z niemiec i ma 7 k na łapę, mieszka w Miednicach pod Głogowach ale to zaradnyc chłopak i śmieszny, woził ją vectrą na zabawy. Kiedyś ją zerżnął w miejscowym lesie, a ciocie kazały brać slub jak brzuszek urósł więc z Dareczkem się pobrali i wrzucili wiesniackie foty na FB. A teraz Darek - prosty chłop z chłopa (jak 80% polskich śmeici) pokazuje prawdziwą twarz - wyjazdy do Holandii, tam prostytutki, wóda, zielsko i te szybkie przelewy międzynarodowe.

Tak cholernie wami gardzę śmiecie.

Nie gardzisz, tylko zazdrościsz. Cholernie to ty byś chciał być takim Damianem. Ale jesteś zwykłym nerdem, który w piątkowy wieczór musi wylewać frustracje i to na forum dla matek. Jak taki Darek bawi się z dziewczyną w klubie, to ty siedzisz spocony przed komputerem i możesz tylko pluć jadem. Nikt cię nie bierze na poważnie i każdy cię wyśmieje, bo wiadomo, że zazdrościsz powodzenia. Zrozum: żadna nie poleci na takie zero i dno jak ty... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I o gadalas z mężem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Moze nielegalni imigranci z krajow 3 swiata lub Rosji, bo lokalni ludzie sa wystarczajaco zamozni i w wiekszosci wyksztalceni.

Może i Tajwan jest bogaty i aktualnie wysoko rozwinięty gospodarczo, bo mają dużo przemysłu. Ale to nie oznacza, że robotnik w tej fabryce smartfonów otrzymuje wysokie wynagrodzenie. Jeśli mam firmę, która ma bardzo wysokie obroty, to płacę również wysokie podatki, ale nie muszę płacić super pensji prawda? Mogę też mieć połowę mniejsze obroty, oraz lepiej opłacanych pracowników i płacone podatki od obrotu i pracownika są dokładnie w tej samej wysokości, co w pierwszym przypadku. Tu i tu państwo ode mnie dostaje przykładowo milion podatku i państwo jest tak samo bogate. Ale czy obywatel jest bogaty? Bo w pierwszym przypadku na pewno nie. A Polsce ludzie pomijając emerytów, też są w większości wykształceni, gospodarka niby idzie do przodu, a jak zarabiamy? 2500-3000zł to normalna pensja. Tylko na kafe są same żony informatyków, którzy zarabiają 12 tys. W takiej fabryce masz 3-4 informatyków, a zdecydowana większość pracowników ma na umowie 2600-3000zł. Nadrabia się nadgodzinami, to wyjdzie te 3 do ręki. Może byśmy i byli zamożniejsi jako obywatele, gdybyśmy nie musieli ogrzewać naszych domostw i kupować na każdą porę roku innych butów i drogiej odzieży wierzchniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tommy
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie gardzisz, tylko zazdrościsz. Cholernie to ty byś chciał być takim Damianem. Ale jesteś zwykłym nerdem, który w piątkowy wieczór musi wylewać frustracje i to na forum dla matek. Jak taki Darek bawi się z dziewczyną w klubie, to ty siedzisz spocony przed komputerem i możesz tylko pluć jadem. Nikt cię nie bierze na poważnie i każdy cię wyśmieje, bo wiadomo, że zazdrościsz powodzenia. Zrozum: żadna nie poleci na takie zero i dno jak ty... 

Ej dobra, ale co po nim jedziesz? Facet napisał swoją opinię a ta z wątami od razu. Ma sporo racji w tym co napisał, bo baby najpierw biorą sobie szczerbatych januszy a potem sama z bachorem ryk i logowania na badoo. To jest dopiero obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia żona Zbysia

Za 50 dolarów to sama sobie taką przygarnę. Wystarczy, że będzie prać, gotować, sprzątać i zmieniać żwirek w kuwecie, od seksu mąż ma mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie gardzisz, tylko zazdrościsz. Cholernie to ty byś chciał być takim Damianem. Ale jesteś zwykłym nerdem, który w piątkowy wieczór musi wylewać frustracje i to na forum dla matek. Jak taki Darek bawi się z dziewczyną w klubie, to ty siedzisz spocony przed komputerem i możesz tylko pluć jadem. Nikt cię nie bierze na poważnie i każdy cię wyśmieje, bo wiadomo, że zazdrościsz powodzenia. Zrozum: żadna nie poleci na takie zero i dno jak ty... 

Hahah nie ośmieszaj się. Obcowałem z dziesiątkiem dziewczyn i to nie z Karinami i z tymi normalnymi. "Potańczy w klubie" - ty prosta polska Monika, taki haj to se w dupe wsadz, coś jak wypicie flaszki.

Widac po twojej wypowiedzi ze jesteś tak samo prosta jak to barachło z mojej wypowiedzi, czytaj: za głupia na dialog ze mną. Ale wy zwierzęta tak macie, ze jedynie wąskie horyzonty wam przyświecają.

I widzisz, taki Dareczek, prosty chlopina spuści się w piczkę a potem jęk łeeee żona mi nie daje. Mnie nie jedna probowala wrobic i co ? I g.!!! Widzisz polska Monika różnice??! Takie polski prostaczek wyrobny jest śmieciem przy facecie mojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×