Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralala

Zadna normalna kobieta na ciebie nie spojrzy.

Polecane posty

Gość tralala

A taka,ktora spojrzy to albo jak wywodzi sie ze skrajnej patologii albo jest lekko uposledzona.Zadna fajna babka z klasa nie bedzie chciala ogladac Twojej krzywej prymitywnej mordy.W dodatki jestes chorobliwie wredny i to widac.Ewentualnie jeszcze mozesz zaimponowac jakiejs brzydkiej,niedojrzalej malolacie.Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

wrednosc i uposledzenie to widac u ciebie zje/bko :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala
3 minuty temu, Gość hehehe napisał:

wrednosc i uposledzenie to widac u ciebie zje/bko :V

To masz problemy z percepcja oblesny stary dziadzie :) Ja po prostu nie owijam w bawelne :) Kazdy normalny czlowiek na poziomie widzi,jaki z Ciebie odpad i Ciebie unika jak tylko moze.Tylko ty sie uwazasz za takiego Adonisa i masz o sobie nie wiadomo jakie mniemanie bo masz zaburzenia narcystyczne.Glupi pajac z Ciebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

przeciez ty nie znasz normalnych ludzi :V a ja mam 20 lat wiec jeszcze mi daleko do tego starego dziada, no chyba ze masz 10 lat to moze i jestem stary dla ciebie dziecko. mama wie jakie stronki odwiedzasz? :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala
8 minut temu, Gość hehehe napisał:

przeciez ty nie znasz normalnych ludzi :V a ja mam 20 lat wiec jeszcze mi daleko do tego starego dziada, no chyba ze masz 10 lat to moze i jestem stary dla ciebie dziecko. mama wie jakie stronki odwiedzasz? :V

To po co sie udzielasz ? Temat i tak nie do Ciebie.

Skad chcesz wiedziec w jakim srodowisku sie obracam jak mnie nie znasz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

dobre sa takie tamaty :V pisz konkretnie do kogo ten temat a nie owijasz w bawelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralala
8 minut temu, Gość hehehe napisał:

dobre sa takie tamaty :V pisz konkretnie do kogo ten temat a nie owijasz w bawelne

Ta osoba bedzie wiedziala,ze to do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość tralala napisał:

Ta osoba bedzie wiedziala,ze to do niej.

Jasne, popierd....a jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość tralala napisał:

To masz problemy z percepcja oblesny stary dziadzie 🙂 Ja po prostu nie owijam w bawelne 🙂 Kazdy normalny czlowiek na poziomie widzi,jaki z Ciebie odpad i Ciebie unika jak tylko moze.Tylko ty sie uwazasz za takiego Adonisa i masz o sobie nie wiadomo jakie mniemanie bo masz zaburzenia narcystyczne.Glupi pajac z Ciebie i tyle.

Zamknij mor.. s.ko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość tralala napisał:

A taka,ktora spojrzy to albo jak wywodzi sie ze skrajnej patologii albo jest lekko uposledzona.Zadna fajna babka z klasa nie bedzie chciala ogladac Twojej krzywej prymitywnej mordy.W dodatki jestes chorobliwie wredny i to widac.Ewentualnie jeszcze mozesz zaimponowac jakiejs brzydkiej,niedojrzalej malolacie.Tyle w temacie.

Co mnie to gooowno obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×