Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadzieja

Starania 12 lat po poronieniu.

Polecane posty

Gość Nadzieja

Witajcie moje drogie, chciałabym Was prosić o opinię/radę. Otóż mam 32 lata, 12 lat temu poroniłam w 7 tygodniu, miałam zabieg łyżeczkowania, to była moja pierwsza i jedyna ciąża. Przeżyłam straszną traumę, nie umiałam zdecydować się drugi raz. Teraz jednak czuję, że chciałabym jeszcze raz się odważyć i spróbować, ale bardzo się boję. Czy zdrowa ciąża po łyżeczkowaniu, po tak długim czasie, po 30-tce jest możliwa? Ktoś był w takiej sytuacji? Komuś się udało? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasne, że możliwa. Poczułam dobrego ginekologa i działaj ie. Powiedz o obawacglh, poronienia, może jakieś badania każe zrobić. Będzie dobrze, ciąża jest możliwa jak najbardziej. Powodzenia. Nie bój się, strach odbiera marzenia, ze strachu masa ludzie nie zrealizowała tego czego pragnęła, nie daj się wciągnąć w sieć strachu. Działaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Oczywiście, że jest możliwa! Zacznij przyjmować kwas foliowy, zrób podstawowe badania z krwi (koniecznie FT3, FT4, TSH!) oraz moczu, przebadaj się u lekarza ginekologa i jak wszystko będzie dobrze, to bierz się do działania! 🙂 Myśl pozytywnie, będzie dobrze! 😉 Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest możliwa nawet pół roku po łyżeczkowaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkbv

Masz bardzo duże szanse na maleństwo :). Wiele kobiet ma poronienia i za chwilę są już w ciąży i rodzą zdrowe dzieci....No i też nie masz przecież 40 lat 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×