Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuba35lat

Wszedłem parę razy na profil kobiety na Sympatii i dodała mnie do czarnej listy dlaczego ?

Polecane posty

Gość Kuba35lat

Mam konto na Sympatii, bez zdjęcia i opisu nigdy nie byłem w związku, jestem prawiczkiem . Często przeglądam profile kobiet i jedna 34 letnia mnie dodała do czarnej listy choć tylko oglądałem parę razy jej profil. Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mnie też niektóre tak dodają, za wejście. Nie mam nic opisane jak Ty a też to się zgadza i mimo dobrych zdjęć, pasji fiu do czarnej listy. To są stuknięte niewyżyte i w ten sposób wyżywają się na mężczyznach. ALbo po prostu nie chcą widzieć tych co nie w ich typie księcia i już. Ja mógłbym dodać do czarnej większośc kobiet ale po co mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Tylko trzeba mieć już plan na inne sposoby a nie fantazje o tym, jak i gdzie samemu uderzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba35lat
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Mnie też niektóre tak dodają, za wejście. Nie mam nic opisane jak Ty a też to się zgadza i mimo dobrych zdjęć, pasji fiu do czarnej listy. To są stuknięte niewyżyte i w ten sposób wyżywają się na mężczyznach. ALbo po prostu nie chcą widzieć tych co nie w ich typie księcia i już. Ja mógłbym dodać do czarnej większośc kobiet ale po co mi to.

Ale na sympatii jest opcja ze n.p. nie można wejść na profil jeśli oglądający nie ma zdjęcia profilowego,  dlaczego nie włączyła tej opcji ? Strasznie dziwaczne zachowanie brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

Mnie też niektóre tak dodają, za wejście. Nie mam nic opisane jak Ty a też to się zgadza i mimo dobrych zdjęć, pasji fiu do czarnej listy. To są stuknięte niewyżyte i w ten sposób wyżywają się na mężczyznach. ALbo po prostu nie chcą widzieć tych co nie w ich typie księcia i już. Ja mógłbym dodać do czarnej większośc kobiet ale po co mi to.

Skąd wiesz, ze Twoje zdjęcia są dobre?  zbyt dużo pasji, to tylko dzwonek alarmowy dla mnie, facet z mnóstwem pasji, nie będzie miał czasu dla kobiety.....jesli tylko zagladasz a nic nie piszesz to nasuwa się żeś czubek i tyle.

panowie moze poćwiczymy pogawędkę 🙂  sama usunęłam profil na sympatii bo to bez sensu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Skąd wiesz, ze Twoje zdjęcia są dobre?  zbyt dużo pasji, to tylko dzwonek alarmowy dla mnie, facet z mnóstwem pasji, nie będzie miał czasu dla kobiety.....jesli tylko zagladasz a nic nie piszesz to nasuwa się żeś czubek i tyle.

panowie moze poćwiczymy pogawędkę 🙂  sama usunęłam profil na sympatii bo to bez sensu

 

No nie wiem, zależy dla kogo, trudno mnie oceniać. Pasji nie dużo rower i fotografowanie przyrody. Oj, nie przeglądam często tego samego profilu. Wiem żę tak nie powinno sie robić. Nie wiem już co mam tam o sobie pisać. Juz lepiej gada się na takim forum jak tu, bo jest jakiś temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
8 minut temu, Gość Kuba35lat napisał:

Ale na sympatii jest opcja ze n.p. nie można wejść na profil jeśli oglądający nie ma zdjęcia profilowego,  dlaczego nie włączyła tej opcji ? Strasznie dziwaczne zachowanie brrr

są są przeciez to miejsce dla dziwnych ludzi głównie, ale nie tak często sie to zdarza u mnie sporadycznie, sporo kobiet mi odpisuje, ale, z tymi bez zdjęć zawsze było coś nie halo, można się spodziewać zerwania rozmowy kiedy tylko chcą albo i kontaktu po spotkaniu, bo jak ktoś ma coś do ukrycia od początku to i tak coś dalej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc
11 minut temu, Gość Onsam napisał:

No nie wiem, zależy dla kogo, trudno mnie oceniać. Pasji nie dużo rower i fotografowanie przyrody. Oj, nie przeglądam często tego samego profilu. Wiem żę tak nie powinno sie robić. Nie wiem już co mam tam o sobie pisać. Juz lepiej gada się na takim forum jak tu, bo jest jakiś temat.

