Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza

Facet patrzy mi głęboko w oczy

Polecane posty

Gość Iza

Od dwóch lat pracuje ze mną chłopak, który podobał mi się od zawsze ale nie zwracałam na niego uwagi bo miał kobietę.Znamy się tylko z widzenia ale nie mówimy sobie cześć. Lecz od kliku miesięcy za każdym razem gdy przechodzi obok mnie patrzy mi głęboko w oczy kilkanaście sekund. Nie próbuje zagadać ale bardzo często zerka na mnie ukradkiem i zwraca na sienie uwagę. Jak ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać bo kupowałam u niego kawę to stresował sie przy mnie i nie patrzył mi wcale w oczy, jednak gdy odeszłam zerkał w moja stronę. Czy jest szansa że jest mną zainteresowany? Czy mogę mu sie podobać? dlaczego tak patrzy w oczy głeboko skoro ma chyba dziewczynę ? co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba być zjeebem żeby nawet nie umieć powiedzieć cześć. Rozmawiałaś z nim kiedyś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Trzeba być zjeebem żeby nawet nie umieć powiedzieć cześć. Rozmawiałaś z nim kiedyś? 

tylko raz z nim rozmawiałam  ale on sie troche stresował  i był małomówny, od niedawna mówie mu czesc, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Iza napisał:

tylko raz z nim rozmawiałam  ale on sie troche stresował  i był małomówny, od niedawna mówie mu czesc, 

Więc ci nie odpowiada? Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×