Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ta dziewczyna

Mam ochotę na Pawła

Polecane posty

Gość Ta dziewczyna

Podoba mi się mój starszy o 20 lat znajomy z pracy. Obiło mi się o uszy, że prawdopodobnie ma żonę ale... Może już jest zmęczony i znudzony tym wieloletnim związkiem i nie czerpie z Niego radości a flirt z młodszą kobietą dodałby mu wigoru i byłby szczęśliwszy? Mam ochotę napisać do Niego smsa, najpierw anonimowo, wybadać sprawę, zobaczyć czy jest skory do takich figlów a potem iść na całość. Co w sumie szkodzi gdybyśmy zaszaleli raz czy dwa w absolutnej tajemnicy, On miałby radoche i nieziemski orgazm z 20 lat młodszą kompanką, ja także nasyciłabym się moim Pawełkiem, bez żadnego niszczenia Jego związku i komplikowania życia. Dobry pomysł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powodzenia
3 godziny temu, Gość Ta dziewczyna napisał:

Podoba mi się mój starszy o 20 lat znajomy z pracy. Obiło mi się o uszy, że prawdopodobnie ma żonę ale... Może już jest zmęczony i znudzony tym wieloletnim związkiem i nie czerpie z Niego radości a flirt z młodszą kobietą dodałby mu wigoru i byłby szczęśliwszy? Mam ochotę napisać do Niego smsa, najpierw anonimowo, wybadać sprawę, zobaczyć czy jest skory do takich figlów a potem iść na całość. Co w sumie szkodzi gdybyśmy zaszaleli raz czy dwa w absolutnej tajemnicy, On miałby radoche i nieziemski orgazm z 20 lat młodszą kompanką, ja także nasyciłabym się moim Pawełkiem, bez żadnego niszczenia Jego związku i komplikowania życia. Dobry pomysł? 

K.urwa, wspaniały.

Powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co za czasy, że takie pomysły rodzą się w głowach dwudziestolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta dziewczyna
21 minut temu, Gość Powodzenia napisał:

K.urwa, wspaniały.

Powodzenia 

Dziękuję :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta dziewczyna
21 minut temu, Gość Powodzenia napisał:

K.urwa, wspaniały.

Powodzenia 

Dziękuję :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile lat ma ten Paweł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ile lat ma ten Paweł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×