Widzisz kolego zaproponowałam pogawędkę i mnie olałeś, więc nie jęcz tu na forum  żeś taki biedny i nieszczęśliwy, jak po ludzku zwyczajnie z kobietą nie możesz porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Widzisz kolego zaproponowałam pogawędkę i mnie olałeś, więc nie jęcz tu na forum  żeś taki biedny i nieszczęśliwy, jak po ludzku zwyczajnie z kobietą nie możesz porozmawiać.

oj, zrozumiałem że to było do panów skierowane, jak byś napisała do mnie to zrozumiałbym 🙂 Nie poddawaj się tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COOH

Filtr z niewyświetlaniem się użytkownikom bez zdjęcia chyba jest przy wyższych abonamentach, więc chciała ciebie wykasować za free :-D.

Mi też się takie coś trafiło kiedyś, co poradzić różni ludzie są i różnie reagują 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
22 minuty temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Skąd wiesz, ze Twoje zdjęcia są dobre?  zbyt dużo pasji, to tylko dzwonek alarmowy dla mnie, facet z mnóstwem pasji, nie będzie miał czasu dla kobiety.....jesli tylko zagladasz a nic nie piszesz to nasuwa się żeś czubek i tyle.

panowie moze poćwiczymy pogawędkę 🙂  sama usunęłam profil na sympatii bo to bez sensu

 

Właśnie gawędzimy, tylko że jakoś wśród wszystkich czytających jest ciężko pisać tak, jak na osobności, mi nie robi różnicy na jakim portalu jestem, jestem na kilku oprócz sympatii. Chętnie zapytam o Twój wiek, i okolice skąd jesteś ale widzisz trzeba by wybierać co można mówić przy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc
11 minut temu, Mariusz4 napisał:

A tu jestem ja, ten sam Onsam po zalogowaniu

jeśli jesteś z mazowieckiego to "wyjdziesz a mnie"  ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość dfrsruuttddfc napisał:

jeśli jesteś z mazowieckiego to "wyjdziesz a mnie"  ????

kujawsko-pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc
3 minuty temu, Mariusz4 napisał:

kujawsko-pomorskie

to nici ze ślubu , jaka szkoda 🙂   A tak na serio , to w jaki sposób zagadujesz kobiety na portalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość dfrsruuttddfc napisał:

to nici ze ślubu , jaka szkoda 🙂   A tak na serio , to w jaki sposób zagadujesz kobiety na portalach?

Staram się nie zauroczać, nie pisać o wyglądzie, ostatecznie piszę czasem o części ubioru jak już nie wiem o czym a podoba mi się bardzo. Najcześciej o tym, co możemy miec wspólnego albo o czymś czym ona sie interesuje i dodaję coś od siebie, co się z tym wiąże. Nie jest tak łatwo zagadać. Chce żeby wiadomośc była skieerowana do niej i miała jakiś temat a nie żeby pomyślałą, że puszczam coś do wszystkich to samo. Dlatego lubię jak jest u kobiety opis do którego można nawiązać albo czasami jakieś zdjęcia niekoniecznie jej ale jakiegoś miejsca, no coś, najlepiej żeby móc zażartować, żeby miło zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój pies chce ruhać

baby w 90% są nudne jak przypalone flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jeszcze, może to dziwne, ale wolę jak kobieta opisuje, że jest smutna, to ja wtedy lubię ją pocieszyć albo podzielić się swoi smutkiem. W ten sposób czasem zgadałem się i fajnie by sie poznało gdyby nie odległość na innych stronach. Zaczynając od szczrości a nie popisywania się każdy przed każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc

