Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jak to rozwiązać? Jesteśmy w gościach u rodziców, moja matka codziennie wchodzi nam do pokoju i bez naszej woli rozkręca nam grzejnik na maksa, nie da się tam spać. Robi to mimo próśb i nerwów mojego męża.

Polecane posty

Gość gosc

Ktoś powie: wolnoć Tomku w swoim domu, ale powiedzcie, majac gosci, udostepniajac im pokoj, wchodzilibyscie im i rozkrecaly grzejnik wiedzac, ze te osoby nie lubią miec napalone do 2 stopni, ale wola temperature maks. 21-23? Taka zresztą zaleciła nam p. doktor dla dziecka, a moja matka w kolko ze dziecko wykończymy. moj maz sie czepia, matka nie daje za wygraną. Mamy wrocic do domu zeby bylo normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

26 stopni - taka temperature lubią miec moi rodzice. czlowiek poci sie tylko, spać sie chce, koncentracja spada, nic sie nie chce w takiej temperaturze. Dlaczego skoro sami taka mają, to w naszym pokoju matka tez sie rządzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Okno otwórz na 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Okno otwórz na 5 minut

Raczej na pół nocy przy takim grzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Raczej na pół nocy przy takim grzaniu.

To zakręc ten grzejnik i otwórz okno. Przecież mama nie stoi i nie pilnuje. Ale starsi tak mają. Moja mama ma 54 lata, ale czasem zachowuje się jakby miała conajmniej 70. Nam to kapcie non stop wpycha, albo wkurza mnie ciągłym gadaniem,ze mam dzieciom rajstopy i czapki zakładać. Ciepło jest, a ona zachuchala by wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×