Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bhshs

Czy to nazwisko jest złe?

Polecane posty

Mam nazwisko Mucha po mężu panieńskie Potulicka. Mogła bym dać dziecku swoje nazwisko? Lepiej Karolina Mucha czy Karolina Potulicka. Na 90  % będzie Karolina.  Chyba że macie jakieś inne propozycje imion? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to żart, że pytasz obcych ludzi na forum jakie dać dziecku nazwisko? I jeszcze informujesz o imieniu? A gdzie RODO?

A tak na serio, to oczywiście daj swoje nazwisko. To nie o to chodzi które ładniejsze, tylko o to, że to Ty (nie mąż) się męczysz w ciąży, rodzisz w męczarniach, dewastujesz sobie ciało, ponosisz najwyższe koszty. Mąż tylko wsadził i miał radochę. Z jakiej niby paki dziecko ma mieć nazwisko po nim? Poza tym, tylko matka jest pewna, że to jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A w sumie to co toba kierowalo jak przyjmowalas nazwisko meza majac panienskie sto razy ladniejsze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 Ja dziecko nadam moje nazwisko poniewaz mam idealne za granica.

Wydaje mi sie, ze moze ci sie spodobac imie Berenika.  Berenika Mucha.  Wanda Potulicka (jak dla mnie brzmi tak dostojnie i fajnie jak Wanda Chotomska).  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nazwisko dla dziecka już masz wybrane- przed ślubem musiałaś je podać w urzędzie.To skąd teraz takie rozmyślania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszka

Nie możesz dać dziecku innego nazwiska niż Mucha, bo macie takie z mężem. Ile tematów jeszcze założysz o tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×