Na sympatii miałam opis, napisane było co lubię czyli miedzy innymi, ze lubie tanczyć i większość facetów wyłapywało właśnie to i oceniało mnie jako zdzirę szlalającą się po klubach, dostawałam wiadomości jak do blachary, jakoś nikt nie pisał, na temat książek, które lubię czytać., faceci zagladali zaglądali ale malo zagadywali. Gdy usunęłam opis wiadomości się posypały i były to typu, chcę łatwego seksu czy jesteś chętna albo chcę poważnego związku i bardzo mi na tym zależy, co równie mocno mnie przerażało jak propozycje seksualne, taka presja na dzień dobry jest zniechęcająca. Sama zagadywałam, do facetów , którzy często zagladali , dostawałam odpowiedz, ze im się podobam i to wszystko, koniec gadki, albo się przyznawali , że są żonaci i tylko się gapią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc

A z tym smutkiem, to może Cię zdziwię ale wytrawni gracze mają włąsnie takie sposoby, niby współczucie, wyczuwają , że pannie jest ciężko a potem bajera bo pewnie zdesperowana to otumanią i już im panna do łóżka wskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość dfrsruuttddfc napisał:

A z tym smutkiem, to może Cię zdziwię ale wytrawni gracze mają włąsnie takie sposoby, niby współczucie, wyczuwają , że pannie jest ciężko a potem bajera bo pewnie zdesperowana to otumanią i już im panna do łóżka wskoczy.

raz zauważyłem kogoś z czarno białym zdjęciem i emotką ;( i jak tu nei napisać ruszyło mnie to. Nie maiłem złych zamiarów, chociaz rozumie o czym mówisz, tacy są na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czubek i Czybkowa
1 godzinę temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Skąd wiesz, ze Twoje zdjęcia są dobre?  zbyt dużo pasji, to tylko dzwonek alarmowy dla mnie, facet z mnóstwem pasji, nie będzie miał czasu dla kobiety.....jesli tylko zagladasz a nic nie piszesz to nasuwa się żeś czubek i tyle.

panowie moze poćwiczymy pogawędkę 🙂  sama usunęłam profil na sympatii bo to bez sensu

 

A jesli kobieta tylko na moj profil zaglada, a nic nie pisze, to tez czubek ? czy czybkowa :classic_laugh: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc
1 minutę temu, Gość Czubek i Czybkowa napisał:

A jesli kobieta tylko na moj profil zaglada, a nic nie pisze, to tez czubek ? czy czybkowa :classic_laugh: ?

Myślę, że jest tradycjonalistką i czeka, ze Ty do niej zagadasz, jeśli tego nie zrobiłeś, to uważa, ze nie jesteś zainteresowany ale nadal zagląda bo lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Na sympatii miałam opis, napisane było co lubię czyli miedzy innymi, ze lubie tanczyć i większość facetów wyłapywało właśnie to i oceniało mnie jako zdzirę szlalającą się po klubach, dostawałam wiadomości jak do blachary, jakoś nikt nie pisał, na temat książek, które lubię czytać., faceci zagladali zaglądali ale malo zagadywali. Gdy usunęłam opis wiadomości się posypały i były to typu, chcę łatwego seksu czy jesteś chętna albo chcę poważnego związku i bardzo mi na tym zależy, co równie mocno mnie przerażało jak propozycje seksualne, taka presja na dzień dobry jest zniechęcająca. Sama zagadywałam, do facetów , którzy często zagladali , dostawałam odpowiedz, ze im się podobam i to wszystko, koniec gadki, albo się przyznawali , że są żonaci i tylko się gapią.

 

Mnie tez przeraża po 2-3 zdaniach poważne słowo np zobaczymy co z tego będzie, już nie mówiąc o poważnym związku to to już tylko uciekać. Na Twoje o tym tańcu odpisałbym chyba, że chciałbym potańczyć bo dawno nie tańczyłem. Nie jest tak łatwo napisac coś ciekawego i to jeszcze myśląc, żeby nie zrobić z siebie błazna, nudziarza, nieudacznika albo piwniczaka. I to właśnie psują portale bo każdy stara się wymyślać nawet lepszego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc
6 minut temu, Mariusz4 napisał:

raz zauważyłem kogoś z czarno białym zdjęciem i emotką ;( i jak tu nei napisać ruszyło mnie to. Nie maiłem złych zamiarów, chociaz rozumie o czym mówisz, tacy są na pewno.

Ciekawe ile kobiet marzy o wrażliwym mężczyżnie ????  czy tylko te powyżej trzydziestki, czy te młode też? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Ciekawe ile kobiet marzy o wrażliwym mężczyżnie ????  czy tylko te powyżej trzydziestki, czy te młode też? 

A czy Ty chciałabyś żeby mężczyzna opisał siebie jako wrazliwego czułego miłego? przecież to jak zrobic z siebie ci.. męską. Ja się tak boję pisac o sobie. Nie wiem co mam wymyślać. chyba musze się dopytac kobiet co chciałyby poczytać o facecie. Bo raczej chyba nie o tym jaki jest miękki i słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrsruuttddfc
Przed chwilą, Mariusz4 napisał:

A czy Ty chciałabyś żeby mężczyzna opisał siebie jako wrazliwego czułego miłego? przecież to jak zrobic z siebie ci.. męską. Ja się tak boję pisac o sobie. Nie wiem co mam wymyślać. chyba musze się dopytac kobiet co chciałyby poczytać o facecie. Bo raczej chyba nie o tym jaki jest miękki i słaby.

Każda kobieta jest inna, każda ma swój jakiś wyśniony ideał, jakieś preferencje. Ja wolałabym, zeby mężczyzna nie opisywał się jako czułego ani jako męskiego, ja uważam , że pisać można wszystko, więc wolałabym, żeby po prostu pokazał , jaki jest, tak zwyczajnie i po prostu na codzień, bez zbędnych dyrdymałów. Znam mężczyzn twardych a rozczulających się na widok szczeniaczka ale znam też takich, którzy mówią , że są dobrzy a skopali by psa na śmierć. Tylko czynami mozna pokazać kim się jest na prawdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość dfrsruuttddfc napisał:

Każda kobieta jest inna, każda ma swój jakiś wyśniony ideał, jakieś preferencje. Ja wolałabym, zeby mężczyzna nie opisywał się jako czułego ani jako męskiego, ja uważam , że pisać można wszystko, więc wolałabym, żeby po prostu pokazał , jaki jest, tak zwyczajnie i po prostu na codzień, bez zbędnych dyrdymałów. Znam mężczyzn twardych a rozczulających się na widok szczeniaczka ale znam też takich, którzy mówią , że są dobrzy a skopali by psa na śmierć. Tylko czynami mozna pokazać kim się jest na prawdę .

No, i mam tylko napisane coś co lubię jakieś hobby, bo dalej wolę dać się poznać. I że można mi zaufać i jestem przyjacielski tylko to. A może coś źle. WIem,że co nei powiesz o sobie to ktoś i tak pomyśli swoje, wyobraźnia zadziała, ze to na podpuchę itp. I chyba lepiej pisać co się lubi co by się chciało jakiś plan, może o tym. Nie lubie też wymyślać w polu "wymarzony partner" niby powinno tam coś być ale zupełnie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Onsam napisał:

są są przeciez to miejsce dla dziwnych ludzi głównie, ale nie tak często sie to zdarza u mnie sporadycznie, sporo kobiet mi odpisuje, ale, z tymi bez zdjęć zawsze było coś nie halo, można się spodziewać zerwania rozmowy kiedy tylko chcą albo i kontaktu po spotkaniu, bo jak ktoś ma coś do ukrycia od początku to i tak coś dalej wyjdzie

De bil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
18 minut temu, Mariusz4 napisał:

A czy Ty chciałabyś żeby mężczyzna opisał siebie jako wrazliwego czułego miłego? przecież to jak zrobic z siebie ci.. męską. Ja się tak boję pisac o sobie. Nie wiem co mam wymyślać. chyba musze się dopytac kobiet co chciałyby poczytać o facecie. Bo raczej chyba nie o tym jaki jest miękki i słaby.

Idi Ota 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×